Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-09 15:55:53
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: mmoRPG - Czyli to co nas kr???ci :)
PostNapisane: 2005-07-09 19:54:56 
Offline

Dołączył(a): 2005-07-05 14:55:30
Posty: 79
Lokalizacja: Z pokoju
Płeć: Mężczyzna
Poniewa?? zobaczy??em ??e na naszym forum nie ma jeszcze takiego tematu, postanowi??em go za??o??y??? :). Swoj??? drog??? taki temat jest na prawie ka??dym forum o jakim?? mmoRPG-u :P. W tym temacie zamieszczajcie informacje o mmoRPG innych ni?? KnightOnline.
Warunki: Aby nie pisa??? bezsensownych post??w typu : "A ja s??ysza??em od kumpla, ??e jest taka gra Ultima ale nie wiem czy fajne bo nie gra??em". Zamieszczam pare warunk??w.

Post musi zawiera???:
-Nazw??? gry
-Stron??? g????wn???
-Ewentualne polskie strony
-Screeny
-W??asn??? recenzj???
-Wymagania sprz???towe
-informacje o ewentualnych p??atno??ciach

Zapraszamy :)

PS. To m??j pierwszy nowy temat :P

No to mo??e ja zaczn??? :).
Gr??? mmoRPG nad kt??r??? sp???dzi??em ostatnio do????? du??o czasu, by??a znana i by??? mo??e lubiana Tibia :).
Jak ju?? wspomnialem jest to gra mmoRPG, wyprodukowan??? przez CIPsoft. Gra posiada du??o serwer??w, jest grywalna i ci???gle dopracowywana. Wymagania sprz???towe s??? takie, ??e jest nawet wersja na kom??rk??? :P. Strona g????wna: www.tibia.com , polski portal: www.tibia.pl. Gra jest bezp??atna, z mo??liwo??ci??? wykupienia bonusu. Na pierwszy rzut oka mo??na zniech???ci??? si??? grafik??? ale gra nadrabia to grywalno??ci??? kt??ra jest ogromna. Zach???cam do gry :)

_________________
No i po co ten podpis ? Bez niego te?? jest fajnie :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-07-23 22:16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-17 11:29:32
Posty: 451
Lokalizacja: Siedlce
Płeć: Mężczyzna
tibia jak to tibia : jedni widza w tym shita innym sie spodobalo i graj??? ja w tibie gralem przez krotka chwile i nie kapn?????em sie o co chodzi nie zajaralem tej gry, do ko odrazu sie przyzwyczailem ze tak powiem, troche gralem w kala, no i rownie kontrowersyjne co tibia MuOnline ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-07-24 09:44:42 
No wiec ja wam przekaze moja widze :D

TIBIA
Gralem w tibie z rok ... gra przyjemna fajna ale gdy giniesz od stworka i tracisz cos cennego to normalnie ja walilem glowa w sciane...zreszta wedlug mnie tibia idzie w zla strone.Tam ludzie expia juz wedlug schematow(Najpierw rook>robie 2 bp strzal>nabijam skille>lece na guardy>i nabijam 100lvl).Wogule gra mi sie znudzila ja skonczylem ja na 78 lvl elite knight.
Oficialna strona www.tibia.com

KNIGHT ONLINE
Chyba wszyscy tutaj dobrze ja znaja...gra mi sie bardzo podoba oprucz paru minusow...przynajmniej nie tracisz jak w tibi przy deadzie 2 levele w dol + 2 skille w dol + plecak z runami spada + jeszcze jakis itemek typu zbroja...
Oficialna strona www.knightonlineworld.com

XIAH
Chinska gra troche taka jak diablo ale bardzo przyjemnie sie w nia gra praktycznie nie ma minusow! Narazie mam tam 9 lvl i szpanuje bo mam swiecacy mieczyk...
Aha zapomnialem dodac wszystkie te gry sa za FREE bo ja gram tylko w gry FREE :P
Strona na ktorej znajdziecie link do oficjalnej:
www.xiah.prv.pl

OPEN TIBIA SERVER
www.ketibro.no-ip.com
Moj ulubiony server narazie jest ulepszany ! moj nick to azazel
wymagana tibia 7.4 ;]
oficjalna strona servera (dziala tylko jak serv online):
www.ketibro.no-ip.com

KAL ONLINE
Dzis zaczalem w to grac niedlugo edytuje posta czy mi sie podoba!

WORLD OF WARCRAFT
Jak zobaczylem trailery to sie poplakalem...
Od dzis zbieram kase na ta giere a mam nadzieje ze niedlugo bede dostawal jakas kaske wiec moze uda mi sie w to zagrac!!!
Ta gra jest boska...
Oficialna strona:
www.worldofwarcraft.com

ULTIMA ONLINE
Ponoc mega gra fantasy online!
Platna wiec nie gram zreszta wedlug mnie nie jest tak wspaniala jak WOW!
Nie znam stronki

EDIT:
MUONLINE
Fajna gra cos jak diablo 2 ! Siekasz stworki ostro expisz za kase kupujesz itemki...gra calkiem za free...pogralem w nia pare miesiecy ;]
Oficialna strona :
www.muonline.com


To chyba wszystko jezeli znajde cos jeszcze to powiem!


AHA INTERESUJA MNIE WSZYSTKIE GRY FANTASY ONLINE (Takie typu jak te u gory wymienione)OCZYWISCIE ZA FREE BO NARAZIE NIE MAM KASY :P
PROSZE WPISUJCIE TO CO WY ZNACIE !!!
POZDRO


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-07-24 21:00:08 
Offline

Dołączył(a): 2005-07-05 14:55:30
Posty: 79
Lokalizacja: Z pokoju
Płeć: Mężczyzna
Co do world of warcraft : du??o ludzi si??? tym rozczarowalo, bo to kolejna giera polegajaca na ciaglym klepaniu expa :P. A pozatym kasy nie musisz zbierac sa juz dziesiatki sposobow zeby grac za free ;). Poszukaj w necie.

_________________
No i po co ten podpis ? Bez niego te?? jest fajnie :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-05 19:19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 10:33:57
Posty: 312
Lokalizacja: Szczytno
Płeć: Mężczyzna
mmoRPG w jakie obecnie gram to KO i D2(dla tych kt??rzy nie wiedz??? a takich znam Diabli 2)w d2 gram na grocie trolla


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-05 23:17:06 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-05 14:30:31
Posty: 14
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna
Vexawn napisał(a):
Co do world of warcraft : du??o ludzi si??? tym rozczarowalo, bo to kolejna giera polegajaca na ciaglym klepaniu expa :P. A pozatym kasy nie musisz zbierac sa juz dziesiatki sposobow zeby grac za free ;). Poszukaj w necie.
podaj cho??? jeden :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.029s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net