Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-16 11:27:53
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 21:21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
hehehe lion jest w klanie ich nazwa to same spacje - maj? logo sierp i m?ot oraz pelerynki ;-); wskocz na xiga to czasem kogos od nich zobaczysz (btw lion to Polak)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 21:30:50 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-04 17:06:46
Posty: 107
Lokalizacja: KrakÃÂłw
Płeć: Mężczyzna
widzialem cos takiego i sie nad tym zastanawielem pare osob takich bylo
PS. sry za dezinformacje :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 21:56:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
niwiadomo czy to on teraz nim gra l

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-18 00:07:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-21 16:57:41
Posty: 46
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Kobieta
a to wszystko na temat postu... ^^ ja osobiscie nie zadalam rezera ani expienia mnie, chociaz uwazam sie za slabsza. moje kontakty z ally ograniczaja sie do odpowiedzenia czesc. mowienie 'wy' czy 'my' jest dosc smieszne, biorac pod uwage fakt, ze, z tego co wiem, tylko jedna osoba (ktora z reszta odeszla juz z klanu) zadala prawdopodobnie w sposob wulgarny rezera. szczerze mowiac, nawet nie wpadloby mi do glowy takie zachowanie. przykro mi, ze niektorzy czlonkowie avallone musieli na sobie odczuc tego typu wulgaryzmy, ale pragne zauwazyc, ze obrazanie z tego powodu calego klan ancestors lub mowienie 'wy' jest przykre. mi pozostaje wyrazic nadzieje, ze wiecej cos takiego sie nie zdarzy.

_________________
czas na kwas

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-18 00:15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Heh ale ja pamietam to zdazenie z rezzem, powiem 1 wtedy avallone zareagowalo....... "jak smiesz obrazac nas? Avallone!!" <--cos w podobnym stylu. I tlumaczenie sie ze zasluguje na szacunek bo mam taki lvl bo tyralem i wypraszm sobie jest dla mnie smieszne, wiem ze trza ludzi szanowac ale poprostu imo palnales glupote i probojesz sie wycofac.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-18 03:58:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-04 18:23:38
Posty: 257
Płeć: Mężczyzna
Co ty wogule piszesz????
z czego mam sie wycofywac???
Zostalem zbluzgany bez najmniejszego powodu i dlatego napisalem to co napisalem (i nie ma sie czego wstydzic) a nie dlatego ze ktos chcial rezera i nie dostal. Co do szacunku to szanuje sie ludzi kt??rzy co? sob? reprezentuj?... wyci?les jedna linijke z czata i wydaje ci sie ze mozna ja interpretowac w dowolny sposob pasujacy akurat tobie. Mylisz sie i przeinaczasz znaczenie moich sl??w ale szczrze mowiac malo mnie to juz obchodzi... w taki sposob mozna udowodnic ze mr??wka to jest ko? ale widac tobie to pasuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-18 05:04:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Heh sluchaj po 1)Ciebie nie bluzgalem 2) Bluzgalem tylko na Sarevoka i Bandyte (ten 2 zaczal bluzgi na czacie, bezmozg) , ty na bluzgi odpowiedziales tak jak mam w sygnaturce moim zdaniem to jest smieszne i dlatego zrobilem sobie ss. Nie interpretuje tego nic niedopisalem ani nigdzie nie napisalem czegokolwiek na temat tego textu, o so si chozi? Ja juz niebede sie wypoiwadal na ten temat bo tu sie smietnisko zrobi, zaczniemy sie obrazac czy cus. Pozdro (sygnatura zostaje :P )

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-18 11:01:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-21 16:57:41
Posty: 46
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Kobieta
pozwole sobie zacytowac magye:
'By? mo?e zdarzaj? si? u nas ludzie, kt??rzy nie wiedz? gdzie szuka? baron??w, ale to wszystko kwestia czasu. Wol? ich od tych, kt??rym sie wydaje, ?e z ka?dym lvlem przybywa im geniuszu i szarych kom??rek - dla mnie dziecinada.'
i calkowicie sie z tym zgadzam. ludzi trzeba szanowac nie patrzac na lvl czy peleryne.

_________________
czas na kwas

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-18 12:50:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-04 18:23:38
Posty: 257
Płeć: Mężczyzna
I znowu sie zaczyna :( ...

Lyanne:
Mo?e nie piszesz tego bezpo?rednio do mnie (przynajmniej mam tak? nadzieje) ale niestety tak to odbieram bo praktycznie tylko ja wtracam swoje 2 grosze :(

Nie uwa?am ?e maj?c pelerynke jestem kims lepszym... dzis ja mam jutro moge nie miec ... samo ?ycie
Nigdy nie uwa?a?em nie m??wi?em ?e je?eli ktos ma miski lvl to jest kims gorszym i nie obra?a?em go z tego powodu... pamietam jak to by?o tez kiedys nie wiedzialem gdzie s? Barony, Hungi itd (poza tym to o baronach to nie moja wypowiedz :( ).
Tak samo wk*** sie jak widzalem ?e wywalaja kogo? z party po to ?eby przyj?? pelerynke kt??ra tak naprawde niewiele potrafi... i dalej tak mam wole miec w party kogo? z kim ju? gralem i wiem ?e robi dobrze to co powinna robi? ni? nieznanego kolesia ze szmata na plecach

Epic:
Nie tylko ty bluzga?e?, by? kto? jeszcze ale nie pami?tam nicka,
Uog??lnia?e? swoje wypowiedzi i mowiles o ca?ym avallone czyli r??wnie? o mnie (niestety my tez m??wili?my "per wy" i z tego powodu tez mi jest przykro ) nie jestem pewien czy akurat ty ale bezpo?rednio do mojej osoby by?y skeirowane wyzwiska (o ile dobrze pamietasz na poczatku stara?em si? uciszy? i nas i was) i dopiero wtedy zaczolem reagowa? ostrzej
Co do interpretacji to jednak mam wra?enie ?e troche przeinaczyle? intencje mojej wypowiedzi dlatego mnie to wkurzylo... poniewaz przedstawiles mnie jako zadufanego w sobie bufona, kt??rym nie jestem
Pomijam kwestie zachowania Bandyty i Sarevoka bo mam o tym swoje zdanie i ju? gdzies na forum to napisalem... powiedzmy ze niewiele sie r??zni od ogolego stanowiska

Do wszystkich:
Przyszedlem tutaj zeby za?agodzi? ca?o zaistnia?? sytuacj?!!! Ani wy ani my nie chcemy niepotrzebnych wa?ni kt??re niczemu nie s?u??.

To jest Moja ostania wypowiedz w tym temacie:
Nie chowam do nikogo urazy, mam nadzieje ze to co napisa?em jest zrozumia?e i do was strafia.
Wierze ?e to co sie sta?o nauczy nas czego? i w przsz?o?ci nie bedze takich sytuacji.
Ponawiam propozycje osobnego postu w kt??rym spokojnie bed? mog? ustosunkowa? si? do waszych zastrze?e? jakie ewentualnie b?dziecie mieli (albo ja albo kto? z szef??w klanu)

POZDROOFKA 4 ALL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-18 14:01:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
Co sie sta?o, to sie nie odstanie... Popieram opini? DSP, ?e zbyt du?o og??lnik??w na tym poziomie dyskusji - nie wszystkich dotycz? pretensje i nie wszyscy musz? czu? si? winni (chocia? wielu niewinnych czuje si?, mimo to, za?enowanych). Moj? opini? na temat haggiego wyrazi?em wcze?niej (a on podobno by? najbardziej zaanga?owany ze strony Ancestors w ca?e to zamieszanie). Odszed? z klanu i jako? mi z tego powodu lepiej - nie chc?, ?eby klan do kt??rego nale?? kojarzy? si? z jego zachowaniami i jego j?zykiem. DSP wyrazi? opini?, co do zachowania przedstawicieli swojego klanu w tym zamieszaniu - nie polemizuje. To co i jak m??wimy (piszemy) ma du?e znaczenie - dowodzi tego o?ywiona dyskusja nad zaistnia?? sytuacj?. J?zyk u?ywany na chacie nie najlepiej ?wiadczy o niekt??rych graczach. My?l?, ?e wszyscy wyci?gn?li z tego wnioski na przysz?o??.
Moje w?tpliwo?ci co do ally z Avallone wynikaj? nie z pretensji do kogokolwiek z tego klanu, ale z faktu, ?e ally zmieni?o nas - Ancestors. My sami musimy okre?li?, co dla nas jako klanu jest teraz wa?ne. Mam nadziej?, ?e po wakacjach wiele rzeczy wr??ci do normy.
Nie oczekuj?, ?e Avallone b?dzie pomaga? mi ekspi? - od tego mam sw??j klan. Wsp??lne party - b?dzie mi?o je?eli sie trafi. My?l?, ?e musimy troch? lepiej si? pozna?, a to wymaga czasu - czyli wszystko (mam nadziej?) przed nami. Przy zachowaniu wzajemnego szacunku powinno sie uda?.

Pozdrawiam Avallone
Pozdrawiam Ancestors

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-18 14:19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-21 16:57:41
Posty: 46
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Kobieta
Dsp: nie bylo to bezposrednio do Ciebie, raczej podsumowujac. ciesze sie, ze nie patrzysz na to, co inni maja na plecach ;D
do wszystkich: dzisiaj mialam okazje poznac czlonkow Avallone z lepszej strony. mimo mojego niskiego lvlu 37 wzeli mnie do party na fioletowe tramwaje (gray oozy), a potem na tyony (dzieki czemu zarobilam dzis 30%).
dzisiaj sprawa sie polepszyla, nie widzialam zadnych klotni czy wyzwisk na ogolnym czacie. mam nadzieje ze lepiej sie poznamy i ze tak zostanie
pozdro 4 all

_________________
czas na kwas

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-18 15:13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-03-30 19:48:10
Posty: 155
Lokalizacja: SĂ…ââ‚ŹĂ…Ąupsk
Płeć: Mężczyzna
jestem na x2 w piana niech mnie ktos uchwyci i doda ... nick "deadtree_PL"

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-19 14:48:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-21 16:57:41
Posty: 46
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Kobieta
jaki lvl? ;D

_________________
czas na kwas

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-19 22:48:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-03-30 19:48:10
Posty: 155
Lokalizacja: SĂ…ââ‚ŹĂ…Ąupsk
Płeć: Mężczyzna
19 :P

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net