Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-16 06:40:22
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:25:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ksk001 napisał(a):
I ... ci do tego ... jak sie ubieram jak bede chcial to sobie w stringach bede zapierdalal to ze nie lubie jebac gownem jak ty i chodze czysty w dresie a nie w jakis ... glanach czy ... wie jakich innych pantalonach to nie twoja sprawa lamusie to samo mogles na pm napisac czego tego nie zrobiles ? bo kozi naplecie odrazu szukasz pomocy i teraz zadaj sobie pytanie kto tak robi ? oczywista sprawa ze tylko ciota i kazdy normalny czlowiek ktory ma jakie kolwiek pojecie o zyciu to zrozumie za to takie przekute mozgi jak ty beda jedynie cale zycie komus rowa lizac bedac cieniem samych siebie Nara pozdrawiam srodkowym palcem Policjancie idz sobie sprzedawczyku Hip Hopu po sluchaj ciekaw jestem czy taki raper chcial by zeby jego muzyki sluchal taki sprzedawczyk i lamus jak ty Nara paziu


Jakie ty możesz gimbusie mieć pojęcie o życiu? JP JP na 100%? To wspaniale, że nosisz czyściutki dresik, utwierdzasz mnie jedynie w moich przekonaniach co do twojej osoby. A Twój PM wrzuciłem tu dla beki, niech się całe forum pośmieje i popatrzy jak debila z siebie robisz tymi bluzgami. Myślałeś, że mnie to ruszy i zniżę się do twojego poziomu? Nie masz niczego, czym mógłbyś mnie pojechać. I te wjazdy na rodzinę, płycej się nie da, gratuluję. Oszczędź sobie wstydu i skończ. Miałem nadzieję, że masz jeszcze jakieś resztki intelektu i po zamknięciu tamtego tematu zamilkniesz, ale niestety, ludzka głupota nie zna granic i po raz kolejny dowiodłeś słuszności tego stwierdzenia. Jak coś, to masz jeszcze mój numer gg: 7748209 i adres e-mail: zwi3rzak@poczta.onet.pl , tu też możesz sobie ulżyć.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:26:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Jak mi ostatnio ciotka chciała dać dresy to ją wyśmiałem i skomentowałem:"dres to zwykle łysy drobny złodziejaszek, który po za chlaniem w bramie i okradaniem słabszych nic ciekawego w życiu nie ma" taka prawda....tzn mówię o typowych dresach

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:27:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
"Kultura dresu, dres bez kultury" jak mawiał poeta.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:32:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-05-22 13:28:34
Posty: 1896
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
>.<
to znaczy że jak czuję się dobrze w dresie ale nie jestem jp jp 100% itp to też się zaliczam do tych złych? ;(
nie lubię was xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:39:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
To Cat tera powiem ci tak to ze ty masz takie nastawienie to juz nie moja wina ja nie stoje w bramach i nie okradam innych zeby miec na przykladowe piwo kazdy swoj pieniadz mam za swoja prace a nie za skubanie innych rownie dobrze moge powiedziec ze Metalowiec mi sie kojarzy z brudasem i belciarzem bo glownie tylko w takich sytuacjach ich widze u siebie w miescie ale znam kilku metali i sa w porzadku nic do nich nie mam nie sa belciarzami a to ze sobie innej muzyki sluchaja i inaczej ubieraja to ich tylko sprawa ja im nie wytykam ze chodza tak ubrani a nie inaczej a ta faja zwierzak bedzie mi pisal ze ja jakims dresem jestem to chlopcze powiem ci jeszcze raz w czym ja jestem ubrany to nie twoja sprawa na dodatek kolejny raz zabraklo ci odwagi zeby napisac na PM dales to zeby sie posmiac ? a jak na moje dales to zeby cie wspierali bo sam rady nie dajesz i to jest prawda ktorej sie wypierasz gosciu tlumaczac sie glupio po co ty to dales z JP JP to ja nie mam nic wspolnego chlopie i chyba sie naczytales za duzo glupot o JP po 2 JP to jest rap nie dla dziecie i nie dla takich debili jak ty ktorzy pisza ze ktos jest z JP JP 100% tylko dla ludzi ktorzy siedza w wiezieniach napisze ci jeszcze dlaczego tak jest poniewasz koles ktory pali trawke jak go zlapia idzie siedziec a Koles ktory zabije czlowieka np autem i to jest akurat prawda bo z moim kolega sw pamieci tak bylo ze zabilo go auto na przejsciu dla pieszych z przekroczeniem predkosci na czerwonym swietle a kierowcy jedyne co zrobili to zabrali prawko wiec po to jest to wlasnie JP moze uda ci sie teraz to pojac i teraz wlasnie wyszla totalnie twoja glupota nie nie jestem typem ktory lata i krzyczy jp malo tego czlowieku nigdy nie bylem karany za nic i nie mysl ze na jakies twoje gg bede albo maila pisal szkoda mi gg syfic toba a juz nie mowiac o mailu i znow pokazales kim tak naprawde jestes zwyklym pozerem . Aha do Cata i ci co wlasnie tak stoja jak piszesz w 90% wywodza sie z patologi gdzie matka ojciec sa alkocholikami nie dbajacymi o wlasne dzieci i wiekszosc tych okradaczy zazwyczaj jest nie pelnoletnia bo nikt dorosly dla kilku zl nie bedzie sie narazal jezeli moze isc do pracy fakt ze za marne grosze ale jednak swoje uczciwie zarobione pieniadze nastepna sprawa zauwaz ilu dresow jezdzi dobrymi autami co myslisz ze na te auta zarobili stojac pod brama ? tak wiec uwazanie dresa za nie wiadomo jakiego debila tez nie jest mysleniem wlasciwym bo to jest taki sam czlowiek jak ty ja czy ktos inny wiec rozum ma z tym ze jeden jest bardziej poradny i jakos sie dorobi a inny juz nie a wiesz co taki dres okradajacy czuje widzac przykladowo takiego ciebie idacego z mama ? ze tez by tak chcial miec i co mu pozostaje popatrzec jedynie z za zdroscia


Ostatnio edytowano 2010-05-07 00:47:27 przez ksk001, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:45:32 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Przytoczę moje słowa bo chyba nie doczytałeś/zrozumiałeś.
Cytuj:
Gdy już opanujesz czynności z pierwszego zdania to postaraj się napisać coś co nie będzie związane z gejami, no lifieniem, brakiem dziewczyny etc. Prawdopodobnie zrozumiesz że po prostu o niczym innym nie potrafisz napisać i może zmienisz swoje życie. Powodzenia!

Dzięki też za info że JP to rap (sic!) dla ludzi w więzieniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:48:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ksk001 napisał(a):
To Cat tera powiem ci tak to ze ty masz takie nastawienie to juz nie moja wina ja nie stoje w bramach i nie okradam innych zeby miec na przykladowe piwo kazdy swoj pieniadz mam za swoja prace a nie za skubanie innych rownie dobrze moge powiedziec ze Metalowiec mi sie kojarzy z brudasem i belciarzem bo glownie tylko w takich sytuacjach ich widze u siebie w miescie ale znam kilku metali i sa w porzadku nic do nich nie mam nie sa belciarzami a to ze sobie innej muzyki sluchaja i inaczej ubieraja to ich tylko sprawa ja im nie wytykam ze chodza tak ubrani a nie inaczej a ta faja zwierzak bedzie mi pisal ze ja jakims dresem jestem to chlopcze powiem ci jeszcze raz w czym ja jestem ubrany to nie twoja sprawa na dodatek kolejny raz zabraklo ci odwagi zeby napisac na PM dales to zeby sie posmiac ? a jak na moje dales to zeby cie wspierali bo sam rady nie dajesz i to jest prawda ktorej sie wypierasz gosciu tlumaczac sie glupio po co ty to dales z JP JP to ja nie mam nic wspolnego chlopie i chyba sie naczytales za duzo glupot o JP po 2 JP to jest rap nie dla dziecie i nie dla takich debili jak ty ktorzy pisza ze ktos jest z JP JP 100% tylko dla ludzi ktorzy siedza w wiezieniach napisze ci jeszcze dlaczego tak jest poniewasz koles ktory pali trawke jak go zlapia idzie siedziec a Koles ktory zabije czlowieka np autem i to jest akurat prawda bo z moim kolega sw pamieci tak bylo ze zabilo go auto na przejsciu dla pieszych z przekroczeniem predkosci na czerwonym swietle a kierowcy jedyne co zrobili to zabrali prawko wiec po to jest to wlasnie JP moze uda ci sie teraz to pojac i teraz wlasnie wyszla totalnie twoja glupota nie nie jestem typem ktory lata i krzyczy jp malo tego czlowieku nigdy nie bylem karany za nic i nie mysl ze na jakies twoje gg bede albo maila pisal szkoda mi gg syfic toba a juz nie mowiac o mailu i znow pokazales kim tak naprawde jestes zwyklym pozerem


Podsumuję twoją wypowiedź jednym zdaniem: Get a mózg!

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:50:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 12:16:55
Posty: 1053
Lokalizacja: Miasto Boga
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
http://www.youtube.com/watch?v=VHJgFq28bEI :rotfl:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:50:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ksk001 napisał(a):
Aha do Cata i ci co wlasnie tak stoja jak piszesz w 90% wywodza sie z patologi gdzie matka ojciec sa alkocholikami nie dbajacymi o wlasne dzieci i wiekszosc tych okradaczy zazwyczaj jest nie pelnoletnia bo nikt dorosly dla kilku zl nie bedzie sie narazal jezeli moze isc do pracy fakt ze za marne grosze ale jednak swoje uczciwie zarobione pieniadze nastepna sprawa zauwaz ilu dresow jezdzi dobrymi autami co myslisz ze na te auta zarobili stojac pod brama ? tak wiec uwazanie dresa za nie wiadomo jakiego debila tez nie jest mysleniem wlasciwym bo to jest taki sam czlowiek jak ty ja czy ktos inny wiec rozum ma z tym ze jeden jest bardziej poradny i jakos sie dorobi a inny juz nie a wiesz co taki dres okradajacy czuje widzac przykladowo takiego ciebie idacego z mama ? ze tez by tak chcial miec i co mu pozostaje popatrzec jedynie z za zdroscia


Fantastyczne wytłumaczenie, "nie mam mamy, nie mam taty, więc kradnę". Cata to akurat nie ruszy, bo jakoś pomimo tego, że stracił rodziców, to jest porządnym człowiekiem, a nie dresiarzem kradnącym na ulicy. Coś ta twoja dresiarska logika szwankuje...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:54:59 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
a co mialo go ruszyc w jego poscie :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 00:55:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
I nie mam zamiaru juz wiecej tu z toba dyskutowac dla mnie poprostu jestes frajerem i nic wiecej a do gwyn okres masz bo strasznie marudzisz i ja tez ci cos pisalem chyba nie zrozumiales nie pisze tego do ciebie jak ci sie nie podoba nie czytaj i nie rozkazuj mi co mam robic i jak mam pisac idz sobie z swoim przydupaskiem po rozmawiac i a co do JP jest to tekst z rapu raczej nie z Radja Maryja wiec raczej w utworze JP jest rapowanie nie spiewane i jezeli nie wierzysz to sobie poszukaj ze Firmy celem jest docieranie z rapem do wiezien a przynajmniej bylo i nie ja sobie to wymyslilem tylko oni jezeli ci sie to nie podoba to sobie napisz zadzwon nie wiem pojedz i sie ich zapytaj czemu tak powiedzieli ze robia rap do wiezien nie mnie zreszta ja osobiscie tego nie slucham bo jest to dla mnie chlam nic wiecej


Tak zwierzak to ciekaw jestem jak bys mial 15-16 lat byl bys glodny to jak bys inaczej zarobil bo z tego co wiem do pracy goscia w takim wieku raczej nie wezma zreszta do 18 roku zycia zdaje sie ze ma obowiazek sie uczyc cos tu twoja metalowa psycha szwankuje ;] ja wiem ze tak nie miales nie miales stycznosci z takimi ludzmi to co ty o tym wiesz prosto jest napisac idz i zarob ale gorzej juz z tym normalnie jest .
Aha a to że cat stracil rodziców to ja akurat o tym nic nie wiedziałem i nie wiem nie moja sprawa ja tylko napisałem jakie perspektywy ma gnojek z takiej rodziny


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 01:01:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ksk001 napisał(a):
I nie mam zamiaru juz wiecej tu z toba dyskutowac dla mnie poprostu jestes frajerem i nic wiecej


Oh to straszne, że jestem frajerem z aspiracjami na policjanta w oczach dresiarskiego gimbusa. Gwarantuję ci, że będziesz jeszcze długo ze mną dyskutować, bo masz już fobię na moim punkcie, mój nick wyżera ci resztki mózgu, śni ci się po nocach, jutro się będziesz wściekał na przerwie w szkole, że cię cisnę na każdym kroku, wrócisz do domu wqrwiony, a tu znowu ja, twój najgorszy koszmar, przeciwnik z którym nie możesz wygrać, bo biję cię na głowę pod każdym względem, więc znów będziesz się spinać i bluzgać, aż w końcu pojmiesz, że nie masz szans śmiertelniku i co chcesz to mów nieszczęśniku.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 01:01:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Zwierz@K napisał(a):
ksk001 napisał(a):
Aha do Cata i ci co wlasnie tak stoja jak piszesz w 90% wywodza sie z patologi gdzie matka ojciec sa alkocholikami nie dbajacymi o wlasne dzieci i wiekszosc tych okradaczy zazwyczaj jest nie pelnoletnia bo nikt dorosly dla kilku zl nie bedzie sie narazal jezeli moze isc do pracy fakt ze za marne grosze ale jednak swoje uczciwie zarobione pieniadze nastepna sprawa zauwaz ilu dresow jezdzi dobrymi autami co myslisz ze na te auta zarobili stojac pod brama ? tak wiec uwazanie dresa za nie wiadomo jakiego debila tez nie jest mysleniem wlasciwym bo to jest taki sam czlowiek jak ty ja czy ktos inny wiec rozum ma z tym ze jeden jest bardziej poradny i jakos sie dorobi a inny juz nie a wiesz co taki dres okradajacy czuje widzac przykladowo takiego ciebie idacego z mama ? ze tez by tak chcial miec i co mu pozostaje popatrzec jedynie z za zdroscia


Fantastyczne wytłumaczenie, "nie mam mamy, nie mam taty, więc kradnę". Cata to akurat nie ruszy, bo jakoś pomimo tego, że stracił rodziców, to jest porządnym człowiekiem, a nie dresiarzem kradnącym na ulicy. Coś ta twoja dresiarska logika szwankuje...



u mnie na starej dzielni chłopak miał podobną sytuacje + miał młodszego brata, poszedł na studia, wyszedł na ludzi zdobył mieszkanie i nawet brata wziął do siebie(anyway z tej samej dzielni Radzio Majdan pochodził ;p)


Ja nie mam rodziców od 17 lat i jakoś żyje, nie jestem alkoholikiem i pozytywnie patrze na świat. Jedynie do szczęścia brak porządnej pracy zamiast ciągle ta nauka ...

od 13 roku życia można pracować, całkiem dobrze można zarobić na "Metrze" nawet do 500zł na miech po 4h/5dni w tygodniu

masz złe perspektywy to zrób coś z tym a nie biadolisz....ja np. miałem znów zaległości z opłatami to poszedłem do banku dzisiaj i po raz kolejny załatwiłem sobie kredyt....przynajmniej godne wakacje będą

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 01:04:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
ksk001 napisał(a):
Tak zwierzak to ciekaw jestem jak bys mial 15-16 lat byl bys glodny to jak bys inaczej zarobil bo z tego co wiem do pracy goscia w takim wieku raczej nie wezma zreszta do 18 roku zycia zdaje sie ze ma obowiazek sie uczyc cos tu twoja metalowa psycha szwankuje ;] ja wiem ze tak nie miales nie miales stycznosci z takimi ludzmi to co ty o tym wiesz prosto jest napisac idz i zarob ale gorzej juz z tym normalnie jest .
Aha a to że cat stracil rodziców to ja akurat o tym nic nie wiedziałem i nie wiem nie moja sprawa ja tylko napisałem jakie perspektywy ma gnojek z takiej rodziny


Ma obowiązek się uczyć i jeśli stracił rodziców, to przysługuje mu zasiłek, więc nie musi kraść, no chyba że jest leniwym zjebem i w "gangsterce" widzi łatwe życie. Co do podejmowania pracy, to można w wieku 15-16 lat pracować, choćby głupie ulotki roznosić, ale po co, łatwiej ukraść. Styczność miałem z przeróżnymi ludźmi, ale twój intelekt tego nie ogarnie.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-07 01:13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
aha zwierzak no jestes moim koszmarem pocisnoles mnie ze masakra naprawde czuje sie strasznie uroazony przez ciebie i przygnebiony w tym momencie to cie chyba twoja ułańska fantazja poniosła napisze ci szczerze ze raczej zadnym zmartwieniem dla mnie nerwem ani nic nie jestes w wolnym czasie nie trace sekundy na mysleniu o tobie tylko wieczorem wejde tutaj po bazgram bzdury na ciebie bo mam radosc z tego nie wiem czemu ale jednak naprawde mam


do Cata no to właśnie wszystko zależy od psychiki człowieka jeden zacznie cpac jak durny bo sobie rady nie bedzie dawal 2 zacznie pic 3 wyladuje w wiezieniu a 4 wyjdzie na ludzi mowisz o Metrze ale jak ktos taki mieszka tu gdzie ja nie zarobi sobie juz w taki sposob bo u mnie w miescie metra nie ma i perspektywy do zycia sa raczej marne i z praca sa problemy nawet dla ludzi po szkole i z jakimis umiejetnosciami a inna kwestia jest to jak bys sie czul 13 lat i chodzisz gdzies szyby w autach myc czy cos tam innego a na ulicy widzisz rowiesnika ktory idzie z mama ktora mu na wszystko da takie jest zycie i nie rowno rozdaje karty a taka ciekawostka jest to ze najwiecej kradna akurat ludzie po ktorych bys sie tego nie spodziewal czesto z dobrych domow tak jak ostatnio gdzie w wiadomosciach mowili ze 15 latek zabil 13 letnia siostre i podobno byli z dobrego domu takie dziecko z takiej patologi przynajmniej uczy sie pokory czego jednemu gosciowi na tym forum brakuje a dzieje sie to wlasciwie dlatego ze mama tata na wszystko daja
3


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.041s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net