Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-02 11:01:12
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-18 20:12:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
Ten server więcej jest off niż on... Zawsze coś...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-18 20:29:05 
Offline

Dołączył(a): 2009-11-27 21:34:56
Posty: 1480
Lokalizacja: Kłodawa/Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
Ano, proponuje grać na pvpfarm network, jak by była ekipka sam bym tam grał, narazie do KO nie mam zamiaru wracać, bo tylko nerwy trace


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-23 03:29:11 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-08 01:22:58
Posty: 201
Płeć: Mężczyzna
Bump. Server działa stabilnie od paru dni, powoli zaczyna się ożywiać. Jakby ktoś się zastanawiał nad grą tutaj, obecnie jest to najlepszy wybór. Stary, dobry klimat, brak cheaterów. Większość graczy anglojęzyczna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-23 03:49:03 
Offline

Dołączył(a): 2008-02-23 15:46:11
Posty: 17
Płeć: Nieokreślona
Popieram przedmowce. Naprawde warto obecnie codzinnie bedzie sie odbywal boss event o 20:00.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-23 12:45:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
QbnS napisał(a):
obecnie jest to najlepszy wybór. Stary, dobry klimat


Antek876 napisał(a):
codzinnie bedzie sie odbywal boss event o 20:00.



Albo rybki, albo akwarium? :lol2:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-23 17:48:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-23 16:53:23
Posty: 973
Lokalizacja: woj. opolskie
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
Ja chyba jednak NIE polece tego servera. Miałem kekuri ringa, fire blasta,glacier blasta, wood stafa+8 flame, set 3 grade gob. I dysk im padl i nie mieli kopii zapasowej. Wszystkie itemy wyzej wymienione zostaly skasowane. Lecz "jako odszkodowanie" kazdemu zaleznie od lvlu dali basic set. Mi dali set 3 grade gob ( wiec to co mialem) i wood staff+8 z light (lol?). Kekuri ring, fire blast, glacier blast zostal bezpowrotnie skasowany. Osoby 60+ dostały set goblin 4 grade i chyba glave +3 itd. Wiec wielu z tych 60+ skozystala na tym. Ja jestem 35mil w plecy. Tłumacze adminowi ze jestem pokrzywdzony. To ten mi pisze ze dostałem itemy jako odszkodowane.... Åšmiech na sali


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-23 20:09:35 
Offline

Dołączył(a): 2009-11-27 21:34:56
Posty: 1480
Lokalizacja: Kłodawa/Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
No a nigdy nie wiadomo, czy znów im dysk nie padnie ;)) Kurde no z opisu fajny, ale od początku myślałem, że coś nie tak z serwem będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-23 21:38:26 
Offline

Dołączył(a): 2007-09-07 11:08:05
Posty: 1832
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 11
stan napisał(a):
Ja chyba jednak NIE polece tego servera. Miałem kekuri ringa, fire blasta,glacier blasta, wood stafa+8 flame, set 3 grade gob. I dysk im padl i nie mieli kopii zapasowej. Wszystkie itemy wyzej wymienione zostaly skasowane. Lecz "jako odszkodowanie" kazdemu zaleznie od lvlu dali basic set. Mi dali set 3 grade gob ( wiec to co mialem) i wood staff+8 z light (lol?). Kekuri ring, fire blast, glacier blast zostal bezpowrotnie skasowany. Osoby 60+ dostały set goblin 4 grade i chyba glave +3 itd. Wiec wielu z tych 60+ skozystala na tym. Ja jestem 35mil w plecy. Tłumacze adminowi ze jestem pokrzywdzony. To ten mi pisze ze dostałem itemy jako odszkodowane.... Åšmiech na sali


stan wierze ci ze miałeś te item ale patrz na admina padl im dysk nie ma kopii i co ma kazdemu dać taki item jaki mial skad wie ze ktoś go w uja nie robi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-23 22:11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 12:16:55
Posty: 1053
Lokalizacja: Miasto Boga
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
stan napisał(a):
Ja chyba jednak NIE polece tego servera. Miałem kekuri ringa, fire blasta,glacier blasta, wood stafa+8 flame, set 3 grade gob. I dysk im padl i nie mieli kopii zapasowej. Wszystkie itemy wyzej wymienione zostaly skasowane. Lecz "jako odszkodowanie" kazdemu zaleznie od lvlu dali basic set. Mi dali set 3 grade gob ( wiec to co mialem) i wood staff+8 z light (lol?). Kekuri ring, fire blast, glacier blast zostal bezpowrotnie skasowany. Osoby 60+ dostały set goblin 4 grade i chyba glave +3 itd. Wiec wielu z tych 60+ skozystala na tym. Ja jestem 35mil w plecy. Tłumacze adminowi ze jestem pokrzywdzony. To ten mi pisze ze dostałem itemy jako odszkodowane.... Åšmiech na sali


Pisałem Ci na gg, że masz sprzedać ringa :P

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-27 00:00:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-23 16:53:23
Posty: 973
Lokalizacja: woj. opolskie
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
Jak ktos chce to za symboliczne 5zl sellne konto: mag 50 lvl ( skille nie rozdane, staty rozdawane pod salamander staffa), 1150NP, lider klanu, hum side. itemsy: set 3 grade gob, wood+8, 4.7mil kasy, w inn itemy warte ze 5mil (opale,crudy, dobre tarcze z defami, fpki).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-28 00:01:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-22 00:13:54
Posty: 197
Lokalizacja: Gorzów / Poznań€ž
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Szkoda tego servera, tak ładnie się zapowiadał, ale ludzka niecierpliwość sprawiła, że nie jest tak dobry jak być powinien. :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-02 20:52:20 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
Chyba serwer całkiem spoko, bo sporo graczy jest online

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-03 13:03:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 12:16:55
Posty: 1053
Lokalizacja: Miasto Boga
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
jatokor napisał(a):
Chyba serwer całkiem spoko, bo sporo graczy jest online


Spoko to był początek 900 osób online :P

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-03 13:34:44 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-08 01:22:58
Posty: 201
Płeć: Mężczyzna
Lunar War Changes/Bug fixes:

We've finally managed to get rid of those pesky little bugs that allowed bugging through the jail gate (by relogging, or even being teleported). Well - No More! On top of that, we've also removed the so called "death timer" system entirely. You will no longer have to wait 3 full minutes before being able to teleport your party member again after they have died. You'll now be able to instantly tp anyone and everyone that is not inside the jail.
Killing the Keeper of the opposite nation now grants you an instant Win and you will be able to invade the other nation's hometown.
Re-Spawn scrolls are no longer functional within the Lunar War, they've been disabled in said Zone entirely. (*)



Dark Lunar War!

We've added an automated schedule for Dark Lunar Wars!
Dark Lunar Wars will be held every Tuesday and Friday, the same time schedule as regular Wars. Please see: War Times
General Dark Lunar War information: The Level cap for the DLW is 50. Unlike Ardream and DLW in later expansions (ROFD; New Moradon; Chaos Expansion; etc.) We'd like to keep it at 50, just as it was in KE. We think it makes things a little bit more interesting and dynamic.



Castle Siege War!

As we all know, many of you've been anticipating the server's first Castle Siege War. Well, good news everyone, it will be held this Sunday night at 12am server time, so bring your clans and get ready for some action!



King System!

As everyone may have noticed the king system has been fixed and is working as intended.



Border NP Symbols:

The Permanent NP Ranking (The Total NPs, also known as the bordered PK Symbols), have finally been reset with the 1st This Month!
We promised you we would shorten their update time, so we have! Starting today We will be updating them every 14 days.



Beginner Clan:

Every newly created character will now automatically be placed in the "Beginner Clan". This clan was created to ease new players into the server by giving them the opportunity to meet new players around their own level to farm and exp with.
Every clanless character lvl 59 and under has been placed into the beginner clan



Starter Level and Items:

Starting tonight (Friday Evening), every newly created character will be starting at level 50. New characters will be given a "starter gear" consisting of non-upgradeable items. All current characters under level 50 will be leveled to 50 and given the starter gear. If your character is lvl 50 you can receive the starter gear by simply opening and closing your PUS in game.
The Level requirements from level 50 to 60 have been drastically decreased. With a few hours of decent xp time a player can be level 60 and on par with the majority of players on this server.



Bunny of Doom!

Bunny Of Doom exp event! A Massive Rabbit, whom we like to call "Bunny of Doom" will be spawning, every 6 hours, outside of the two hometowns (El Morad Castle & Lufferson Castle). You will receive a great exp reward in the form of a blessing (Much like the monument blessings during war! Everyone nearby will receive it) once the bunny is slain. Additionally, it could also drop low class unique jewelry. Could this be any better? Brings back the good ol' feelings of USKO's Thanksgiving and Christmas events doesn't it?



That's it for this weeks changes and updates. Whew, quite a lot to read wasn't it? But... There's even more to come. Yes you heard right.. More!


Remember the exciting previews we mentioned in the beginning of this post? Well... Lets have a little look, shall we?

The Big Scavanger hunt! (Read below for further information) (**)
Border Defense War! Without a doubt, the most requested. We're still working on having it fully implemented. In the meantime, take a look at few of these screenshots we've taken for you. After all.. what's a preview without something fancy to look at?
http://img11.imageshack.us/img11/932/20119117121.th.jpg http://img695.imageshack.us/img695/3479 ... 228.th.jpg
We're tackling down the Mage AP bug! It was recently made known to us that the mage's staffs do NOT multiply mage's damage output properly. (This was the same case back in USKO when KE was first implemented, known as the "Mage Staff Bug" for those that remember.)
Ascent scrolls level cap will now be increased on a weekly basis! Starting today you will be able to use your ascent scrolls up to level 61, as opposed to 60. Every week they will be able to be used at a higher level up to level 70.






Re-Spawn scrolls have also been given a 5 Minute cooldown. We all know how much you love to use them, but the "abuse" really was going too far. (*)
The Big Scavanger hunt details!
KOTastic's big scavanger hunt! Over the course of next week we'll be randomly spawning a special mob - somewhere, all across the map. Every day covers a new theme, for instance;
Monday is the day of the Skeletons, what this means for you: There will be a special Skeleton type of boss spawned at a hidden location - every 3 hours, somewhere in your hometowns! (Lufferson, El Morad Castle). This special Skeleton will drop a Quest Item. Every day we'll be having a new theme and with that, new monsters and new event items. This event will last for Two weeks, the first person to have collected 3 of ALL event items will be rewarded greatly! The reward may contain, but is not limited to; 1000 Knight Cash, A +5 High Class Weapon of your choice (No FT uniques such as; Hell breaker, Dark Vance, Smite Hammer, etc. - And the obvious, No Chitin Shields), A low class unique jewel (kekuri belt, kekuri ring, amulete of dexterity, you name it!), an entire level worth of exp, or perhaps 1000 NPs, the choice is yours. (**)


Update! much easier now for new players, see ya ingame

-- 30 wrz 2011, 2011 20:41 --

Jak coś to server został zamknięty z powodu niskiej aktywności graczy. Ponowny start będzie 6 pażdziernika. Do tego czasu będzie stał bardzo sympatyczny tymczasowy server PK ;].


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.096s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net