www.knightonlineworld.pl
http://www.knightonlineworld.pl/forum/

Problem z ponowną aktywacją systemu
http://www.knightonlineworld.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=323577
Strona 1 z 1

Autor:  Gwyn [ 2009-05-25 11:42:53 ]
Tytuł:  Problem z ponowną aktywacją systemu

Witam, po raz kolejny potrzebna mi wasza pomoc. :)
Otóż jestem posiadaczem oryginalnego systemu Windows XP.
Dosyć często modernizuje swój komputer, jak wiadomo nie kiedy wykrywa to jako nowy sprzęt i wymaga ponownego wpisania klucza aktywacyjnego.
Problem polega na tym że po raz 4 zrobiłem większą zmianę i nie mogę już aktywować systemu ... Dzwoniłem oczywiście do biura obsługi:
- Podany numer bezpłatny nie istnieje
- Numer płatny polega na rozmowie z botem który w końcu połączył mnie z pracownikiem, który jednak po wyjaśnieniu problemu połączył mnie po raz kolejny z botem, który powiedział mi że wykorzystałem limit :S

Jest jakaś szansa na otrzymanie dodatkowego kodu ? I jeżeli tak to co mam zrobić...
Z góry Dziękuje za pomoc
/Gwyn :)

Autor:  enejcz [ 2009-05-25 11:45:14 ]
Tytuł: 

Dzwon jeszcze raz i po polaczeniu z konsultantem od razu mow ze z botem gadales i powiedzial ze limit wykorzystano. A jak nie to maile do obslugi technicznej.

Autor:  Lick [ 2009-05-25 17:02:20 ]
Tytuł: 

nom najlepiej maila napisz, i opisz dokladnie problem.
Musza rozwiazac ten problem, bo przeciez masz calkowite prawo do modernizacji sprzetu.

Autor:  Gwyn [ 2009-05-25 20:59:26 ]
Tytuł: 

Wiem że mam, jak dzwoniłem drugi raz to przekierował mnie na innego bota, który w kółko powtarzał "wpisz swój kod" (nawet po wpisaniu go.. ) próbuję wysłać maila.. Muszę przyznać że trochę się zawiodłem, wydawało mi się że taka firma jak microsoft ma profesjonalny support

[ Dodano: 2009-05-28, 14:36 ]
Hmmm dziś trzeci dzień czekam na odpowiedz i nic :/

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/