Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 14:30:44
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-11-10 20:03:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
peyo napisał(a):
Zwierz@K napisał(a):
Peyo, a co do tego 300 hp to wiem, że nie znika, ale chyba ty nie wiesz, że na IN dostaje ciągle mniejsze hity niż z ep, także tym bardziej z priestem bedzie bardziej stratny, a jeżeli cały czas ma full hp to nie potrzebuje żadnego necka gdy z priestem pkuje :D
tak, tylko że asek w dcz ma aż całe 3 skille którymi bije więcej niż 200dmg ? potem różnica z EP i IN jest max 10 dmg :]


yhy... chyba jak ma def pasek + in + dd to faktycznie takie ma skille ... że spike bedzie za 400 itd...

Nadal nie mogę pojąc waszego uporu - jaka jest róznica miedzy ard i cz ?

W ard ma się mniejsze hp i ap ?

W cz ma się masterke zmniejszająca obrażenia, a mniejsze hp bardziej boli niz w ard, mimo tego w cz wybiera sie INa...
Przeliczeniowo moc spike do HP jest bardzo podobne w ard i cz...

i tu się kłania poporcjonalność - obrażenia w stosunku do całego hp w ard są prawie wprost proporcjonale do obrażeń w cz, tylko, że im większe HP w CZ tym lepszy und ( bo und to % z hp ) Wniosek z tego taki, że EP+2 przydałoby się bardziej w cz, mimo tego IN+0 jest droższy od EP+2 albo tyle samo kosztuje , czemu ?

Nawet jeżeli % zmniejszenia obrażeń jest niski w arddreamie to nie zmienia faktu, że padnie tak samo szybko jak z EP, gdzie bedzie dostawał minimalnie silniej kazdym hitem, a to nadrobi 300hp ... lecz już na dufie nie będzie wesoło - na dufie przewaga IN jest ponad wszystko, wiem z doświadczenia, bo nie miałem INa na INTcie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-11-10 20:39:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-30 19:43:51
Posty: 817
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
tylko z w dcz najlepiej nosic tylko dd defy bo inne clasy sie nielicza
a w cz to juz warki wymiataja i jak taki zacznie cie spamowac po 1,5k to boli wiec lepiej miec te defy na bronie niz ep u maga


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-11-10 20:51:33 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Walsez napisał(a):
tylko z w dcz najlepiej nosic tylko dd defy bo inne clasy sie nielicza

ty chyba wojów w dcz nie widziales :]

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-11-11 09:05:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-02-24 09:43:28
Posty: 61
Lokalizacja: KrK
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Some1 napisał(a):

Nawet jeżeli % zmniejszenia obrażeń jest niski w arddreamie to nie zmienia faktu, że padnie tak samo szybko jak z EP, gdzie bedzie dostawał minimalnie silniej kazdym hitem, a to nadrobi 300hp ... lecz już na dufie nie będzie wesoło - na dufie przewaga IN jest ponad wszystko, wiem z doświadczenia, bo nie miałem INa na INTcie...


Poza tym dodatkowo przy IN duzo latwiej sie wypotowac, dodatkowo heale mojego priesta jakosciowo wiecej mi daja (gram z para healerem tylko :P)

portospl napisał(a):
Walsez napisał(a):
tylko z w dcz najlepiej nosic tylko dd defy bo inne clasy sie nielicza

ty chyba wojów w dcz nie widziales :]


Wojowie w ar nie sa zagrozeniem, zawsze jak jest jakis upierdliwy to zakladam ubranie defowe lub w ostatecznosci talie i po klopocie.

Gwyn napisał(a):
nie masz 40 DD, Tylko:DMG na czysto - 15%(DD), 10%(skele), 10%(IN), (5% Staff)
Imo z 28 def było by tak samo


Gwyn dla mnie 40 DD nie oznacza 40% redukcji obrazen tylko sume kazdego elementu bez obnizania mocy kazdego kolejnego =o.
A z ta kwestia o 28 def to zdecydowanie przesadziles, to tak jakby jakies lobo +4 czy +5 bylo lepsze od INa bo przeciez daje podobne hp w ar za to ma wiecej jeszcze wiecej AC od ep +2 =o.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-11-11 12:04:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Some1 napisał(a):
i tu się kłania poporcjonalność
sorry, ale to nie działa na potki :] nie wiem czy zauważyłeś, ale one nie healują % HP, tylko zawsze 720 co w dcz jest spike + thurst ? a w cz to ani jakiegoś pierce'a czy coś nie wypotujesz na CP ;)

poza tym, w cz dochodzi master, co za tym idzie większe ap, dochodzą nowe skille i dochodzi askowi CP przede wszystkim ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net