Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-15 06:22:57
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: USA KO - Dziwna sprawa
PostNapisane: 2011-05-31 22:47:12 
Offline

Dołączył(a): 2006-05-18 21:25:28
Posty: 45
Płeć: Mężczyzna
witam , zaglądam na to forum za każdym razem jak mam problem z ko.. tym razem sytuacja nie wygląda najlepiej.. :(
dziś 1x od dłuższego czasu (kilka miesięcy ) próbowałem wejśc do ko i pojawił się komunikat
"Invaild Password: please try again. If you still cannot login, you may need to update your password.
Note: This applies to linked accounts only." Przestraszyłem się że znowu coś k2 wykombinowało i nie będę miał dostępu do konta ale ponownie wcisnąłem enter i udało się wejśc na konto , wchodzę sobię na ares i spotkało mnie przykre doświadczenie.. na żadnej z 3 postaci + INN nie było uniqalnych itemow , sheli +8 , złota itp zostały jedynie skrole i inne drobne pierdoły.. wszystkie 3 postaci były w tym samym miejscu w inn. więc pomyślałem że okradli mnie więc postanowiłem wejśc na inne serwery gdzie trzymałem inne eq i dziwnym trafem wszystkie postacie również znajdowały się w tym samym meijscu w moradon co na aresie ALE itemy są (cześć itemów dużo lepsza jak na aresie)

jak uważacie co się mogło stać ?
czy może mieć to związek z:
http://www.gamersfirst.com/knightonline ... s&nID=1242
??
z góry dzięki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 23:19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Nic...wprowadzili, że hasło musisz wpisać z dużych i małych liter w czasie logowania do gry, do zeszłego tygodnia było wymagane tylko na stronie

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 23:22:14 
Offline

Dołączył(a): 2006-05-18 21:25:28
Posty: 45
Płeć: Mężczyzna
omg.. a czy czytałeś dalej że w dziwnych okolicznościach zniknęły itemy z aresa ?? ... :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 23:35:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
No to może być coś od nich, albo miałeś kiedyś keya i ktoś wszedł ... różne mogą być opcje, znasz dobrze angielski to pisz do nich o restore itemów.

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 2011-05-31 23:39:04 przez Cat^, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 23:37:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-12-05 12:06:18
Posty: 1284
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
My jesteśmy takimi samymi graczami jak Ty :D Nie nie mój wujek nie jest gm-em :D Nie wiem, spytaj najlepiej K2 ;d opisz im swój problem, a może ładnie popiłeś i popaliłeś itemki i teraz nie pamiętasz ?:D

_________________
"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 23:43:15 
Offline

Dołączył(a): 2006-05-18 21:25:28
Posty: 45
Płeć: Mężczyzna
do ko wchodze od swieta i jedyne co tam robilem to sprawdzalem czy itemy dalej sa z mysla ze w koncu kiedys zechce mi sie je sprzedac... nie wiem czy jest sens do nich pisac bo nie wiem jak teraz ale kiedys to odp tylko z automata :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 23:47:34 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Hmm... Wygląda mi to na keyloggera, sprawdź komputer czy nie ma na nim tego typu śmieci, możesz pisać do K2 tak jak pisał Kot, ale wątpię w odzyskanie ich...
Upewnij się, czy twój komputer jest w 100% czysty a potem szukaj innych przyczyn. Nie wchodziłeś czasem na strony typu darmowe KC albo g1gamersfirst.com?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-31 23:52:57 
Offline

Dołączył(a): 2006-05-18 21:25:28
Posty: 45
Płeć: Mężczyzna
keyloggery odpadają od zawsze bylem wyczulone na takie rzeczy ;) uzywam nod32 i nie mam problemu z wirusamy,spyware z reszta logicznie myslac gdyby wlamanie nastapilo przez zalogowanie sie do gry splondrowali by wszystkie serwer racja ? a itemy poznikaly tylko z aresa a tak jak pisałem mialem tez znacznie lepsze na innym serwerze i jakas dalej sa.
kiedyś był blad ze przy wczytywaniu postaci mozna było wejsc na czyjąś ale w moim wypadku wychodziło by na to że ktoś wszedl na 3 postacie :| jesli chodzi o darmowe kc hacki itp to takie rzeczy nigdy mnie nie interesowaly, jesli chodzi o strone ko to tak wchodzilem na knightonlineworld ale nie logowalem sie na konto bo po prostu nie moglem :|

[ Dodano: 31 Maj 2011, 2011 23:57 ]
co do tej spreparowanej strony g1gamersfirst.com zastanawiam się czy mogłem wejść.. kiedyś ktoś mnie ostrzegł przed tą stroną ale linku nie podał , wpisujac na google ko nie znajduję tej strony więc raczej te opcja odpada tym bardziej ze splondrowali by pewnie wszystkie serwery gdzie miałem coś cenniejszego

[ Dodano: 1 Cze 2011, 2011 00:03 ]
na dodatek ost raz logowałem się w okolicach 11 marca kiedy to zaczęły znikać itemy (przynajmniej ja to tak zrozumiałem) ->
http://www.gamersfirst.com/knightonline ... s&nID=1214
no nic trzeba do nich napisać może coś zdziałam tylko jak to zrobić skoro nie mogę się na koncie gdzie się to stało zalogować na stronie ko ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-06-02 08:12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Ukradli data base od ko, cala zebys niemial watpliwosci. Dlatego maja pasy nawet te z najbardziej skomplikowanymi znaczkami z poza tureckiego alfabetu. Dlatego wszyscy musza zmienic pasy do gry. O calej sprawie bylo glosno nawet tu na forum, wiec niewiem czemu ta niewiedza u czestych odwiedzajacych to forum. O calej sprawie mozesz przeczytac na ich glownej stronie, http://forums.gamersfirst.com/index.php ... &langid=en. W dziale Xigenona jest tych tematow calkiem sporo i wypowiadaja sie tam osoby nawet z innych serwow, ja osobiscie nie zagladalem w inne dzialy wiec niewiem jak wyglada sprawa na aresie , ale na wszelki wypadek sprawdz ilosc tematow na serwerze na ktorym grasz i czy napewno nik osoby ktora zajmuje sie poszkodowanymi jest ten sam. Pozniej napisz ticketa opisujac cala sprawe i wyluszczajac co zginelo oraz zaznaczajac serwer na ktorym to sie stalo, oczywiscie gb odrazu zaznaczaja ze nie zrwacaja. Powinni ci przeslac odpowiedz z wyszczegolnionymi rzeczami do wypisania przez ciebie takimi napszyklad jak sq do konta, czy kody tranzakcji z premek lub kc. Sprawa moja jest nadal w toku. Na pierwsza ich odpowiedz czekalem kilka tygodni. Poprostu trzeba pisac ticketa pozniej na forum k2 napisac piema do Athenrye o ile dobrze zapamietalem nik, to Admin na tym forum o ile na serwezre na ktorym wystapil twoj problem zajmuje sie rowniez ta sama osoba http://forums.gamersfirst.com/index.php?showuser=190707. Info wyslane do tej osoby spowoduje ze sprawa nabierze chodzby pozornego tempa i to raczej wymog o ile rzeczywiscie chcesz zwrotu tych itemow. Zycze powodzenia i cierpliwosci.

_________________
Obrazek
Bede bronil kazdego uczciwego klanowicza i nie bedzie mnie obchodzil cudzy bol, zwlaszcza jesli zasluzony :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-06-02 10:02:26 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Co do skardzionej data base to bajka raczej. Bo FolkVilage bot istnial odkad gram w KO. Jakies 2 Lata temu mialem takiego scama.

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-06-05 21:37:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Jest mi przykro ale jest to prawda, znam mase ludzi w tym mam klanowicza ktory mial pasy zlozone z symboli ktorych normalnie nie spotkasz na klawie. To juz ich sprawa jak udalo im sie je wbic jako pas, ale pewne jest ze bez dostepu do bazy danych nie da sie tego zrobic by zlamac te pasy o jakich ja wiem. Nawet gdyby lamac to na chama watpie by udalo sie komus dojsc do jakichs konkretnych rezultatow, skoro tyle latwiejszych pasow jest z lepiej wyposazonymi charami, typu dual felki +3 sety armorow +9. Rozmawialem z tymi ludzmi w tym zapoznalem sie z opiniami rowniez i moich klanowiczy, nie da sie opierniczyc w krotkim czasie osob z roznych stron swiata z naprawde roznymi kombinacjami znakow w pasie bez dostepu do bazy danych k2. Poreszta rozmawialismy o tym zdajesie na sb kiedys i o ile mnie pamiec nie myli rowniez i ty podawales linki do tematow, wiec zkad ta amnezja niewiem. Nie da sie zakrzyczec problemu ze to wina dawania posladkow przez obsluge tej gry. Wybielanie kogokolwiek z obslugi k2 i zrzucanie winy na graczy toz to zakrawa na niewczesny zart. Ja napszyklad nigdy nie uzywalem zadnych programow, nigdy nie dokonywalem zmian w tbl, nigdy nie sciagalem jakichs gowien jak rowniez zawsze niemalze mimo iz jestem ostrozny przegladam kompa i mowie ci ze to wina k2. Nie ma mozliwosci by bez uzywania sciagania kokspow innych wspomagaczy grajac zawsze uczciwie, bo ja jestem graczem bez skazy, na tym forum naleze chyba do tej znikomej grupy graczy ktorych nie korci ciekawosc i nigdy nie sklonili sie i tu wolalbym sie powstrzymac bo nie chce nikogo obrazac ale zawsze twierdzilem ze znizajac sie do wspomagaczy jest sie....., zawsze gardzilem takimi osobami i zawsze takie osobniki niszczylem o czym bylo kiedys dosc glosno nie tylko na serwie na ktorym gram bo te kalekie dzieci plakaly wszedzie z tego powodu gdzie sie dalo. Nie chodze po dziwnych stronach nie odbieram dziwnej jak i zwyklej korespondencji na kompie na ktorym grywam jak i na innych ktore posiadam. Dlatego wiem ze jest tak jak mowie poreszta popatrz, przypomnij sobie tematy na glownym forum, mam nadzieje ze niebede musial sie juz wypowiadac w tym temacie.
Ach i char ktorego mi okradli nie zrespil sie w folk tak dla jasnosci, zreszta to nie jedyne konto ktore mi okradli dziwnym trafem w tym samym czasie, ale jedno z tych ktore bylo naprawde wartosciowe




A to jest dowod dla niedowiarkow ze to k2 znow dalo ciala :
http://www.gamersfirst.com/knightonline ... s&nID=1242
Inaczej by nie uruchamiali calej linji produkcyjnej itemow, tylko zamietli by wszystko pod dywan. Watpie by przeprowadzali jakiekowliek sledztwa bo itemy te juz 500 razy pewnie zmienily wlascicieli, ewentualnie zostaly popalone na kowadle lub upniete. Przez kilka lat nierobili nic, no moze procz nowej oprawy forum bo to przeciez najwazniejsze, oraz dodali kilka pierdol w grze. Watpie wiec by po kilku latach wytezonego opiepszania chcialo im sie sledzic sciezki kazdziuskiego itemu z tylu charow. A przeciez pamietac nalezy ze lista zgloszen zostala zamknieta, co sie stanie z ludzmi ktorzy nielogowali i po 2 lata nawet? Zostawiajac na kontach naprawde ciezka kase w itemach itd., mysle ze tego sie juz niedowiemy. Ja raczej obstawiam ze ogranicza sie o ile juz zechca cokolwiek zwracac , jedynie do sprawdzenia czy itemy o ktore ktos sie upomnial tam rzeczywiscie byly ( tu moga sobie pewnie wybrac czas kiedy tych itemow bylo na koncie najmniej i ja tez na to stawiam ) i nastepnie stworza nowe, czy nie znikna po ktoryms patchu niewiadomo, ale coraz mniej mam zludzen co do kwestji ze zawsze sie jakos wykpia i jesli cos oddadza to niepelne lub kiedys zniknie.Dlaczego postanowili zaczac cos robic? Bo wyniki obrotu g1 spadly na łepet. Ludzie mocno musieli oberwac po wlasnych portfelach tracac gruba kase na tym wirtualnym worze bez dna. I nagle podcieli niemalze zyly obsludze k2 nie dotujac juz tych parchatych pijaw. Bez tych czystych reakcji na akcje k2 mysle ze niemoglo by byc mowy nawet o jakichkolwiek zwrotach. No oczywiscie nadal sie nie przyznaja ze sami nas okradli bo polaszczyli sie na $. Coraz mniej mi sie chce wierzyc ze tak poprostu ukradli im baze danych, zaczynam raczej sadzic ze zwietrzyli kase i przestali sie ograniczac, w swych dzieciecych mozdzkach z dawnem. Mysleli ze durne swinie lykna ze nic sie nie stalo skoro sami sie nie przyznaja, tyle ze nie pomysleli ze zywcem podzynaja galaz na ktorej siedza. To ich myslenie jest rodem z przedszkola ale juz nieraz musielismy sie jako gracze mierzyc z ich uposledzonym durnotyzmem, lista ich dokonan jest taka dluga tylko szkoda ze to nie sukcesy ktorymi mozna sie pochwalic, przynajmniej moim zdaniem.

_________________
Obrazek
Bede bronil kazdego uczciwego klanowicza i nie bedzie mnie obchodzil cudzy bol, zwlaszcza jesli zasluzony :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-06-05 22:10:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-12-05 12:06:18
Posty: 1284
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
napisz to lepiej na ko4life

_________________
"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-06-08 10:03:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Chcialem sie pochwalic ze odzyskalem co stracilem. To bardzo dziwne, zamkneli mi ticketa i kilka dni bylo cicho. Wystosowalem kolejnego ticketa az tu po wyslaniu go po 3 dniach zalogowalem do gry i w liscie zauwazylem ze sa te moje itemy. Wszystkie co do jednego. Niewiem co by bylo gdybym zalogowal po terminie 7 dni. Mozliwe ze nawet bym sie niedowiedzial ze probowali mi je oddac. W kazdym razie ktokolwiek mial problem z ostatnimi wlamami na konta musi zagladac do gry i patrzec w list, bo moze a noz widelec odzyska to co stracil. Nie informuja w tickecie, wiec trzeba byc czujnym. Niewiem czy zniknie to co odzyskalem czy nie ale na dzien dzisiejszy sie ciesze, bo okolo 200 gb piechota nie chodzi. Pewnie bym juz w to nie gral. Dziwne tez jest to ze mimo wszystko bardzo szybko to zwrocili, na tyle okradzionych kont ja liczylem ze zajmie im to z pol roku, a wiec chyba slusznie mozna zakladac, ze skrocic operacje przywracania itemow moglo jedynie sprawdzenie czy itemy byly na koncie i wyprodukowanie nowych. Pewnie nieraz jeszcze wymysla durna cherezje i niejeden raz mozgownica sie zetnie po zderzeniu z tym co wyplodza, ale puki co tym bezruchem sie napieszcze i pogram. Gralem w aiona wow lineage i pare mniej znanych gier ale tylko ta tak wciaga, wszedzie obsluga jest bez zarzutu nawet na priwach mimo to ko jest wnerwiajaco nadal na pierwszym miejscu, tak wiem to smutne ale co zrobic jak sie tyle lat w to badziewie gralo

_________________
Obrazek
Bede bronil kazdego uczciwego klanowicza i nie bedzie mnie obchodzil cudzy bol, zwlaszcza jesli zasluzony :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-06-08 19:46:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-12-05 12:06:18
Posty: 1284
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
no to fajnie, że Ci zwrócili ;)

"Pay2Play

Pay2Play customers will be restored according to their previous payment history and will receive priority over Free2Play ticket submissions. In order to fall under the Pay2Play category for restorations, you must meet the criteria of ONE of the following:

- Had Premium during the time of compromise
- Within 60 days since last Premium or Knight Cash purchase of ticket submission date

Please feel free to submit a claim to Knight Online customer support if you have recently experienced an account compromise. While we will be restoring items, we are not able to restore lost experience or nation points. In your ticket please make sure to specify date of compromise, character ID, server ID and items lost. Please also update your password as we will not provide restorations to users who have not changed their password since being compromised.

If you have any further questions, please feel free to visit the forums!"

_________________
"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-06-29 23:21:12 
Offline

Dołączył(a): 2006-05-18 21:25:28
Posty: 45
Płeć: Mężczyzna
hmm zwlekałem na ostatnią chwile i teraz mam..
gdzie dokładnie (w jakiej zakładce) mam napisac do nich tego ticketa ? prosił bym o jakieś szczegółowe dane bo nigdy tego nie robiłem i nie mam zielonego pojęcia O.o...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.033s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net