Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-16 08:11:52
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-25 17:31:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
bo jako? tamtego topicu, nie pami?tam ?e by? kierowany do maverica bo on wtedy nie atakowa? was tylko moje party a o ile ja pami?tam tam go nie by?o. wi?c on tylko Lige atakowa? a nie EK, a je?li nie mam racji to ss poda?.

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-25 18:17:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
DoZeR napisał(a):
Tengel rozumiem Cie patrz na to:



No scrolls, only little damage AND only a big NooB

Wsp???czuje Ci jeszcze raz...


http://img147.imageshack.us/my.php?imag ... 1222lm.jpg

http://img135.imageshack.us/my.php?imag ... 1593su.jpg

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-25 19:30:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
to nazywasz dowodem ? bo mi to nie wygl?da na ss na kt??rym wida? ?e bije Was na dmach. ja widze z tego tyle ?e Ty stoisz ale obok dm??w i jako? nie widze tanka. Stoisz jak normalny cel do zabicia, wi?c to dla mnie ?aden dow??d. i on Cie bi? ale na spocie dm??w. tak samo jak bym expi? na cardinach w bowlu i co te? by? mnie zaatakowa? i te? bym Ci wjecha? ?e bijesz na expie? co by? powiedzia? ?

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-25 21:05:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-13 12:03:20
Posty: 722
Lokalizacja: Chrzanów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Spoko rozumiem ze macie sojusz pomiedzy polskimi klanami w CZ na danych serverach ... no ale prze ciez to jest Colony Zone wiec mozna tam zabijac co sie ino rusza :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-25 21:17:55 
Offline

Dołączył(a): 2005-10-27 14:20:23
Posty: 118
Lokalizacja: KrakÃÂłw
Płeć: Mężczyzna
jakbys sie lepiej przyjrzal to bys zobaczyl ze leczy kogos takiego jak Eferat a o ile wiesz to jest warrior po 2 stoi obok dmow to chyba nie spamuje warrka ktory sobie stoi -_-


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-25 22:57:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-06 20:35:51
Posty: 44
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
http://img147.imageshack....181551222lm.jpg

http://img135.imageshack....181551593su.jpg


Co za noob na 2 zdjeciu??.

Miales szczescie ze Efrat sie townowal bo sie ciagle swieciles jak zarowka.

Jakby Efrat nie ztownowal nie w pore to by on padl( czego nie chcial bym zawsze dobiegam do woja i go bije zeby za expa nie padl)i ty bys padl.
Mniej wiecej wiem jak robic block heal.Combo tez mi wychodzi wiec moze.....
Mnie to nie rusza ze bije ktos Dm z polakow , ja moge ich ciagle bic ale Nie chce zeby bylo tak zebysmy sie bili na Dm jak ktos Farmoje.WIec............
( jak przyjdzie pora i bedziesz farmowac Dm to powiedz temu z kim bedziesz farmowac dm niech uwaza bo za expa moze pasc.)


Wiec Koniec Ja tylko mowie nie bede was bic na Dm ani EK ani AVE tylko zebyscie nie bili naszych na DM.JEzeli sie okaze ze ktos od was/lub suba bedzie walic naszych na DM ja moge spowrotem wpadac do was na dM i was killowac ...
Dla mnei to sa Nps za free...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-25 23:15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Maverick021 napisał(a):
Mnie to nie rusza ze bije ktos Dm z polakow , ja moge ich ciagle bic ale Nie chce zeby bylo tak zebysmy sie bili na Dm jak ktos Farmoje.WIec............


imho to w ogole wiesniactwo, nie chodzi juz tylko o Polak??w.

Maverick021 napisał(a):
JEzeli sie okaze ze ktos od was/lub suba bedzie walic naszych na DM ja moge spowrotem wpadac do was na dM i was killowac ...


hyhy a to wczesniej to za co? zrobilem ci cos wczesniej na expie? co ty jestes, ostatni sprawiedliwy, Chuk, czy kto? XD w ogole ktos z avallone bil magnat??w na Dmach? przeeeeestan...

probujesz sie usprawiedliwic i wyjsc z twarza. pathetic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-25 23:20:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-06 20:35:51
Posty: 44
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
hyhy a to wczesniej to za co? zrobilem ci cos wczesniej na expie? co ty jestes, ostatni sprawiedliwy, Chuk, czy kto? w ogole ktos z avallone bil magnat??w na Dmach? przeeeeestan...

probujesz sie usprawiedliwic i wyjsc z twarza. pathetic.


To po huj mi sie w clanie pieprza ze bije Polakow na DM a ja oni chca bic to yaray humz Polacy wpadaja i ich zabijaja wiec.Jest kwita teraz bo tez zabijali nas na DM.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-25 23:47:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Maverick021 napisał(a):
To po huj mi sie w clanie pieprza ze bije Polakow na DM a ja oni chca bic to yaray humz Polacy wpadaja i ich zabijaja wiec.Jest kwita teraz bo tez zabijali nas na DM.


chopie, ja ci dalem dowod na to, ze DO MNIE sie przypieprzyles. co mnie obchodza inni? Liga nigdy was nie atakowala, pewnie by nam to nawet nie wyszlo, wiec nie generalizuj pl??z. nie jest kwita. nie pitol juz bez sensu i nie win mnie za prezwinienia EK czy Avallonczykow i odwrotnie, bo to troche dziecinne, dontcha think? albo sie przyznaj do winy, albo juz nic lepiej nie pisz, bo to bez sensu, ja sie klocic nie zamierzam, po prostu nie chce, zeby mnie wiazano ze wzajemnymi atakami na forum/w grze E_K & Magnaterii.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-26 01:16:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
wez tu maverik nie dodawaj jakiejs ideologii - po prostu lubisz zdobywac npki na innych expie, jak mas a tureckich askow w tej grze - mnie na golcach z 2 razy probowales usadzic; a tengel sie widocznie nawin??e? przez przypadek, bo on ciagle tylko na dmach/golcach probuje sil; i tyle


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-26 01:51:04 
Offline

Dołączył(a): 2006-02-20 01:56:13
Posty: 20
Płeć: Mężczyzna
heh zawsze to samo jak widze jakis asiek i farmowanie heh

jak czasami ktos sie wczuje w role to jest za puzno heh sporo razy byly akcje ze sie skapnelem co zrobilem po kogogos zgonie heh bicie na dm-ach to hamowa dlatego bilismy tylko kurwy co kochalem robic

maverik jak chodzi lukac exp spoty to koncz na golach wiem ze asiek jest szybki heh ale wkurwieni polacy sa jeszcze szybsi

jakis gosc napisal ze to jest cz dlatego mozna walic wszytko tak samo jak niemcy w czasie 2 wojny swiatowej heh podobna ideologia zuhahahhahahaha

po pierwsze zawsze trzeba sobie pomyslec jak byl bym szczesliwy jak bym byl workiem i tankowal bym dm-ki i stracil expa na wysokim lvl-u heh wtedy sie kuma ile to kosztuje heh
nie wiem czy jakis worek stracil wiecej expa na dm-ach niz ja za swojej kadencji zawsze przychodzily jakies kurwy i walily mi healera zzzzzzzzz a ja nawet obcokrajowcow zostawialenm w spokoju i omijalem jak nie atakowali chyba ze to byly kurwy z elt to nie moglem sobie odmuwic :D:D:D

oka maverik nie powinienes sie klucic tylko napisac sorka :D wypadek przy pracu heh widzialem takich akcji tony wiec sie nie przejmuj ale sie postaraj nastepnym razem kukac :D
a co do latwego expa heh to na dm-ach zarobi tylko 50np to jest duzo???? zhahah moim zdaniem jest lepiej isc na trolle albo harpie tam walnac mozna calkiem sporo i townowac :D heh

oka narta grzechu warta :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-26 02:32:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
Zzzajebia napisał(a):
jakis gosc napisal ze to jest cz dlatego mozna walic wszytko tak samo jak niemcy w czasie 2 wojny swiatowej heh podobna ideologia zuhahahhahahaha


ehehe to dobre :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-26 10:56:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
daxio_pl napisał(a):
to nazywasz dowodem ? bo mi to nie wygl?da na ss na kt??rym wida? ?e bije Was na dmach. ja widze z tego tyle ?e Ty stoisz ale obok dm??w i jako? nie widze tanka. Stoisz jak normalny cel do zabicia, wi?c to dla mnie ?aden dow??d. i on Cie bi? ale na spocie dm??w. tak samo jak bym expi? na cardinach w bowlu i co te? by? mnie zaatakowa? i te? bym Ci wjecha? ?e bijesz na expie? co by? powiedzia? ?
dax i po cos zmieni? posata ! wog??le co ty tu piszesz jakies pierdo?y pijany jeste? ? :rotfl: nie oni sie opalali na tych dmach eferat nawet mia? olejek ;D co do tanka jak umiesz czytac informacje to tam jest napisane ?e ze spamowa? :P
mniejsza o to|| raz tak urz?dzi?em jakiegosaska fajt?ape hehe ze walno? w dema no i ??dnei sie to sko?czy?o :P potem na mnie baran z dufferm przyszed? w 4 wycieci co do nogi bo akurat mia?em takie szczescie ?e albo zaczyna?em albo jush skonczy?em demka hehe XD Tengel post by? do "nas" wiec my?le ?e nei masz co tu szuka? i sie k?ucic za co a o co etc. TY dalej jeste? nie przeproszony bo ON tego posta do Eternali napisa?... a co moze teraz popro? o list z kondolencjami i zeby maverick da? odrazu z autgramef Kaczy?ski zadowli ci e to czy? nie ?? :twisted: Moze jeszcze chuck ci sie wpisze ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-26 11:31:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ej no to mow od razu, ze mam czekac na osobny temat :rotfl: . mnie sie po prostu wydawalo, ze on gdziestam napomknal o moim ally, ale moze nie doczytales :P .

Sajper napisał(a):
a co moze teraz popro? o list z kondolencjami i zeby maverick da? odrazu z autgramef Kaczy?ski zadowli ci e to czy? nie ?? :twisted: Moze jeszcze chuck ci sie wpisze ...


bijesz mocno, tam gdzie boli XD .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-26 13:05:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-06 20:35:51
Posty: 44
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
chopie, ja ci dalem dowod na to, ze DO MNIE sie przypieprzyles. co mnie obchodza inni? Liga nigdy was nie atakowala, pewnie by nam to nawet nie wyszlo, wiec nie generalizuj pl??z. nie jest kwita. nie pitol juz bez sensu i nie win mnie za prezwinienia EK czy Avallonczykow i odwrotnie, bo to troche dziecinne, dontcha think? albo sie przyznaj do winy, albo juz nic lepiej nie pisz, bo to bez sensu, ja sie klocic nie zamierzam, po prostu nie chce, zeby mnie wiazano ze wzajemnymi atakami na forum/w grze E_K & Magnaterii.


Tangel ja ciebie ani razu nie walilem na Dm wiec sie nie wtracaj :F

POwiedzailem Soryy i mowilem ze nie bede juz ich walic na DM .


KONIEC TEMATU


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.045s | 15 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net