www.knightonlineworld.pl
http://www.knightonlineworld.pl/forum/

Premium
http://www.knightonlineworld.pl/forum/viewtopic.php?f=3161&t=318915
Strona 1 z 3

Autor:  dietykon_pl [ 2007-11-18 20:41:47 ]
Tytuł:  Premium

Dlugo szukalem i postanowilem cos napisac, bo nie znalazlem.
Nie da sie juz dluzej grac bez premki i postanowilem sobie wykupic, na oficjalnej stronie musialem najpierw unowoczesnic moje konto bo po zalogowaniu zostal wyslany list do mnie z keyem ktory trza bylo wpisac w ankiecie poxniej moglem sobie zaczac zakupy. Wybralem metode Pay By Cash, na stronie glownej wybralem przelew bankowy, wypelnilem rubryki odnosnie adresu i dostalem informacje jak zaplacic te 34,37 Polish Zlotych. Okazuje sie, że ING wspolpracuje z nimi i nalezy przelac sumke na podane konto w ING Banku Slaskim :D Wazne jest podanie tzw "Payment Reference Number" bo jest to informacja kto placi za ktore konto. Teraz czekam na efekty. Ciekawe bo to robie pierwszy raz :rotfl:
No i wszystko ok, wyslałem 18.11 (niedziela), zaksiegowane 19.11, premium dostepne od 20.11 - 30 dni i wszystko dziala. Moge teraz z cztstym sumieniem polecic zakup premium przez Pay By Cash. Dostalem dwa listy pierwszy z potwierdzeniem zamowienia, drugi z potwierdzeniem wpłaty.
W razie pytan o szczegoly chetnie pomoge.

Autor:  Arise1337 [ 2007-11-18 21:00:47 ]
Tytuł: 

podniecajace, ale co my mamy do tego?

Autor:  dietykon_pl [ 2007-11-18 21:04:27 ]
Tytuł: 

Wy nic, ale ktos kto jest kurczakiem moze nie wiedziec jak se premke kupic. Poza tym to chyba dzial dla poczatkujacych a tu najwazniejsza informacja jest i to na wage zlota.

Autor:  KidlerPL [ 2007-11-18 21:21:23 ]
Tytuł: 

Pay by cash..... pierwszy raz slysze.

Ja zawsze uzywalem CC lub C&B, bo najszybciej i najprosciej.
Mozna tez kupic przez allegro

Autor:  ^Urich^ [ 2007-11-18 21:24:09 ]
Tytuł: 

KidlerPL napisał(a):
Mozna tez kupic przez allegro
- Drożej i podajesz komuś pasy do konta. Kiedyś kupiłem i sie dziwiłem że konto mi po 2 tyg nie chodzi... Teraz sam kupuje(tzn. pierwszy raz kupilem) przez PBC i czekam na premke, bo kasa wysłana.

Autor:  Arise1337 [ 2007-11-18 21:36:12 ]
Tytuł: 

dietykon_pl napisał(a):
Wy nic, ale ktos kto jest kurczakiem moze nie wiedziec jak se premke kupic. Poza tym to chyba dzial dla poczatkujacych a tu najwazniejsza informacja jest i to na wage zlota.


no moze i tak ale wiekrzosc nowych spamuje na targowisko :P

przez allegro przez karte? teraz chyba to odpadnie bo w ko panelu jest opcja podobno ze mozna co miesiac automatycznie zamawiac ale i mozna przez to bana zlapac jak konto jest puste a opcja zaznaczona nie wiem tak slyszalem

Autor:  scar [ 2007-11-18 23:25:00 ]
Tytuł: 

dietykon_pl napisał(a):
Dlugo szukalem


widocznie nie dosc jak juz cos trzeba bylo to napisac w tamtych tematach a nawet w tutorialu odnosnie premy by to pasowalo ale oczywisie wyszlo jak zawsze pierdo opcji szukaj i walenie tematu na prawo i lewo jeszcze bez testowania bo jeakos wnioskuje z wypowiedzi, ze tej premki jeszcze nie masz.

Autor:  Fana [ 2007-11-19 11:47:50 ]
Tytuł: 

Ja ostatnio z pomocę Lutka, nabyłem kartę visa przedpłaconę w ING Banku Åšlęskim , i kupiłem przy pomocji Direct by credit card. Około 5 dni czekałem na premkę (weryfikacja itd) ale dostalem ja z przerosinami i 5 dodatkowymi dniami. Nastepny zakup juz odbyl sie bez problemow, premka byla zaraz po zakupie.

Autor:  lutek [ 2007-11-19 16:09:43 ]
Tytuł: 

Fana napisał(a):
Nastepny zakup juz odbyl sie bez problemow, premka byla zaraz po zakupie.


pewnie maja swoja baze kart zweryfikowanych .. i pozniej idzie juz bezproblemowo

Autor:  Elca [ 2007-11-19 18:50:36 ]
Tytuł: 

mhh.. :p nie mam co się udzielić ;-) bo kupiłam premmkę przez allegro ;D ale życzę powodzenia ;D!

Autor:  Lathspell [ 2007-11-19 21:38:57 ]
Tytuł: 

ja tam przez pocztę kupuje :P czeka się 3 dni ale sobie sam kupuje :) :sleep:

Autor:  ^Urich^ [ 2007-11-19 21:48:20 ]
Tytuł: 

Lathspell napisał(a):
czeka się 3 dni ale sobie sam kupuje
Ja tez sam sobie :D Bez wiedzy rodzicow ani nic takiego. Gdyby wiedzieli ile kasy przeznaczam na jakas glupia gra to by chyba mnie zajebali...

Autor:  Lathspell [ 2007-11-20 08:45:37 ]
Tytuł: 

^Urich^ napisał(a):
Lathspell napisał(a):
czeka się 3 dni ale sobie sam kupuje
Ja tez sam sobie :D Bez wiedzy rodzicow ani nic takiego. Gdyby wiedzieli ile kasy przeznaczam na jakas glupia gra to by chyba mnie ****...


lol ;) kiedyś i tak się dowiedzę i cię wydziedziczę :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Autor:  dietykon_pl [ 2007-11-22 13:23:12 ]
Tytuł: 

Cytuj:
dietykon_pl napisał/a:
Dlugo szukalem


widocznie nie dosc jak juz cos trzeba bylo to napisac w tamtych tematach a nawet w tutorialu odnosnie premy by to pasowalo ale oczywisie wyszlo jak zawsze **** opcji szukaj i walenie tematu na prawo i lewo jeszcze bez testowania bo jeakos wnioskuje z wypowiedzi, ze tej premki jeszcze nie masz.




I tu mam wniosek do szanownych modow, jezeli zamykacie temat twierdzac, ze to juz bylo w innym poscie napisane to dajcie linke do tego innego posta.
Odpowiadajac - premke dostalem i swojego posta zedytowalem dopiero dzisiaj, bo mialem wolne w pracy a tam mam tylko dostep do neta :< , no bo przez grps w komorce to sie nie da w KO.

Autor:  hansen [ 2007-11-23 19:46:16 ]
Tytuł: 

Fana napisał(a):
Ja ostatnio z pomocę Lutka, nabyłem kartę visa przedpłaconę w ING Banku Åšlęskim , i kupiłem przy pomocji Direct by credit card. Około 5 dni czekałem na premkę (weryfikacja itd) ale dostalem ja z przerosinami i 5 dodatkowymi dniami. Nastepny zakup juz odbyl sie bez problemow, premka byla zaraz po zakupie.
Tez mam od niedawna te karte, jeszcze nie kupowalem przez nia premki. Wystarczy po wybraniu opcji przez CC wpisac swoje dane?
Jeszcze jedno mam pytanie, jesli chce doladowac karte, to jaki wpisac tytul i odbiorce przelewu na rachunek karty? Ile to kosztuje? (z konta glownego ING)
I jaki przelicznik, prowizje ma bank dla transakcji w $$ ?

Strona 1 z 3 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/