Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-23 10:00:28
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 10:14:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
No to bardzo ciekawe jest ktory to taki fajniusi klanik zebral do siebie ta paczke zlodziei? Bo z tego co sie doczytalem to bachor nie zrobil tego sam wiec? Powstaje pytanie czy lider wie czy tez sam sie z nimi ..... .Apropo to moze jest tam tez SamaSamotna zwana (wiadomo kim)? Bo skoro przyciagaja zlodzieji to pewno tez tam jest swoj ciagnie do swego hehe nie ma to jak ziomal nie? Super sie tak w kupie czituje kradnie etc. Ach ,ach wiem juz no tak jak moglem sie nie domyslic no fe zapewne oni wszyscy tam sa tacy z wyjatkiem paru osob. Ja tam naprzyklad jako lider chcialbym wiedziec czy nie mam u nas w klanie takiego gowna, wiecie bo od jednego sie zaczyna a potem szambo samo sie robi, wiec bez zbednych sentymentow bede wyrywal chwasty, tepil, badal, zwracal uwage bo nie mam co ukrywac ze na duperow i zlodziei jestem ciety. To odrazu zapowiadam ze litosci nie mam dla takich bachorow nie wazne ile majacych lat bo taka prawda ze mozna miec i piecdziesiatke na karczychu i zachowywac sie jak podesrane niemowle.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 10:22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 22:48:16
Posty: 35
Płeć: Mężczyzna
Witam wszystkich :)

Nareszcie sprawa wyszla na jaw bo tez to bylo podejrzane. Ja slyszalem rozne opinie na temat wulfa. Sam z nim gadalem czesto. Ale jego klan tez mnie okradl i coz bylo minelo. Pogodzilem sie. A oya mi szkoda bo to byl taki prawdziwy przyjaciel w tej grze. Kazdemu pomagal mialem do niego pelne zaufanie i nadal mam. A to jak wobec niego postapil wulf to jest karygodne. Raczej czlowieka, ktory mi pomagal nie okradl bym nigdy. Bo po co ?? Zeby przestal grac ?? Bezsens to swiadczy tylko o samym wulfie ktory jest nie fair wobec innych i radze sie zastanowic wobec niego zanim wogole sie z nim w kontakty wejdzie skoro takie cos umie zrobic jak okradzenie kolegow/klanowiczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 12:00:21 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
no to sobie znalezliscie kozla ofiarnego...
macie jakikolwiek dowod procz slow tego kretyna ?

a tak btw, powiedzcie PO CO wulf mialby okrasc oyamatoma ? przeciez mogl sobie wchodzic na jego postac kiedy tylko chcial... Oni razem przez pewien czas wspolnie expili. Wulf siedzial godzinami na paramunach tylko zeby wbic te p-o-j-e-b-a-n-e 5%, raz nawet nie poszedl z nami chlac xD. I niby tylko po to zeby potem o-p-i-e-r-d-o-l-i-c oyi postac ? O.o. Wulf traktowal postac oyamatoma prawie jak swoja. Po jaki kij mialby go okradac ?!

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 12:22:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Radzil bym ci sie nie wypowiadac, poniewaz pozniej zapewne bedzie zamieszczony dowod po ktorym zrobi ci sie no niewiem niesmacznie? Poza tym nie wypowiadaj sie tak o oyi i basta. Co do kozla to zastanow sie bo jest takie powiedzonko : uderz w stol a nozyce sie odezwa. Natomiast co do jego gry na oyi to mial poprostu niezla zabawe grajac na nim a ze tak pozno go ojebal no coz kompletowal zaloge do tego celu i mysle ze czekal az moze oya cos ciekawego jeszcze dokupi do postaci bo mial plany jesli chodzi o itemki. Radzil bym ci sie za bardzo tez nie angazowac albowiem uznam ze moczyles w tym lapy skutecznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 12:38:09 
Offline

Dołączył(a): 2005-04-04 23:02:32
Posty: 338
Lokalizacja: Zory
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
kake mi sie chce.. moge na niego nakakac? xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 12:38:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ja pi.erdole najpierw niech zamieÂści dowÄ‚łd a nie oskarÂża czÂłowieka ktÄ‚łry nic niezrobiÂł ... (zresztÂę niewiem ale niewierze Âżeby wulf oje.baÂł oyame) a dres dostaÂłbyÂś juÂż dawno hajs albo coÂś za tego glass gdyby nie super ÂświÄ‚Åžty OYA ktÄ‚łry poÂżyczyÂł sobie pasek na niby walke z Daimonem i ma go chyba z 3 miechy ... XuioX niejest u nas w klanie tylko w SoPie wiÄ‚Åžc tam kieruj swoje oskarÂżenia hhhuuuujjjj mnie to moÂżecie mnie zbanowaÄ‚Åš na tym forum jak tutaj ludzie potrafiÂę tylko pier.doliÄ‚Åš gÂłupoty to pierd.ole to forum

_________________
<<000>> DDC Wiosna Cywil ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 12:51:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
No ale co ci szkodzilo przeczytac to: nie wypowiadaj sie , to moze z duzej NIE WYPOWIADAJ SIE bo bedzie niesmak. Nierozumiem moze nie czytelnie pisze a moze to nie ten jezyk bo co moze byc nie czytelnego w tym co zostalo napisane . RADZE CZEKAC I NIE ........ bo bedzie nie milo. Nic ci nie da jak jeden z drugim wysmarujesz pare smieznych slow chociaz, no niewiem z drugiej strony patrzac milo widziec kto ma w tym lapy umoczone , lepiej sam bym tego nie rozegral


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 12:57:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Dress, Rob_Lov.. co wy do ... chcecie od Ancestors ?? co my Wam zrobilismy do kurwy nÄ‚Åždzy ????? pozatym nie wierze ze wulf ojebal oyame... obaj sÂę moimi zajebistymi kumplami i wÂłaÂśnie jestem na rostroju... nie moge byc po niczyjej stronie:/ moge tylko miĂŞĂŚ swojÂę wersje...

ps. a kto chciaÂłby jeszcze coÂś dozuciÄ‚Åš do ancestors to pm w grze Oridon_PL i tam napiszcie co myslicie... ehh zalosne

PZDRO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 12:57:43 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
elo nie pasuje Ci to nie czytaj ojeju. Wczesniej jak na Oye skoczyÂła banda debili to jakos nie miaÂłeÂś nic do powiedzenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 12:57:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
"paczke zÂłodzieji" spie.rdalaj kur.wa wymyÂślasz jakieÂś pierd.oÂły wku.rwia mnie jak ktoÂś pisze cos i niemyÂśli, jakoÂś Âżadnego dowod niewidziaÂłem na to Âże wulf ojebaÂł oyame kur.wa pisaÂł Âże nie.ojebaÂł to chyba nieoje.baÂł ma passy na xuiego ma nawet sq na niego i jakoÂś xui biega k.urwa w swoim sprzÄ‚Åžcie , tak samo moge powiedzieÄ‚Åš Âże ty jesteÂś zÂłodziejem ku.rwa mnie ojebali 2 razy i hu.j wiem Âże to nie wulf bo on ku.rwa niema moich passÄ‚łw czasem siÄ‚Åž zdaÂża Âże kogoÂś ojebi.Âę ale to tylko wina osoby ktÄ‚łrÂę ku.rwa ojebali bo byÂła nieostroÂżna a i widze Âże nierozumiesz o co chodzi wiÄ‚Åžc pier.dole to niemam zamiaru z wami gadaÄ‚Åš nara

a o przeczytaÂłem caÂły temat


ban pls Ulyster !!



wtedy wystarczyÂło mi Âże kumpel z osiedla chciaÂł odzyskaÄ‚Åš hajs i sam mÄ‚łgÂł pisac ja neta niemiaÂłem wiÄ‚Åžc niepisaÂłem

_________________
<<000>> DDC Wiosna Cywil ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 13:14:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Problem w tym ze widzialem dowod dlatego sie wypowiadam. A gdybys mial mnie oczerniac to ci powiem ze dostal bys z otwartej , to wystarczy. A tak na marginesie to wiesz co mowia kto z kim przestaje takim sie staje wiec ty juz tego nawet nie widzisz kim jestes. Dlatego nie wypowiadac sie bedzie mial czas to to uzupelni, wiec takie bezprzedmiotowe pie...lenie jak twoje uwazam za bezprzedmiotowe. Ale widac ze nie rozumiesz czytanych przez siebie slow co potwierdza sie w tym co napisales. No i wspolczuje otoczenia
JESZCZE RAZ POWTARZAM ZWLASZCZA DLA SLABO ORIENTUJACYCH SIE W ROZUMIENIU SLOW (POWINIENEM POWIEDZIEC DOSADNIEJ , ALE CO TAM DARUJE SOBIE?)
ZAPEWNE BEDZIE UZUPELNIANY BRAKUJACY ELEMENT PO KTORYM WSZYSCY DOSTANA TORSJI I BEDZIEMY DALEJ ZYLI DLUGO I SZCZESLIWIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 13:17:39 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Rob_Lov napisał(a):
Radzil bym ci sie nie wypowiadac, poniewaz pozniej zapewne bedzie zamieszczony dowod po ktorym zrobi ci sie no niewiem niesmacznie? [...]Co do kozla to zastanow sie bo jest takie powiedzonko : uderz w stol a nozyce sie odezwa. [...] no coz kompletowal zaloge do tego celu [...] uznam ze moczyles w tym lapy skutecznie.


hahah, widze ze bedzie ciekawie
go on xD
jestesmi czysci jak lzy dziecka oyi xD
swoja droga, dziwne ze jego kuzyn jest taki pomocny, ale widze ze u nich to rodzinne...

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 13:19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
i sugerujesz ze ja jestem zlodziejem ... SPYTAJ SIE ... KOGOKOLWIEK CO MNIE NA OCZY WIDZIAL I ZE MNA GADAL CZY MU CHOCIAZ SOULA ZABRALEM... ... w huj osob mi ufa i przesyla przezemnie itemy... a ty mowisz ze jestem zlodziejem ta ?? zapewne juz cale IK sie na mnie wyzywa co to nie ja ale wypraszam sobie wyzwiska na mnie i moj clan...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 13:22:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ciekawe miaÂł passy na oye i go expiÂł pewnie ... to czemu nieoddaÂł tego co poÂżyczyÂł ... wg on pierdoli gÂłupoty tak samo moÂżna powiedzieÄ‚Åš Âże oya zajebaÂł xuiemu belta ... mÄ‚łwie wcale niemusiaÂł go opierdalaÄ‚Åš ktoÂś kto miaÂł passy / miaÂłeÂś skan i zero keylogÄ‚łw mhmmm ciekawe ... wulf ojebaÂł go ... ciekawe ... to czemu ... nieojebaÂł Xuiego jak mÄ‚łwie teÂż ma passy ... ma sq teÂż jak mÄ‚łwiÂłem ... i czemu akurat teraz jak zaczeli cisnÂęÄ‚Åš Âżeby zwrÄ‚łciÄ‚Åš tego belta to wyszÂło Âże to wulf ... conajmniej podejrzane ... zmieniaÂłeÂś hasÂło ... lol sÂłyszaÂłem ze sq niema oya tak wulf mÄ‚łwiÂł ... duÂżo rzeczy siÄ‚Åž niezgadza i rÄ‚łĂƒâ€šżne rzeczy mnie dziwiÂę ... pozdro dla wszystkich ktÄ‚łrzy chcÂę siÄ‚Åž dowiedzieÄ‚Åš caÂłej prawdy a nie pie.rdolenia

_________________
<<000>> DDC Wiosna Cywil ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 13:36:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
SORIX zle czytasz i z tad nieporozumienia odpocznij uspokuj sie i dopiero wtedy zacznij czytac jeszcze raz skup sie na tym co napisal oya i ja szczegolnie sie wysil i przyloz, warto.
Co do elo to powiem krotko LOL


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.020s | 14 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net