Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-05 01:51:17
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 15:23:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-02 21:55:47
Posty: 314
Lokalizacja: Miloslaw
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
dobra, a ja maly offtop > Muadziu zrobiles kompa juz? :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 15:25:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ktoÂś z rodziny okej ale pisze o regisie i wydaje mi siÄ‚Åž Âże to oya byÂł tym kumplem regisa a nie ktoÂś z rodziny oyi ... niewiem nawet jak to odmieniaÄ‚Åš sry za b³Ä‚Åždy

_________________
<<000>> DDC Wiosna Cywil ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 15:25:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
ok Rob nie gadaj mi uz ze zle czytam tylko odpowiec mi na jedno pytanie :

Czemu juz nie chcesz z NAMI grac ?

ps jego kuzyn byl wspÄ‚łĂƒâ€šłzaÂłozycielem Oyamatoma


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 15:53:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Ok to moÂże ja sie wypowiem co do tej chorej sytuacji:
Po pierwsze co do Roba- StulÂże pysk worku Âśmieci bo twa czcza gadanina niema najmniejszego sensu. dziÄ‚Åžkuje a teraz wyjaÂśnie dlaczego to nie ja jestem waszym Jezusem:

Jak wiecie gra³Ä‚Åžm z oyamÂę jednym charem, poszliÂśmy na tÂę ugode(jakÂże ona byÂła mi na rÄ‚Åžke graÄ‚Åš 70+lvl) i zaczeliÂśmy wspÄ‚łlnÂę wspÄ‚łĂƒâ€šłprace. Expilismy pkowaliÂśmy razem powstaÂło dziÄ‚Åžki temu wiele fajnych filmÄ‚łw itp ale nie o to biega.
Pewnego wieczoru kiedy, postanowiÂłem pograÄ‚Åš wiÄ‚Åžc wpisuje passy chce graÄ‚Åš a tu account in used- hmm pewnie oyama gra, wiÄ‚Åžc wbi³Ä‚Åžm sobie na roga i poszedÂłem na kekuri. I tu jest epicentrum caÂłego zajÂścia-albowiem widze oyamatoma- "goÂłego" oyamatoma...pisze do niego bo wciÂęÂż byÂłem przekonany Âże to on...nie odpisaÂł. WiÄ‚Åžc Âładuje sie na konto- roz³Ã‚ęczam patrze oyama goÂły, wszystko goÂłe nagle dc koleÂś mnie roz³Ã‚ęczaÂł Gandjalf byÂł Âświadkiem jak wszedÂłem na konto i zaczÂęÂłem woÂłaÄ‚Åš o pomoc.. Wbijam na maga oyamy byÂły tam rzeczy muada udaÂło mi sie przeÂżuciÄ‚Åš itemy na konto kumpla, zaraz po tej akcji dzwonie do oyamy i mÄ‚łwie mu ze go ojebali- tak to wyglÂęda, czy naprawde myÂślicie, Wy z ktÄ‚łrymi gram 2 lata Âże miaÂłbym ... honor dzwonic jeszcze do niego i powiedzieÄ‚Åš mu prosto w sÂłuchawke ojebali cie podczas gdy sprawcÂę byÂłbym ja...? Czy myÂślicie ze bÄ‚ÅždÂęc liderem klanu posiadajÂęc passy do ponad 20 kont MĂ“GÂŁBYM DO HUJA OKRAή GO!?!?! Nie to nie ja go okradÂłem i niedbam o to czy mi wierzycie czy nie.
Paros ja teÂż mam wiele archiwum wiadaomoÂści nawet z tamtej nocy wiÄ‚Åžc tu mnie nie zaskoczysz:)
co do okradniÄ‚Åžcia kumpli- Regisa okradÂłem? kolege z domu obok(Âśmiech na sali) prÄ‚Åždzej sam bym sie okradÂł niz kogokolwiek z klanu bando nadÄ‚Åžtych ÂłbÄ‚łw!
Co do oyamy to niewiem co sie z nim staÂło...szczerze? moÂżecie mnie za to zbesztaÄ‚Åš prosze bardzo nawet naleÂży mi sie jeÂśli sie myle ale: K,rwa nie wierze w te Âśredniowieczne zabobony o tych caÂłych chorobach, oya niby pierw byÂł w szpitalu, potem nagle na wyjeÂĽdzie sÂłuÂżbowym, potem za granicÂę z cÄ‚łrkÂę, a wszystkim kieruje jego kuzyn o Jezu co Ty nie powiesz...- wiesz co oyama jestes ÂżaÂłosny....(Rob stul dziÄ‚łb)
NapisaÂłeÂś mi oyama Âże chcesz poÂżyczyÄ‚Åš skeleton belta na walke z deimonem- Âże bÄ‚Åždziesz graÂł teraz orkiem na 70 lvlu....sb znikÂł :] odesÂłaÂłeÂś mi 30 zÂł a wysyÂłaÂłem Ci 35 na premke dla karuzela :] ale mniejsza o kase, chodz to sb jestes Uiowi winien.
Ale Wy wszyscy ktÄ‚łrzy to czytacie obstawiacie za biednym oyamÂę....biedak wkrÄ‚Åžca Âże cÄ‚łreczka jest chora zeby caÂłe forum pÂłakaÂło i go pocieszaÂło- jak ÂżaÂłosne to jest?!?!
Odbierz telefon oyama! pogadaj ze mnÂę jak jestes k,urwa taki cwany! pogadaj na gg jeÂśli niemasz odwagi gadaÄ‚Åš ze mnÂę normalnie! JeÂśli chcesz pogadaÄ‚Åš w realu o tak przyjedÂĽ! ja jestem bez winy i mam odwage pogadaÄ‚Åš ...!
I Wy wszyscy przeciwko mnie? nawet Ty brutusie?(dress) nie dbam o to uwaÂżajcie sobie co chcecie- to nie ja ojebaÂłem oyame. Pozdrawiam Wulf

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 15:56:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Ksiadz napisał(a):
powiedzcie PO CO wulf mialby okrasc oyamatoma ? przeciez mogl sobie wchodzic na jego postac kiedy tylko chcial...
- powiedzialem mu ze seluje na 100% oyame bo potrzebuje kase i co bylo po dwoch dniach :?: :!: oya goly
elo napisał(a):
OYA ktÄ‚łry poÂżyczyÂł sobie pasek na niby walke z Daimonem i ma go chyba z 3 miechy
nie wypre sie pozyczalem sb od wulfa a nie od ucia a w zamian mial cs :!: wiec o-dj3baj sie :!:
elo napisał(a):
kumpel z osiedla
heheeh kumple sory za wyrazenie jak oye okradaliscie razem to jak mam o was myslec zlodzieje z jednego podworka :!:
Rob_Lov napisał(a):
A tak na marginesie to wiesz co mowia kto z kim przestaje takim sie staje wiec ty juz tego nawet nie widzisz kim jestes.
+1
Ksiadz napisał(a):
dziwne ze jego kuzyn jest taki pomocny, ale widze ze u nich to rodzinne..
tak pomocny ale nie okrada :!: :!: :!:
..::SORIX::.. napisał(a):
zapewne juz cale IK sie na mnie wyzywa co to nie ja ale wypraszam sobie wyzwiska na mnie i moj clan...
SORIKS DO CIEBIE NIC NIEMAM JESTES SPOKO KOLES I PEWNY ZE NIE OKRADL BYS MIE NIGDY , NIEGNIEWAJ SIE ZE TAKA SPRAWA WYSZLA ALE MUSIALEM JA WYCIAGNAC SORIKS JEST CZYSTY JAK ÂłZA MOJEJ CORKI :!:
elo napisał(a):
ciekawe miaÂł passy na oye i go expiÂł pewnie ... to czemu nieoddaÂł tego co poÂżyczyÂł ... wg on (_cenzura_) gÂłupoty tak samo moÂżna powiedzieÄ‚Åš Âże oya zajebaÂł xuiemu belta
JESZCE RAZ NAPISZE ... SB JAK BRALEM TO DAWALEM CS W ZAMIAN A SB BRAL WULF Z OYAMY!
elo napisał(a):
i czemu akurat teraz jak zaczeli cisnÂęÄ‚Åš Âżeby zwrÄ‚łciÄ‚Åš tego belta to wyszÂło Âże to wulf ... conajmniej podejrzane ... zmieniaÂłeÂś hasÂło ... lol sÂłyszaÂłem ze sq niema oya tak wulf mÄ‚łwiÂł ... duÂżo rzeczy siÄ‚Åž niezgadza i rÄ‚łĂƒâ€šżne rzeczy mnie dziwiÂę ..
... JESZCE RAZ NAPISZE NIEODZYWALEM SIE DO MOMETU AZ ZMIENIA MI PASY OBAWIALEM SIE OTO ZE JAK TO OPISZE TO MI ZNISZCZY POSTAC CZYLI NP,EXP I ZBANUJA BO BEDA JECHAC NA KOSPIE :!: :!: DLATEGO TYLE CZEKALEM AZ K2 ZMIENI MI PASY NA OYAMIE :!:
I OTYM WIEDZIALO DUZO OSOB TAKICH JAK PAROS,3DFX,DRES,DAX,BONC,ULYSES,WORON I WIELE INNYCH OSOB POPROSTU BALEM SIE ... UJAWNIC TEGO ZEBY NIESTRACIC MOJEJ PRACY :!:


ZARAZ DALSZY CIAG NAPISZE MALA MI PLACZE :>

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 16:04:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hehe szkoda tylko Âże Ty poÂżyczyÂłeÂś sobie sb na zawsze:P
Narazie masz za dowody tylko jakieÂś niezrÄ‚łwnowaÂżone gadki Twych chorych fanatykÄ‚łw.... Prosze o konkrety, myÂśle Âże to co napisa³Ä‚Åžm wyÂżej mÄ‚łwi sam przez sie;) a te Twe bezsensowne lamentowanie typu:
oya napisał(a):
ciekawe miaÂł passy na oye i go expiÂł pewnie ... to czemu nieoddaÂł tego co poÂżyczyÂł ... wg on (_cenzura_) gÂłupoty tak samo moÂżna powiedzieÄ‚Åš Âże oya zajebaÂł xuiemu belta
JESZCE RAZ NAPISZE (_cenzura_) SB JAK BRALEM TO DAWALEM CS W ZAMIAN A SB BRAL WULF Z OYAMY!

co to ma byc? ale Ty wtedy wziÂęÂłeÂś sb nic mi nie dajÂęc...sb wysÂłaÂł Ci rex;] jak wyzej poÂżyczyÂłeÂś na zawsze...

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Ostatnio edytowano 2006-12-29 16:09:03 przez D-DOG, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 16:05:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
oyamatom napisał(a):
..::SORIX::.. napisał(a):
zapewne juz cale IK sie na mnie wyzywa co to nie ja ale wypraszam sobie wyzwiska na mnie i moj clan...
SORIKS DO CIEBIE NIC NIEMAM JESTES SPOKO KOLES I PEWNY ZE NIE OKRADL BYS MIE NIGDY , NIEGNIEWAJ SIE ZE TAKA SPRAWA WYSZLA ALE MUSIALEM JA WYCIAGNAC SORIKS JEST CZYSTY JAK ÂłZA MOJEJ CORKI :!:


dzieki oya ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: ...
PostNapisane: 2006-12-29 16:10:12 
Offline

Dołączył(a): 2006-11-16 11:03:04
Posty: 38
Płeć: Mężczyzna
juz nie sie wydaje ze nikt z was nie udowodni na 100% kto sciemnia a kto muwi prawde

oya powiedz tylko swoja wersje ze skelletonem

_________________
,,bo w sercu zlodzieja jest jedna bariera , UKARAC FRAJERA ''


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ...
PostNapisane: 2006-12-29 16:13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
TRESZCZU666 napisał(a):
muwi


sorka za offtop ale mnie takie rzeczy irytujÂę ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 16:13:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
elo napisał(a):
ktoÂś z rodziny okej ale pisze o regisie i wydaje mi siÄ‚Åž Âże to oya byÂł tym kumplem regisa a nie ktoÂś z rodziny oyi ... niewiem nawet jak to odmieniaÄ‚Åš sry za b³Ä‚Åždy
JA CHODZILEM OYAMA A KUZYN WLAZIL NA PAROSA I HELOWAL MIE PAROSEM A REGIS WOLFA ZUCAL PROSTE JAK DRUT :!:
D-DOG napisał(a):
honor dzwonic jeszcze do niego i powiedzieÄ‚Åš mu prosto w sÂłuchawke ojebali
TY NIEMASZ HONORU
D-DOG napisał(a):
Ale Wy wszyscy ktÄ‚łrzy to czytacie obstawiacie za biednym oyamÂę.
TAK OBSTALY OSOBY CO MIE ZNAJA Z GRY CZY Z REALA A ZA TOBA KTO OBSTAL TYLKO LUDZIE Z TWOJEGO KLANU ZAMIESZANI W CALA TA AFERE TAKA PRAWDA PO DRUGIE HUJ CI OBCHODZI CZY JA PISZE CZY KUZYN WAZNE ZE W MOIM IMIENIU ON TEZ GRAL I TEZ MA PRAWO DO WYPOWIEDZI NA TEN TEMAT
D-DOG napisał(a):
odesÂłaÂłeÂś mi 30 zÂł a wysyÂłaÂłem Ci 35
SORY OJEBALEM CIE BNA 5 ZL A TY NA ILE MIE OJEBALES :?: :?: :!: ODESLE CI JESZCE DZIS TE 5 ZL
D-DOG napisał(a):
Odbierz telefon oyama! pogadaj ze mnÂę jak jestes k,urwa taki cwany! pogadaj na gg jeÂśli niemasz odwagi gadaÄ‚Åš ze mnÂę normalnie! JeÂśli chcesz pogadaÄ‚Åš w realu o tak przyjedÂĽ! ja jestem bez winy i mam odwage pogadaÄ‚Åš
NAPISALEM WCZESNIEJ WOLE Z TURKIEM POGADAC JAK Z TOBA
D-DOG napisał(a):
I Wy wszyscy przeciwko mnie? nawet Ty brutusie?(dress)
JESZCE POWIEDZ ZE GO NIE OJEBALES TO ... ZE SMIECHU PADNE PRZYZNAJ SIE CHOCIASZ RAZ JA SIE PRZYZNALEM ZE CI OJEBALEM NA 5 ZL ALE SIE PRZYZNALEM A TY NAWET JAJ NIEMASZ ZEBY TO ZROBIC :!:

[ Dodano: PiÂę 29 Gru, 2006 16:14 ]
..::SORIX::.. napisał(a):
dzieki oya ;)
ZXAWSZEEEEEEEEEEE BYLES OK I TAKIE ZDANIE MAM JA O TOBIE I WIELE INNYCH OSOB :!: :!: :!:

[ Dodano: PiÂę 29 Gru, 2006 16:17 ]
TRESZCZU666 napisał(a):
oya powiedz tylko swoja wersje ze skelletonem
WIEC MOWIE MOJA WERSJE ZE SKELETONEM ZAWSZE BYLO NA WYMIANE JAK COS SB ZA CS+7 DUZO RAZY WLAZILEM NA OYAME I NIEBYLO CS I SIE WKURWIALEM BO MIAL GO UCIU BO MU WULF DAWAL :!: ALE NIE ROBILEM Z TEGO AFERY WIEC MOWIE JESZCZE RAZ NIEMAM WASZEGO SB BO WULF GO MA :!:

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 16:20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
SpÄ‚łjrzcie......jedno sÂłowo:) tchÄ‚łrz bez dowodÄ‚łw prÄ‚łbujÂęcy znaleÂĽĂŚ kozÂła ofiarnego w tej caÂłej sprawie...Mimo iÂż wychwalacie oyame powiedzcie czy nie jest tak? Pogadaj ze mnÂę, skoro ja jestem winny co Ci szkodzi? gdybym niemiaÂł honoru to bym tu nic nie pisaÂł...jeszcze raz Âżal mi Ciebie chÂłopie- na niewinnego niema dowodÄ‚łw:) zachowaj swe bezsensowne posty jak ten wyzej dla siebie gdyÂż on nic nie wyjaÂśnia i nic niemÄ‚łwi to tylko jakieÂś bzdurne riposty, ktÄ‚łre do tego sÂę maÂło trafne:/
LOOOOOOOOOOOOOL ja mam sb teraz mnie zabiÂłeÂś:D panowie i panie przecieÂż to juz jest szczyt chamstwa i gÂłupoty....ile razy Cie z Uiem prosiliÂśmy na tym przeklÄ‚Åžtym gg ÂżebyÂś go oddaÂł?! OdsÂłania sie twarz zÂłodzieja! ktÄ‚łra jeszcze Âśmie przypisywaÄ‚Åš swe czyny do innych :/ stfu

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Ostatnio edytowano 2006-12-29 16:23:14 przez D-DOG, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 16:20:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Tak sie sklada ze widzialem bachorku jak to wygladalo wiec chcesz im sciemniac to sobie pisz bzdurki jak ci tak wygodnie dla mnie w kazdym razie jestes gorszy od taniej dziwki bo po zetknieciu z nia mozna jakos zyc , co do ciebie worku bachorzy stul dziup to se mozesz tak mowic do tych co ci na to pozwalaja ode mnbie wara widzialem cos pokazal i dla mnie jestes nikim cokolwiek napiszesz mozessz uznac za porazke bo ja nie uwierze ci juz napewno , a jesli chcesz znac moje zdanie to niechcialbys spotkac tych ludzi ktorych ojebales bo gadalem z nimi dzisiaj dla mnie po tym wszystkim przestales juz cokolwiek znaczyc i zajrzyj lepiej co sie stalo z klanowymi itemami bo gadac mi sie juz nie chce jak slysze od ludzi co odperdalasz. Chcecie sobie wierzyc w jego pierdolenie to wasza rzecz , w kazdym razie nie nazekajcie gdy cos zowu wyjdzie jak smrod ze smietnika . I uwazaj do kogo sie zwracasz bo moge nie dac sie dwa razy zapraszac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 16:22:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
lol jak miaÂł oddaÄ‚Åš dresowi hajs za belta jak ty go masz do tej pory ... cs sprzedaÂłeÂś bo niewidziaÂłem Âżeby wulf czy xui latali z cs ... jakby mieli to by siÄ‚Åž wypucowali ... jakby wulf byÂł zÂłodziejem to byÂś teraz niemiaÂł chara a masz i w dodatku sq odzyskaÂłeÂś niewiem o co chodzi wam jeszcze wiem jedno kochacie oye bo oya jest super extra go¶Ä‚Åš ... jak mÄ‚łj kumpel napisaÂł coÂś o nim to temat byÂł zamkniÄ‚Åžty po chwili jak oya to wszyscy kochamy ciÄ‚Åž oya ... dobra powodzenia w prowadzeniu forum i wesoÂłych ÂświÂęt




PIERDOLE TO FORUM I HUJ NIEWCHODZE NA NIE BO SIEDZ¡ TU LUDZIE KTÓRZY NIEROZUMIEJ¡ CO SIÊ DO NICH MÓWI !!!!!!

_________________
<<000>> DDC Wiosna Cywil ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: ...
PostNapisane: 2006-12-29 16:26:58 
Offline

Dołączył(a): 2006-11-16 11:03:04
Posty: 38
Płeć: Mężczyzna
sorix ja uposledzony nie jestem tak juz porostu pisze na klawiaturze bo mi jest wygodniej:P

_________________
,,bo w sercu zlodzieja jest jedna bariera , UKARAC FRAJERA ''


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-29 16:30:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
WULF co wypszesz sie ze naprzyklad dresa ojebales :?: juz pomijam moja osobe :!:
a od roba sie odjebaj i w domu se wyzywaj pewnie ci sie wasik puscil pod NOSEMi kozaka grasz :!:
wiem co sie stalo juz sie nie odstanie :!: tylko powiem ci jestes niezly zeby komus sie podlizac i robic wszystko zeby byc przyjacielem :!: zemna juz ci to niewyjdzie poprostu szkoda co kolwiek mowic !
jak juz tak poszlo to daleko to podwiasz sobie jaja sznorowkami i sie chociaÂż przyznaj :!:
a jak jestes kleptomanem to powiedz to ci pomoÂżemy :!:

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.024s | 14 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net