www.knightonlineworld.pl
http://www.knightonlineworld.pl/forum/

Chityn shield nie dla priesta?
http://www.knightonlineworld.pl/forum/viewtopic.php?f=33&t=322335
Strona 1 z 3

Autor:  Maro [ 2008-12-25 14:38:38 ]
Tytuł:  Chityn shield nie dla priesta?

W niedalekiej przyszłości mam/miałem zamiar sobie zakupić owę tarczę. Jak wiadomo nie jest to tani item, więc taki zakup trzeba przedtem dokładnie przemyśleć. I tu pojawia się moje pytanie, powyżej jakiej wartości deffy na bronie przestaję się liczyć?(intersuję mnie tylko konkretne informacje, żadne spekulacje, legendy) Aktualnie posiadam iron set i ps+6, co daje w sumie 55 deffa na bronie warkowe. Do tego ewentualnie można dokupić jeszcze buty ze spear deffem i wtedy resisty wynosiłyby 70. Różnica pomiędzy ps+6, a cs+6 to +15resistów na bronie i -46 deffa. Mniejsza o hp/resisty na magów.

Autor:  Cat^ [ 2008-12-25 15:26:10 ]
Tytuł: 

err od wielkiej ilości ludzi słyszałem że powyżej 65 resów na dana broń, dalej sie już nie liczy, ale jak sam napisałeś nie wiem czy to legenda

Autor:  Pertho^ [ 2008-12-25 17:01:59 ]
Tytuł: 

wsumie to nawet k2 nie wie ile jest max(i czy wogóle jest) :P
ktoś kiedy mówił że 50 póĽniej mówili że 65 i nie wiadomo jak to z tym jest do końca

Autor:  veritas [ 2008-12-25 17:31:22 ]
Tytuł: 

tak jak kolega napisal z tego co ja pamietam to 65 ale nikt tego nie udokumentowa pewnie samo k2 tego nie wie a odnoszac sie do tematu to pewnie ze sie oplaca bo nawet jak max 65 jest to zamiast np Iron Neclacka mozesz takie ep+3 wiecej hp i defa zamiast ib to tez jakis pasek na hp a zamiast butow na spere badz czapy na dd to na hp i zawsze wiecej utankujesz.

Autor:  Zwierz@K [ 2008-12-25 18:59:05 ]
Tytuł: 

Teraz cs to bardziej dla szpanu jak dla uzywania. Wiadomo, ze tam gdzie cs-y sa 1-3 na serverze, to klecha z nim jest praktycznie nie do zajechania, ale nie do konca wynika to z samego faktu posiadania tej trczy, jak rowniez z tego, ze jest to server mlody, wiec i ogol unikatow mniejszy, przez co AP attackerow rowniez. I klecha na PS-ie, DoL-u czy DS-ie bedzie sie elegancko trzymal. A CS przez swoja unikatowosc jest zbut drogi by byl oplacalny (dla priesta. Mag i asek to inna sprawa :P ).

Autor:  Arise1337 [ 2008-12-25 20:03:52 ]
Tytuł: 

Zwierz@K napisał(a):
CS przez swoja unikatowosc jest zbut drogi by byl oplacalny


o wlasnie to! Niech wroca czasy kiedy to lecialo jak ss :P (chyba takie byly;D)


Ja polecam Gaba+7 tanszy i lepszy dla priesta:)

Autor:  Zwierz@K [ 2008-12-25 20:14:03 ]
Tytuł: 

IScorpyoN napisał(a):
o wlasnie to! Niech wroca czasy kiedy to lecialo jak ss :P (chyba takie byly;D)


Jeszcze gozej. Chyba ze nie bedzie mozliwosci, zeby zalozyl ję mag, wojek i asek, wtedy ok.

Autor:  Arise1337 [ 2008-12-25 20:38:57 ]
Tytuł: 

no dobra jak ss to przesadzilem ale niech zwiekrza drop rate bo ubilem jakies 15lesathow i nic:P

Autor:  Zwierz@K [ 2008-12-25 20:53:06 ]
Tytuł: 

No my na CW z 5 czy 6 i tez zadnego CS-a. Paranoja.

Autor:  Some1 [ 2008-12-25 23:04:04 ]
Tytuł: 

Zwierz@K napisał(a):
Teraz cs to bardziej dla szpanu jak dla uzywania. Wiadomo, ze tam gdzie cs-y sa 1-3 na serverze, to klecha z nim jest praktycznie nie do zajechania, ale nie do konca wynika to z samego faktu posiadania tej trczy, jak rowniez z tego, ze jest to server mlody, wiec i ogol unikatow mniejszy, przez co AP attackerow rowniez. I klecha na PS-ie, DoL-u czy DS-ie bedzie sie elegancko trzymal. A CS przez swoja unikatowosc jest zbut drogi by byl oplacalny (dla priesta. Mag i asek to inna sprawa :P ).



CS dla fire/light maga nie jest jakos bardzo potrzebny ... jedynie do uciekania , support robi 90 str i ds+7 ... za cene CSa spokojnie DS+8 jest albo ponad +5reb ...

Nadal nie rozumie pewnej rzeczy ... pare osob pisało dawno temu , że tarcza 48spear deff jest gorsza od DSa, bo co zrobię wep deffy jak sie ma maly deff , wiec czemu CS jest lepszy ?

Ja po wprowadzeniu DSa skończyłem z stwierdzeniem CS the best , szczerze w przypadku priesta wolabym kupic ds+7+8 , każde szanujęce się party używa przynajmniej 1 debufera,a na samym parasite wep defy dużo nie dadzę ... ( tzn ich różnica, bo DS też ma defy i raczej osoba która kupuje CSa ma ib gb, czasem in, lecz to też zalezy od gustu bo ja np wole ep+2 niz in )

Autor:  Zwierz@K [ 2008-12-26 11:16:45 ]
Tytuł: 

PS/Ta nowa tarcza ma ;P > DS > DoL. I wychodze z zalozenia, ze cs jest poprostu zbyt drogi, za jego cene mozna wyposazyc chara w kosmiczne unikaty. Wiec to jasne, ze lepiej miec unikaty + PS/DS, niz jakis syf, a latac z CS-em. No chyba ze ktos juz napraawde ma tyle gb, ze nie wie co z nimi zrobic :)

Autor:  Krochmal [ 2008-12-26 13:41:45 ]
Tytuł: 

Ja też myśle ze cs to tylko dla szpanu pokazuje ile ktoś ma kasy jeżeli już masz fajne itemy to warto kupić cs'a chociaż by dla respektu u turków którzy napewno będę robić w gacie na jego widok bo przecież nawet na starych serverach nie jest ich tak dużo

Autor:  Hailey [ 2008-12-27 16:36:23 ]
Tytuł: 

Nom na Carnac Weascie już dropnoł 1 Cs Cs-y zaczynaję spowrotem lecieć ale pewno rate to 1% http://www.kingofknight.com/playerlist. ... crazy-full kolo już miał oferty na +3 iron seta i 2k$ ale sędze iż jest to więcej warte niż 2k$.Chociaż jak bym sprzedał.

Autor:  Krochmal [ 2008-12-27 20:43:53 ]
Tytuł: 

więcej warte niż 2k$. ?

Zabawny jesteś wg. ciebie item w grze jest warty więcej niz 4.5tyś zł ? tylko dla idioty który chce szpanować wyględem i dosłowna unikalnościę tarczy bo jak już było napisane inne tarcze wiele jej nie ustępuję

Autor:  Zwierz@K [ 2008-12-27 20:46:08 ]
Tytuł: 

Jak ktos jest posrany to niech placi, za pixele tyle kasy, jego sprawa.

Strona 1 z 3 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/