Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-11 18:20:31
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: NPDEPPD - dzia??anie netowego gangu
PostNapisane: 2005-07-11 21:04:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-07 08:17:09
Posty: 33
Lokalizacja: Wroc??aw
Płeć: Mężczyzna
NPDEPPD - Internetowy gang zacz????? ju?? swoj??? dzia??alno?????... Naje??d??a na r????ne gry internetowy, gg, chaty itp... w szczeg??lno??ci na tibia

JESLI TEN POST JEST SPRZECZNY Z ZASADAMI REGULAMINU PROSZE GO USUNAC NAWET MOZECIE DAC WARNA ALE JA CHCE ZEBY BYLO TU TROCHE HUMORU!!

Oto pierwszy skok jednoosobowy wykonany przeze mnie :P Narazie nudy :/

-- ciach! --
[aric]: Wyci?????em to chamstwo (te?? tupet jeszcze nazywa??? te pliki lol.jpg). Ach! wkurzy??em si???... :evil:

_________________
In Ares:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-07-11 21:48:47 
Hmmmm
Wyzywanie ludzi na publicznym kanale, na ktorym jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze siedza dzieci nie uwazam za przejaw humoru.

Tak samo uwazam ze dyskryminowanie ludzi za gusta jest niedojrzale. Za lubie truskawki. Jak Ty ich nie lubisz to jestes pedal.

Decyzje zostawiam aricowi.

PS. N1ghT, nie podjalem decyzji co do posta bo sam czytam "harrego pojebaka"
PS2. Tolkien jednak jest wyzej 8)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-07-12 07:50:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-07 08:17:09
Posty: 33
Lokalizacja: Wroc??aw
Płeć: Mężczyzna
Ja nie dyskryminuje ludzi :P Nie lubie Harrego, ale nie dyskryminuje... A to, ??e dzieci s??? to czy ja je bije?

_________________
In Ares:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-07-12 11:25:20 
Wiecie co?? Ja uwa??am, ??e to jest topic do kasacji... Fakt, ??e to off-topic, ale tu te?? jakie?? zasady obowi???zuj???, nawet jak nie regulamin, to przynajmniej zasady moralne. Te?? jestem zdania, ??e obra??anie ludzi na publicznym kanale jest co najmniej nienormalne. To tak jakby przej????? si??? chodnikiem i zaczepi??? ka??d??? osob??? wymy??laj???c jej od najgorszych. R????nica polega na tym, ??e w necie nikt ci za to nie nakopie wi???c wydaje ci si??? to ??mieszne...

Na razie tylko zamkn??? i wytn??? ten durny tekst z czata.... Nh2003, jak chcesz to kasuj ??mia??o...

[ Dodano: 12-07-05, 11:39 ]
Z reszt??? jakby kto?? z tego kana??u si??? pofatygowa?? i napisa?? skarg??? do abuse@dialog.net.pl (bo w Dialogu masz ?????cze) to m??g??by?? mie??? powa??ne problemy....


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.023s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net