Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-02 00:48:15
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-01 14:49:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Sory ze tak pozno ale poprostu nie mialem czasu tu zagladac. Jak zalogujesz na stronce glownej ( mowie o tej po angielsku pisanej, bo jest tez polski odpowiednik ktory orginalem napewno nie jest wiec prosze sie nie mylic i nienabierac ) to w prawym gornym rogu nad miejscem do wpisania pasa widac fioletowy przycisk redeem code a nad nim to co nas interesuje czyli przycisk : support. Po wcisnieciu supportu pojawi sie zestaw gier do wyboru, zainteresowani knightem wybiora obrazek z knight online, po wcisnieciu pojawi sie stronka z opcja do wyboru konta czyli: choose your account, po wcisnieciu ktorej to opcji powinno sie zobaczyc wybor kont podpietych lub jednego konta jesli nie bylo dokonywanych podpiec zadnych innych kont do gry. Po wybraniu konta i wcisnieciu przycisku pojawi sie niebieski przycisk : get support. Wciskajac go dostajemy sie do sedna poniewaz pojawia sie ciemna stronka zatytuowana support ktora bedzie zawierala ramke z przyciskami do wyboru takimi jak: answers , ask a question , my stuff. Nas oczywiscie jako piszacych bedzie interesowac przycisk srodkowy czyli : ask a question dopiero gdy bedziemy oczekiwac na odpowiedz bedziemy sie interesowac przyciskiem : my stuff. Wracajac do wybranej opcji : ask a question, po wybraniu jej pojawi sie czesc wlasciwa ktora nalezy wypelnic. W rubryczce : subject ja wpisalem items disapear a w rubryczce question wyluszczylem moj problem, czyli kiedy prawdopodobnie logowalem ostatni raz i jakie itemy mi znikly, poniewaz nigdy nie uzywalem zadnego dziadostwa do wspomagania odrazu zaznaczylem ze nigdy nie uzywalem programow i nigdy nie mialem keya na kompie wiec niemoze byc mowy by moja wina bylo ogolocenie mi konta. Oni oczywiscie dlugo trawili temat i trzeba byc cierpliwym w oczekiwaniu na odpowiedz. Wracajac do watku z wypelnianiem ticketa to pod rubryczka question bedzie jeszcze dalsza czesc do zaznaczenia czyli :Additional Information, w miejscu category ja wybralem account issues, nastepnie other acct issue i to chyba wszystko mam nadzieje ze niczego nie pominalem a jesli nawet to uczynni uzytkownicy jesli beda szybsi odemnie to napewno uzupelnia braki w tym co wysmarowalem na szybkensa. Ja dokladnie jesli chodzi o wypis info to zaczalem od zapytania dlaczego znikly mi itemy pozniej przeszedlem do zapewnienia o nie byciu gamoniem w kwestii uzywania programow pozniej wyluszczylem co mi zniklo i kiedy ostatnio logowalem mniej wiecej, konczac zapewnilem ze bede gral nadal jesli mi zwroca to co zabrali oraz poprosilem o sledztwo w mojej sprawie i ukaranie winnych. Bez wlazodupstwa i podlizywania sie oraz bez napastliwosci krotko i na temat bez rozpisywania sie. Ach bym zapomnial jeszcze o najwazniejszym, a mianowicie zeby wyluszczyc na jakim serwie grasz oraz ID twojego konta z gry a takze nick postaci jak rowniez profesja owej postaci. Pozniej gdy juz wyslesz ticketa zeby sprawdzic czy ci odpowiedzieli wciskasz przycisk : my stuff, i tam bedzie ramka z twoim ID konta oraz tematem ticketa. Zeby odczytac list do nich nalezy wcisnac tytul ticketa w moim przypadku wciskalem : items disapear i gotowe. Jesli bedziesz mial pytania mozesz mnie smarnac na pm ale nie objecuje ze odpowiem szybko.

_________________
Obrazek
Bede bronil kazdego uczciwego klanowicza i nie bedzie mnie obchodzil cudzy bol, zwlaszcza jesli zasluzony :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-08 20:20:31 
Offline

Dołączył(a): 2006-05-18 21:25:28
Posty: 45
Płeć: Mężczyzna
czy jest ktoś jeszcze kto próbował odzyskać itemy/konto pisząc do k2 i udało się ?? jestem na etapie gdzie wyszczególnili dane abym im podał (ale podobno to automat) więc nie wiem na jakim etapie jestem..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-08 21:57:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
QoooQ napisał(a):
czy jest ktoś jeszcze kto próbował odzyskać itemy/konto pisząc do k2 i udało się ?? jestem na etapie gdzie wyszczególnili dane abym im podał (ale podobno to automat) więc nie wiem na jakim etapie jestem..

Konto możesz odzyskać tylko gdy posiadasz takie dane jak :

-Game ID
-3 miesięczny payment history ( kody z premek, i daty ich odpalenia)
-Orginalne adresy email które były na koncie
-Date urodzenia podawaną przy robieniu konta
-Na starszych kontach SQ, lub jeszcze starszych 3 x SQ i pytanie/a do SQ
-IP Adressy z których były logowania na konto

Głównie potrzebujesz payment history, datę urodzenia, oraz ip adress/y żeby odzyskać konto, jednak najlepiej jest odpowiedzieć się na wszystko najlepiej jak się pamięta.
Co do itemków daj sobie spokój, nie dasz rady ich odzyskać.
K2 nie robiło i nie będzie robić żadnych rollbacków, nawet jeśli straciłeś 400 gb.
Jedynym przypadkiem rollbacków są itemy kupowane od K2 ( ale nie o tym temat).`````````````````````


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-08 22:17:59 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Choli napisał(a):
K2 nie robiło i nie będzie robić żadnych rollbacków, nawet jeśli straciłeś 400 gb.

przestan opowiadac ludzia bzdury setki ludzi ze wszystkich serverow odzyskaly itemy w ostatnim miesiacu. nie robia rolbacka tylko w liscie dostajesz. Polecam poczytac troche zanim sie chce na jakis temat wypowiadac

[ Dodano: 8 Lip 2011, 2011 22:24 ]
http://imageshack.us/photo/my-images/716/56234578.png/
a tu zeby nie bylo niedomowien

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-08 23:24:40 
Offline

Dołączył(a): 2006-05-18 21:25:28
Posty: 45
Płeć: Mężczyzna
hmm konta nie straciłem , zostały skradzione mi wszystkie najcenniejsze itemy z Aresa :/....
co do samego konta , zostało utworzone kilka dni po starcie usa ko więc wszelkie dane do niego mam, jeśli chodzi o płatności to tutaj zaczyna się problem, od dawna nie było ich już na tym koncie ponieważ aktywnie nie gram już w ko(liczyłem że w końcu kiedyś się zbiorę i sprzedam to co zdobyłem ale jak widać ktoś inny sie na mnie wzbogacił :| ) podałem im dane o które mnie poprosili oraz napisałem do nich ticketa z innego konta bo o to też poprosili, teraz czekam na odpowiedź.. Jedyne co mnie martwi że 29 czerwca napisałem do nich wiadomość na którą dostałem odp 6 lipca , zastosowałem sie do ich zaleceń i ponownie napisałem z nowymi danymi na co wczoraj w nocy dostałem wiadomość żeby podać kolejne dane (zdziwił mnie fakt że po 1 dniu dostałem odp, wiadomość pochodziła z godziny 2 w nocy czasu lokalnego więc uważam że to automat/gotowy szablon) mam nadzieje że w najbliższych dniach sprawa zakończy się i oby sukcesywnie :)

[ Dodano: 8 Lip 2011, 2011 23:27 ]
aha zapomniał bym napisałem im listy itemów ale MOÅ»LIWE że mogłem się pomylić i w tym czasie nie było na tym koncie danego przedmiotu (nie próbowałem ich robić w wała ale róźnie to bywa) ciekawi mnie czy coś takiego mogą uznać za próbę oszustwa i zamknąć sprawę bez zwrotu czegokolwiek... :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-09 13:21:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
Gloria napisał(a):
Choli napisał(a):
K2 nie robiło i nie będzie robić żadnych rollbacków, nawet jeśli straciłeś 400 gb.

przestan opowiadac ludzia bzdury setki ludzi ze wszystkich serverow odzyskaly itemy w ostatnim miesiacu. nie robia rolbacka tylko w liscie dostajesz. Polecam poczytac troche zanim sie chce na jakis temat wypowiadac

[ Dodano: 8 Lip 2011, 2011 22:24 ]
http://imageshack.us/photo/my-images/716/56234578.png/
a tu zeby nie bylo niedomowien


Twój post wnosi tyle do tematu co wczorajszy deszcz.
Itemy które zostały zwracane w listach nie były żadnym rollbackiem, tylko przysłowiowym "bugiem" do którego k2 się przyznało i przez którego tysiące turków straciło itemy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-09 13:30:06 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
to jest zdjecie z restore item omg człowieku czego ty tu nie rozumiesz? nie wiem film jakis nakrecic czy komiks narysowac? bo nie wiem jak jasniej napisac ; ZE ITEMY SKRADZIONE FOLK VILAGE BOTEM SA ZWRACA LISTEM POPRZEZ RESTORE ITEM. boshe....

[ Dodano: 9 Lip 2011, 2011 13:36 ]
2 pytania.
1 Znasz jezyk angielski?
2 Czytales kiedykolwiek jakies inne forum KO oprocz tego? np official?

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-09 14:35:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
Gloria napisał(a):
SKRADZIONE FOLK VILAGE BOTEM

Skończ już temat xD :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-09 14:38:10 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
moge juz dostac warna ale musze to powiedziec, jestes debilem

[ Dodano: 9 Lip 2011, 2011 14:45 ]
When do we know it is safe to buy from the market again (to not risk buying an expensive item which was stolen)?
That really depends. Unfortunately, given the prevalence of account hacking and illegal items currently in the game, there's a pretty good chance that any high-tier item for sale in Merchant could have come from an unscrupulous source. However, if you're referring to items stolen during the outbreak by the Folk Village Thief, then you really don't need to worry about that one too much. The majority of the items stolen in that regard were either found sitting in the thief's Inn Storage, or had been traded directly to specific well-paying players who are now banned for their involvement. In general, just be careful with your buying habits in the Market and don't go for anything suspicious. Use your better judgment and don't allow yourself to be tempted by a 'too good to be true' sort of deal.

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-09 14:48:29 
Offline

Dołączył(a): 2006-05-18 21:25:28
Posty: 45
Płeć: Mężczyzna
co to jest te "FOLK VILAGE" ?? :| :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-09 14:51:32 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
miejsce w ko

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-09 14:55:19 
Offline

Dołączył(a): 2006-05-18 21:25:28
Posty: 45
Płeć: Mężczyzna
hmm w luferson ?? / ale chodzi mi dokładnie o co chodzi , czy w tej lokacji można było jakoś wywoływać inne postacie czy co...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-09 14:59:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
Gloria napisał(a):
moge juz dostac warna ale musze to powiedziec, jestes debilem

Warna pewnie dostaniesz, ale nie o tym temat.
Widzę ewidentną różnice w słowie "Folk village bot" a "Folk village thief" ale jak dla ciebie bot a thief jest tym samym, to życzę powodzenia na maturze.
Co do samego "folk village" tak jak mówiłem to był błąd do którego samo k2 się przyznało i przez co oddało itemy graczom którzy je stracili, a nie ma nic wspólnego z "rollbackami" charów okradzionych przez normalnych graczy a nie przez jakieś "błędy".
Zresztą, pomijając fakt że żaden turek nic nie wie o "folk village" bugu/programie/błędzie, oraz żadne forum specjalizujące się w tym też nie. Ale nie będę wyciągać żadnych teorii bo nie o tym jest ten temat.
Wracając do założyciela topicu, bardzo prawdopodobny jest fakt że oscamował cię jakiś turek, który na CW nie ma dostępu przez co itemki na cw zostały.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-09 15:10:45 
Offline

Dołączył(a): 2006-05-18 21:25:28
Posty: 45
Płeć: Mężczyzna
na 99% jestem pewien że wina nie była po mojej stronie.. dziwnym trafem mój hack na aresie był tego samego dnia lub kilka dniu później jak k2 napisało że będą zwracać itemy :| opcja że miałem keyloggera odpada , nie gram praktycznie w KO więc po co miałbym ściągać jakiś hacki i inne pierdoły dodatkowe do KO, antyvira mam dobrego więc nawet jak bym coś miał to do tej pory by wykrył. złamanie hasła metodą brut-force odpada , po 1 zbyt długie i złożone hasło po 2 nikt nie znał loginu do gry dlatego uważam że wina jest po stronie k2 i staram się o zwrot itemów. Ciekawi mnie dodatkowo w jaki sposób został dokonany włam/kradzież
Cytuj:
Wracając do założyciela topicu, bardzo prawdopodobny jest fakt że oscamował cię jakiś turek, który na CW nie ma dostępu przez co itemki na cw zostały.

nie rozumiem tego :| "gram/grałem" na Aresie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-07-09 15:22:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
QoooQ napisał(a):
na 99% jestem pewien że wina nie była po mojej stronie.. dziwnym trafem mój hack na aresie był tego samego dnia lub kilka dniu później jak k2 napisało że będą zwracać itemy :| opcja że miałem keyloggera odpada , nie gram praktycznie w KO więc po co miałbym ściągać jakiś hacki i inne pierdoły dodatkowe do KO, antyvira mam dobrego więc nawet jak bym coś miał to do tej pory by wykrył. złamanie hasła metodą brut-force odpada , po 1 zbyt długie i złożone hasło po 2 nikt nie znał loginu do gry dlatego uważam że wina jest po stronie k2 i staram się o zwrot itemów. Ciekawi mnie dodatkowo w jaki sposób został dokonany włam/kradzież

Oscamowanie kont to jedna z większych zagadek ko przykładem jest Arise który dostał dc po chwili się zalogował? i zasealowane itemy znikły z konta. Co nie zmienia faktu że powodów może być mnóstwo np. :
-Grałeś na jakimś privie w ko ( w którym był mały dodatek, a antywir o nim nic nie wie)
-Grałeś w inna grę gdzie miałeś jakieś "wspomagacze"
- Zrobiłeś gdzieś podobne passy a ktoś to wykorzystał
itd

QoooQ napisał(a):
nie rozumiem tego :| "gram/grałem" na Aresie


"wejśc na inne serwery gdzie trzymałem inne eq i dziwnym trafem wszystkie postacie również znajdowały się w tym samym meijscu w moradon co na aresie ALE itemy są "

Wywnioskowałem że innym serverem może być "cW" na który turki mają block ip, jednak od pewnego czasu niefortunnie dużo turków na cw ( turki dowiedziały się czym jest proxy)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.023s | 14 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net