Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-05 00:55:59
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-05 16:26:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-23 03:53:02
Posty: 459
Płeć: Mężczyzna
Nast???pne forum na phpBB :mad:
Czy naprawd??? nie potraficie si??? nauczy??? PHP? Napisanie forum nie jest a?? tak super skomplikowane (nie powiem, ??e phpBB jest bardzo rozbudowane) :wink:

A co do piractwa to takimi w??a??nie gardz???. (You Are Dead Man)

_________________
Sapere aude.
Obrazek

FUZJA TYCH FORÃââ‚ŹśW BYĂ‚ÂŁA NIEWYBACZALNYM B£ÊDEM!!! ZA DUĂ‚ÂŻO NA KNIGHTONLINE.MZONE.PL ludzi niepeĂ‚Âłnosprawnych psychicznie :/

Pozdrawiam ekipê http://knightonline.o7.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-05 16:39:57 
Offline

Dołączył(a): 2006-11-05 10:25:27
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
voldenet napisał(a):
Nast???pne forum na phpBB :mad:
Czy naprawd??? nie potraficie si??? nauczy??? PHP? Napisanie forum nie jest a?? tak super skomplikowane (nie powiem, ??e phpBB jest bardzo rozbudowane) :wink:

A co do piractwa to takimi w??a??nie gardz???. (You Are Dead Man)

Jaki lol a co ty ziomek masz do Phpbb..to jest bardzo dobry skrypt i setki ludzi go u??ywa...
mhh ja umiem troch??? php ale nie tak aby napisa??? forum , a wogul??? po co mam pisa??? jak mog??? skorzysta??? w gotowego skryptu..Forum knight online te?? jest phpbb by przemo i chyba dobrze jest :P
A ciekawe czy ty potrawisz napisa??? takie forum bo co?? mi si??? wydaj??? ??e niebardzo..
Zubaran_PL
Masz racje w pewnym sensie...
Ale nie do ko??ca poniewa?? tak jak ju?? pisa??em to nikt nie karze komu?? sci???ga??? plik??w.... To jest tylko po to ??eby kto?? co posiada orgina?? zrobi?? sobie kopie..legaln???..
Powiem tak dalsza dyskusja na tematy prawne niema sensu...
Ju?? lepiej pod suncie jakie?? propozycje odno??nie Forum... :P

_________________
Forum dla graczy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-05 18:32:53 
Offtopic:
Zubaran_PL napisał(a):
Dobry, ale te?? wyj???tkowo dziurawy.

Forum stoi ponad rok, do tej pory byly 3 proby atakow (tak, tak, byly...), jak widac zaden nie udany. Jezeli ktos na bierzaco siedzi na bugtraqu, obserwuje zmiany w oryginalnym phpbb i by przemo to w razie wykrycia jakiejs luki moze je szybko zalatac. Obecnie mozna powiedziec ze prawie nie ma to luk.

Co do forum e-gracz.pl - narazie uznaje to forum za forum dla graczy, jak sie przeksztalci w warez to linki znikna z obu for.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-06 03:12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-03 20:03:13
Posty: 621
Lokalizacja: toruÃÂę
Płeć: Mężczyzna
voldenet napisał(a):
Nie no co za problem?? Wystarczy??by mi miesi???c
co za problem? sam sobie odpowiadasz. nie dziwi??? si???, ??e ludzie korzystaj??? z gotowych, poprawnych rozwi???za??.

_________________
w mieœcie jest nowy szeryf.

moderator nie nabija postÃÂłw - moderator ma wiele do przekazania.
moderator nie obraĂ‚ÂŻa innych - moderator dobitnie zwraca uwagê.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-06 08:49:40 
Ehhh, schodzimy z tematu ale jeszcze sie wypowiem w sprawie forum:
Napisanie forum o takiej funkcjonalnosci, skalowalnosci i poziomie optymalizacji na pewno nie zajmie miesiaca . Chyba ze policzymy to jako czas w ktorym nie odchodzisz wogle od kompa. Dodatkowo - aby napisac bezpieczne forum, trzeba miec niemala wiedze na temat php, mysql i najlepiej wiedziec jak zrobic atak sql injection.

Dodatkowo - phpbb by przemo - projekt open source. Kazdy moze przejrzec, sprawdzic, poprawic. Ekipa od przema bardzo dokladnie sprawdzaja kod. Jezeli ktos nie olewa sprawy to zainstaluje latki jak tylko sie one pokaza.

Proponuje zeby zakonczyc tutaj rozmowe o skryptach forum, ew. przeniesc sie do nowego topicu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-06 09:28:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-23 03:53:02
Posty: 459
Płeć: Mężczyzna
//NAPISA?�EM CO?š PODOBNEGO, NIE TO SAMO :hihi:.

@@Dobra niech ci b???dzie jozef-k. :cry: Troch??? przesadzi??em, a chodzi??o mi o dokopanie temu forum za piractwo, kt??re jest tam propagowane. (Przyk??adowo za pirack??? gr??? 50% warna by wystarczy??o, ??eby ludzie przestali si??? 'dzieli???' ruskimi cude??kami :neutral: ).

_________________
Sapere aude.
Obrazek

FUZJA TYCH FORÃââ‚ŹśW BYĂ‚ÂŁA NIEWYBACZALNYM B£ÊDEM!!! ZA DUĂ‚ÂŻO NA KNIGHTONLINE.MZONE.PL ludzi niepeĂ‚Âłnosprawnych psychicznie :/

Pozdrawiam ekipê http://knightonline.o7.pl


Ostatnio edytowano 2006-11-06 17:46:54 przez voldenet6, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-06 09:53:30 
Offline

Dołączył(a): 2006-11-05 10:25:27
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Oj widz??? ??e towarzystko zboczy??o troszk??? z tematu, ale c???? ! Ja jeszcze napisz??? co?? na temat wypowiedzi voldenet, kt??ry jest tak przekonany i?? lepiej jest korzysta??? z napisanych przez siebie F??r...Powiem tak to jest gra nie warta ??wieczki, bo po co m???czy??? si??? z pisaniem Forum kt??re jak pisze pan wy??ej mo??e zaj?????? z miesi???c jak mo??na skorzysta??? z gotowego,praktycznie bezpiecznego skryptu phpbb by przemo...
No te?? je??li si??? ma pieni???dze mo??na skorzysta??? z p??atnych skrypt??w takich jak Invision Power Board ale takie co?? nie dla mnie bo ja mam np. do????? du??e do??wiadczenie z phpbb ni?? IPB chod?? mo??e kiedy?? jak b???d??? na to ??rodki to kto wie czy si??? nie przenios??? na jaki?? p??atny skrypt albo sam co?? napisz??? :P
My??l??? ??e czas za ko??czy??? Tego Offtopa i pisa??? na temat dotycz???cy tego Forum:
http://www.e-gracz.pl/forum/
Czekam na kolejne uwagi i spostrze??enia .. :?: :!: :cool:

_________________
Forum dla graczy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-06 17:35:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-03 20:03:13
Posty: 621
Lokalizacja: toruÃÂę
Płeć: Mężczyzna
ja tylko dodam. sytuacja z tym tematem rozwin?????a si??? wyj???tkowo zabawnie. voldenet, gryziesz si??? we w??asny ogon. najpierw trujesz co?? o rzekomo podziurawionym phpbb przema, sugeruj???c, ??e ju?? lepiej napisa??? w??asne forum. potem zapewniasz, ??e sam by?? lepsze (w domy??le, albo jak sam m??wisz - podobne) napisa?? w miesi???c. ostatecznie jednak przyznajesz, ??e by??oby gorsze - bo ty jeste?? sam, a nad tamtym pracuje grupka ludzi. gdzie tu logika? po co w og??le te wypowiedzi?

to klasyczny przyk??ad flooda, po?????czonego z jakim?? cudacznym kozaczeniem. sory, ale ile mo??na zwraca??? ci na to uwag???? b???d??? kasowa?? takie posty (mniej roboty i szumu ni?? ci???g??e dawanie ostrze??e??).

przykre, ??e w??a??nie w spokojnym topicu elcampa musia??o do tego doj?????. na ??yczenie autora przenios??? wybrane posty w inne miejsce.

_________________
w mieœcie jest nowy szeryf.

moderator nie nabija postÃÂłw - moderator ma wiele do przekazania.
moderator nie obraĂ‚ÂŻa innych - moderator dobitnie zwraca uwagê.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-06 18:19:01 
Offline

Dołączył(a): 2006-11-05 10:25:27
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
jozef-k, No niestety tak czasami bywa ??e tzw. "dzieci neo" prubuj??? pokaza??? jacy z nich s??? kozacy.. Powiem tak wydaje mi si??? ??e voldenet, nie masz wogul??? poj???cia o programowaniu a tym bardziej w php kt??ry jest do????? trudnym j???zykiem.A tak na marginesie to ju?? pisa??em ??e te Forum to nie jest ??aden Warez poniewa?? ??e nieraz znajd??? si??? tam linki do gier to o niczym nie ??wiadczy poniewa?? to forum ma mie??? charakter pomocniczo-pogl???dowy, czyli ka??dy mo??e tam si??? podzieli??? swoimi uwagami a tak??e zapyta??? o jakie?? sposoby lub kody do danej gry.

A jeszcze jedne voldenet tak wielce oskar??asz moje forum ??e ma charakter warezowy i ogulnie gardziesz nim :neutral: A w??a??nie zauwa??y??em ??e si??? zarejestrowa??e?? na moim forum i jeszcze zg??osi??e?? si??? na Moda:
Cytuj:
1. 16lat
2. ryl.xworld.pl (RiskYourLife mi si??? znudzi??)
3. Je??li bym nie potrafi?? korzysta??? z modyfikacji przema w phpBB, to po co mi MOD?
4. Bo mod ma zawsze wi???ksze przywileje ni?? zwyk??y, szary prostak. Poza tym poprawa ortografii te?? by si??? przyda??a. No i jestem bardzo ambitny.

Z lekka ??al!! :]
Cytuj:

_________________
Forum dla graczy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-06 20:15:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-23 03:53:02
Posty: 459
Płeć: Mężczyzna
Widzisz, bo ja bym zrobi?? tam porz???dek (ortografia... mako m??g??by nie nad?????y??? wszystkich wypowiedzi) :wink:

elcamp napisał(a):
dzieci neo

Hmm... a ja neostrady nie u??ywam :mad: . Brzydz??? si??? trollami neostrady.

elcamp napisał(a):
nie masz wogul??? poj???cia o programowaniu

w og??le si??? pisz??? osobno. Poza tym my??lisz, ??e kto jest autorem np. tego:
Kod:
<?
$querry=explode('|||||',$_SERVER[QUERY_STRING]);
?>
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Frameset//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/frameset.dtd">
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<title><?="Wyst???pi?? b?????d ".$querry[0] ?></title>
</head><?php
$querystr=$querry[0];
$querytxt=$bodytag = str_replace("_", " ", $querry[1]);
if($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR']){
  $IP = $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR'];
}
else {
$IP=$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
};
$IPNAME = gethostbyaddr($IP);
echo "B?????d $querystr: ".$querytxt."\n".'<br>';
echo "Zarejestrowano twoje ip: ".$IP." i nazw??? hosta: ".$IPNAME;
$xae = $_SERVER[REQUEST_URI];
$baza = "errorlogs/log".$querystr.".txt";   
$plik = fopen($baza, "a");
fputs($plik , date("r")."\t".$xae."\t".$IP."\t".$IPNAME."\n");       
fclose($plik);?></html>

wklei??em byle jeden z moich pierwszych skrypt??w, a tych napisa??em pe??no. :>

A tu nast???pny skrypt mojego autorstwa:
http://www.knightonline.livenet.pl/viewtopic.php?p=13534#13534

[mod]Przepraszam za to uniesienie :oops: , wi???c w razie nie przestrzegania regulaminu, prosz??? usun?????? tego posta. A, ??e offa tu jest pe??no to prosz??? usun?????? po??ow??? tego tematu :wink:. Nie nawidz??? gdy kto?? mnie obra??a po prostu, wi???c si??? broni???. [/mod]

_________________
Sapere aude.
Obrazek

FUZJA TYCH FORÃââ‚ŹśW BYĂ‚ÂŁA NIEWYBACZALNYM B£ÊDEM!!! ZA DUĂ‚ÂŻO NA KNIGHTONLINE.MZONE.PL ludzi niepeĂ‚Âłnosprawnych psychicznie :/

Pozdrawiam ekipê http://knightonline.o7.pl


Ostatnio edytowano 2006-11-07 00:17:15 przez voldenet6, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-06 20:29:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-17 11:29:32
Posty: 451
Lokalizacja: Siedlce
Płeć: Mężczyzna
elcamp napisał(a):
Hehe ja znam dobrze j???zyk ojczysty

elcamp napisał(a):
prubuj???

elcamp napisał(a):
ogulnie


pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-06 20:40:43 
Offline

Dołączył(a): 2006-11-05 10:25:27
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
voldenet, Dobra zwracam honor :P
Mo??e i potrawisz pisa??? skrypty... Ale widz??? ??e lubisz zadziera???... :P

mako, cz??owiek nie jest doskona??y, wi???c ma prawo zrobi??? kilka b?????d??w ort.
pozdro :P :P

_________________
Forum dla graczy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-06 20:47:35 
Wypowiedzi wyciete z tematu: Forum dla graczy

Kontynuujac watek:
voldenet napisał(a):
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">

Hmmmm... pomine...
voldenet napisał(a):
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Frameset//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/frameset.dtd">

Frameset? Hmmm, tez chyba powinienem pominac... Chociaz... albo nie... Powiem tylko ze tego sie nie powinno uzywac. Ale moze miales jakies powody.

Nie rozumiem jeszcze tylko dlaczego skoro korzystasz z bazy danych to jeszcze dodatkowo operujesz na plikach (mozliwe ze sa to logi, jezeli tak to pominac wypowiedz)

Dla porownania - 30 linii skyptu ktory ma w sumie 230 linii (jak juz pokazujemy co umiemy to jazda :) )

Kod:
$dblink = @mysql_connect($dbhostport,$dblogin,$dbpassword) or die('Database server not accessible.');
    @mysql_select_db($dbname,$dblink) or die('Database not accessible.');
    $dbresult = @mysql_query('SELECT * FROM pinio_properties WHERE id=1',$dblink);
    if ($dbresult != FALSE)
    {
      if(mysql_result($dbresult,0,'page_enabled') != TRUE)
      {
        die('Strona tymczasowo nieczynna, przepraszamy.');
      }
      $lastupdate = date('d.m.Y',mysql_result($dbresult,0,'last_update'));
    } else {die('Database problems.');}

    $dbresult = @mysql_query('SELECT unique_visits FROM pinio_statistics WHERE month="all"',$dblink);
    $s_univisits = mysql_result($dbresult,0,'unique_visits');
    if ($_COOKIE['Pinio-counter'] != 69)
    {
      if ($_COOKIE['Pinio-counter'] != 9)
      {
        setcookie('Pinio-counter',9,time()+24*60*60);
        $isunique = TRUE;
        $s_univisits++;
        @mysql_query('UPDATE pinio_statistics SET unique_visits=unique_visits+1, all_refreshes=all_refreshes+1 WHERE month="all"',$dblink);
      } else {@mysql_query('UPDATE pinio_statistics SET all_refreshes=all_refreshes+1 WHERE month="all"',$dblink);}
      $miech = date('Ym');
      $dbresult = @mysql_query('SELECT id FROM pinio_statistics WHERE month="'.$miech.'"',$dblink);
      if (mysql_num_rows($dbresult) == 0)
      {
        @mysql_query('INSERT INTO pinio_statistics (month) VALUES ("'.$miech.'")',$dblink);
        @mysql_query('UPDATE pinio_properties SET stat_months=stat_months+1 WHERE id=1',$dblink);
      }
      if ($isunique == FALSE)
      {@mysql_query('UPDATE pinio_statistics SET all_refreshes=all_refreshes+1 WHERE month="'.$miech.'"',$dblink);}
      else
      {@mysql_query('UPDATE pinio_statistics SET unique_visits=unique_visits+1, all_refreshes=all_refreshes+1 WHERE month="'.$miech.'"',$dblink);}
    }


A tutaj reszta skryptu autorstwa tnteam: http://www.pinio.o7.pl


Ostatnio edytowano 1970-01-01 01:00:00 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-06 23:13:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-10 15:14:44
Posty: 1103
Lokalizacja: localhost
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
A co mi tam... te?? zabior??? g??os w dyskusji :)
A my??l???, ??e jestem uprawniony o tyle, ??e sam obecnie pracuj??? nad systemem funkcjonuj???cym na podobnej zasadzie jak fora internetowe. I jest to element mojej pracy magisterskiej. Wi???c podchodz??? do sprawy powa??nie.

Nigdy nie g??osi??em, ??e phpbb jest z??ym systemem. Jest _prawie_ kompletny, rozbudowany a jednocze??nie prosty w obs??udze i zarz???dzaniu. Nie jest natomiast prawd??? i?? jest bezpieczny i ??atwy w konserwacji - dowody na to przedstawi??? w dalszej cz?????ci.
Po prostu uwa??am, ??e s??? lepsze systemu, np. IPB czy SMF, a tak??e sporo mniej znanych.
To troch??? tak jak z mp3 - ka??dy to u??ywa tylko dlatego, ??e "ka??dy to u??ywa"; podczas gdy s??? lepsze formaty (ogg, flac).

Oczywi??cie mo??na mie??? do mnie zastrze??enia, ??e IPB kosztuje i to nie ma??o. Ale ju?? dor??wnuj???cy mo??liwo??ciami SMF jest darmowy (tutaj niekt??rzy maj??? zastrze??enia, ??e jest ma??o przetestowany).
Zreszt??? odwiedzaj???c stron??? OpenSourceCMS mo??na znale????? du??o wi???cej naprawd??? niez??ych system??w forumowych.

Dlaczego phpbb jest ma??o bezpieczny?
Ot???? gdy powstawa?? to nikt nie my??la?? o bezpiecze??stwie. Prawd??? jest, ??e przez kilka ostatnich lat zosta?? na tyle poprawiony, ??e mo??na wierzy??? w stabilno????? dzia??ania, aczkolwiek kolejne exploity wci????? s??? ujawniane.
Niestety du??o gorzej sytuacja wygl???da z pluginami (czy modami jak kto woli). Te, cz???sto pisane w "nocy po imprezie" (znam takie przypadki :) ) nie prezentuj??? wysokiej jako??ci. Na stronach secunia nie trudno znale????? na to dowody.
Modyfikacja przemo jest pe??na takich dziurawych mod??w. Kwesti??? nie jest _mo??liwo?????_ znalezienia dziury, ale tylko czas potrzebny na znalezienie.

Zna??em kilka exploit??w, chyba wi???kszo????? jak nie wszystkie s??? ju?? za??atane; cho??? np. ten problem ze sid i cookies wci????? jest powa??nym zagro??eniem.

Warto pami???ta???, ??e jednym z g????wnym cel??w projektu phpbb 3.0 by??o w??a??nie poprawienie bezpiecze??stwa. Autorzy zdecydowali si??? napisa??? kod od pocz???tku, zamiast poprawia??? stare b?????dy. Po prostu kod phpbb 2.0 jest ju?? tak po??atany i tak chaotyczny, ??e coraz ci?????ej jest poprawi??? kolejne problemy.
Polecam ka??demu zajrze??? do kodu php 2.0 a nast???pnie por??wna??? to z kodem wklepanym w projekcie Phorum. R????nica jako??ciowa jest pot?????na. Na tej podstawie mo??na zrozumie???, dlaczego w chwili obecnej Phorum praktycznie zdominowa?? rynek ma??ych, embended system??w forum (chocia?? ma jeszcze kilka innych atut??w).

Tyle moich spostrze??e?? jak na ten wiecz??r, mi??ej lektury :)

_________________
Cela est bien dit, rÊpondit Candide, mais il faut cultiver notre jardin Voltaire
La única diferencia entre un loco y yo es que yo no estoy loco. Salvador Dalí­
And the things you can't remember tell the things you can't forget Tom Waits


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-07 00:13:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-23 03:53:02
Posty: 459
Płeć: Mężczyzna
Nh2003 napisał(a):
moze miales jakies powody.

to jest cz???????? skryptu, obs??uguj???ca b?????d(jeszcze do tego ramka by??a i inne rzeczy, ale si??? zgubi??y po drodze, a by??em wkurzony i wklei??em cokolwiek :mrgreen: .

Zubaran_PL napisał(a):
ogg, flac

A o vqf yamahy to wszyscy zapomnieli...

W sumie my??l???, ??e masz racj??? z tym, i?? na pewno pro??ciej jest skorzysta??? ze skrypt??w, kt??re ju?? kto?? napisa??, ale z forum jest tak jak z samochodem.

Je??li kupisz samoch??d z osobliwymi rozwi???zaniami technicznymi, to bez instrukcji tego nie naprawisz. Gdy zbudujesz sam taki samoch??d, b???dziesz go zna?? od podstaw, ale b???dzie to trudne, mozolne i mo??esz po drodze zrobi??? niewybaczalny b?????d (jakie... klocki hamulcowe :what: ).

Gdy zrobisz forum sam, mo??esz by??? pewien, ??e exploita nikt nie napisze, p??ki nie pozna kodu ??r??d??owego. Systemy portalowe s??? 'public release' co oznaca ni mniej ni wi???cej, ??e hakerzy z ??atwo??ci??? znajd??? dziur??? przez kt??r??? wcisn??? skrypty.

Nast???pne por??wnanie: w??asne forum jest jak ma??y dom. ?Ă‚?atwo jest wszyskiego upilnowa???. Natomiast wielki system portalowy jest jak wielka chata z tak??? sam??? ilo??ci??? stra??nik??w co ma??a. Wiadomo co trudniej upilnowa???. Prawda?

//W tej wypowiedzi s??? DWA b?????dy liter??wki. Dla zabawy. Kto znajdzie pierwszy... ten znajdzie pierwszy.

_________________
Sapere aude.
Obrazek

FUZJA TYCH FORÃââ‚ŹśW BYĂ‚ÂŁA NIEWYBACZALNYM B£ÊDEM!!! ZA DUĂ‚ÂŻO NA KNIGHTONLINE.MZONE.PL ludzi niepeĂ‚Âłnosprawnych psychicznie :/

Pozdrawiam ekipê http://knightonline.o7.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.034s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net