Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 19:05:34
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 08:41:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Disho napisał(a):
"w dupie bylAs i g*wno widzialAs"

ewentualnie tak :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 09:16:42 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
to chyba ściągnę jak są równe itemsy ^^ i zapraszam Trustu na serva :)

stronka sexy lezy? ;(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 11:03:55 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-02 19:11:10
Posty: 1957
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Kobieta
Pochwały: 11
No tak, oceniałam bardziej pod kątem privów pk, gdzie na tureckich all +10 priest tankował po 16 osób. Nie grałam na sexy ko bo, nie wiem, mam zbanowane ip czy jaka cholera.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 11:47:40 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
ale to nie jest turecki priv , i itemy sa +8/0 i kazdy moze wygrac z kazdym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 11:47:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 12:16:55
Posty: 1053
Lokalizacja: Miasto Boga
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Disho - nieodkryty talent z marzeniami o byciu pr0 na arenie międzynarodowej.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 11:54:14 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
n/c idz lepiej shadyi sie podlizywac na gg , moze dostaniesz ":*" przez gg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 12:42:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Disho napisał(a):
Shadya napisał(a):
lol to sexy ko ? wygląda jak usko, zagram se
montaż 8/10, pvp 6/10. Warrior całkiem niezłe combo, asek to samo, chociaż assassin nie spełniał swojej roli w teamie, powinien grać jako priest lub mag - raz czy dwa, nie dobił maga na low hp, aby leczyć kogoś tam w pt, a od tego przeznaczone są inne postacie. W pierwszym filmiku orkowie nie poszczycili się zbyt dużą inteligencją, gdzie warek pod ob wyżyna ludzi, a asek obok stoi i go healuje. Nie są to zbyt ciekawe filmiki, zdarzało mi się parę razy przewniąć, bo walka była tak nudna

btw. You could not understand my swords Wtf ?


Shadya napisał(a):
priest który nie ogarnia leczenia samego siebie to kupa a nie priest... no chyba że jest duża przewaga liczebna, ale tylko wtedy!


Ponownie smiech, priest ma przedewszystkim utrzymac support maga ktory ogarnia cala reszte, pozniej siebie ale widze ze "w dupie byles i g*wno widziales" bo tak sie sklada ze na sexyko nie ma slabych graczy, nie ma osob ktore spamuja skilla, tu nawet turecki wojak potrafi wycastowac prista, a co 3-5 melasow i w tym 3-4 wojakow wiec w wiekszym zamieszaniu raczej prisci siebie nawzajem pilnuja a mag ich. Pozatym, biega tu milion magow, kazde ogarniete party ma roznorodne skille, zaczynajac od masowego wyssania many konczac na wylaczeniu (ice skill 80) nie wspominajac ze w cz jest po 300-400 osob, i trzeba miec oczy w dupie zeby to wszystko ogarnac:) ale oczywiscie proskilerzy ktorzy tu nigdy nie grali, wiedza wszystko lepiej.

Widac ze grales tylko na lamerskim USKO, gdzie osoby ktore maja pokupywany sprzet i lataja w dwa razy lepszych itemach, niszcza duzo slabszych graczy. To nie jest server gdzie 0000000 wpada w 8 noobow i ich sklada na dwa skille, tu kazdy ma ten sam sprzet(roznica minimalna jak ktos ma valkirei czy pathosy) Wiec zabic tutaj drugiego gracza to jest czysty skill, nikt tu sie nie skalda na dwa shoty, party 8 osobowe nie zabije 40 graczy na raz, sukcesem jest rozwalic w 3-5 party 8 osobowe;) Widac wszyscy madrale, ale tak szybko przychodzicie na sexyko jak wychodzicie, bo najzwyczajniej brakuje wam skilla zeby sie utrzymac tam gdzie jest naprawde potrzebny, i najzwyczajniej w swiecie lecicie z placzem na jakis farm gdzie overpowered mozna grac, ogolnie zalosc:)
Nie ma lepszego sina niz mroczny na tym serverze, i z lepszym w ogole sie nie spotkalme, sin ktory niepotrafi supportowac na sexyko to dupa a nie sin, tacy padaja w chwile;) Jak ktos uwaza ze mroczny jest slaby, badz ktokolwiek z mojego klanu, zapraszam na server. Mozemy zagrac o Csa(warty 20 euro na sexyko) ktore wygrywamy z innymi klanami 4v4, chcialbym zobaczyc tych pro skillerow rozrzuconych po polsce, a raczej wasza kase na moim koncie.

btw jak juz cos to naucz sie czytac - You could never undestand the weight of my swords.

Andaraste napisał(a):
nie mówię że ja umiem, ale grałem z najlepszym polskim warkiem to widzę różnicę, nie?


Warek ma slabe kombo?:) Tak sie sklada ze jestem na tym serverze najlepszy i jeszcze mi sie nie zdazylo zeby ktorys warrior mi wlal:) Jak uwazasz ze mam slabe combo, zapraszma na server, wszyscy takie same itemy wiec bez placzu, takze zapraszam tego twojego najlepszego polskiego wojaka rowniez;) niech pokaze co potrafi, chyba ze to tylko glosne szczekanie malego pieska.


PS. Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa, skoro wszyscy tacy pro skillerzy z bajek i basni, to dlaczego tylko my gramy na SexyKO? Czemu tylko jest jeden polski clan? Przeciez tu kazdy zna sie na pk, ma lepsze kombo, lepiej podleczy, lepiej zagra, to czemu jakos was w cz-cie nie widac? Przeciez od zawsze ludzie plakali ze jest za malo pk, tutaj macie pk non stop, 24-7 wiec powinien to byc raj dla takich skillerow i kosiorow jak wy, a i da sie zarobic jak wczesniej wspominalem, wiec gdzie lezy problem? Moze tutaj ze bajki opowiadac potrafimy, ale jak co do czego przyjdzie to "dupa zbita":D


[center]Obrazek
[/center]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 13:47:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-12 23:19:18
Posty: 220
Lokalizacja: Swarzędz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Z cyklu Nieznane Historie pt: "Narodziny drugiego Bambo"

Już dziś tylko na knightonlineworld.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 14:34:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-18 22:58:59
Posty: 356
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 9
obejrzałem tylko 1szy filmik i hmm do połowy strzępki akcji( sieczki bez ładu i składu) potem coś się zaczyna dziać ale ogólnie szału niema , do tego tak patrzyłem na wojka to cure dostawał przypadkiem..
no i hmm taki pro wojek używa comba z "w" na vsie z sinkami? zresztą jak na tym prvi niema cool na minorze wojek nigdy nie wygra z sinem chyba ze jego ity>> ity sinka..(a z tego co pisałeś wszyscy maja wymaxowany sprzęt więc bym prosił o vs z sinem który potrafi minor combo jak np Victor z obli...)
pozostałe może obejrzę ale po tym co prezentuje 1szy jakoś mi się nie chce.

Po szumnej tyradzie spodziewałem sie filmików w stylu Asta&Araqe,Neali,Dragon Wariora albo Oblivionu.

to tyle z mojej strony

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 14:49:05 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
to jest priv a nie usko , usko nie kazdy ma iron sety , nie kazdy ma +8 itemy i full unikaty a tutaj kazdy i do tego pelno magow wszedzie to trudno zrobic jakas dobra akcje bez przerwania bitwy przez magow


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 15:21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-18 22:58:59
Posty: 356
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 9
eros napisał(a):
to jest priv a nie usko , usko nie kazdy ma iron sety , nie kazdy ma +8 itemy i full unikaty a tutaj kazdy i do tego pelno magow wszedzie to trudno zrobic jakas dobra akcje bez przerwania bitwy przez magow


Disho napisał(a):
Ponownie smiech, priest ma przedewszystkim utrzymac support maga ktory ogarnia cala reszte, pozniej siebie ale widze ze "w dupie byles i g*wno widziales" bo tak sie sklada ze na sexyko nie ma slabych graczy, nie ma osob ktore spamuja skilla.

Widac ze grales tylko na lamerskim USKO, gdzie osoby ktore maja pokupywany sprzet i lataja w dwa razy lepszych itemach, niszcza duzo slabszych graczy. To nie jest server gdzie 0000000 wpada w 8 noobow i ich sklada na dwa skille, tu kazdy ma ten sam sprzet(roznica minimalna jak ktos ma valkirei czy pathosy) Wiec zabic tutaj drugiego gracza to jest czysty skill, nikt tu sie nie skalda na dwa shoty, party 8 osobowe nie zabije 40 graczy na raz, sukcesem jest rozwalic w 3-5 party 8 osobowe;)


Jedno przeczy drugiemu, bo jak można przeczytać minimalne różnice w eq ...

A co do usko jakoś te osoby które wymieniłem wcześniej nie potrzebowały +9setów/+3 biżu zeby ownić w cz ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 20:33:23 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-25 13:43:21
Posty: 172
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 4
tak jak pisal gourry zapraszamy pokazcie skilla bo pisac na forum ze jest pr0 kazdy umie.
Nikt z klanu raczej nie babashopuje i itemy roznia sie niewiele set valk daje 50ac / 200hp.
+1 Gourry nie przegral zadnego vsa na sexyko znacznie ofc sa wpadki faile itp.
Tak wiec pokaz skill ---> oceniaj.
eros napisał(a):
n/c idz lepiej shadyi sie podlizywac na gg , moze dostaniesz ":*" przez gg

:rotfl:
~Angavandrel


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 20:53:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-04-01 23:33:11
Posty: 30
Płeć: Mężczyzna
Patrze wielki fan paru graczy z ciebie haha . Szkoda mi takich ludzi którzy żyją ''legendą" paru graczy , jednak jest w tym lekkie ALE. Wogle te forum podneica sie starsznie grą klanu Valzurów itd . a nie mówiąc już jaką legendą byli deusi i inferno . Tak się tu składa ,że filmiiki są robione przez czołowych graczy tych owych klanów , można nawet pokusić sięspokojnie o opinie najlpeszych graczy w swojej klasie w tamtych klanach . Ponad to jeżeli uwazasz , że cury są przypadkowe to chyba mijasz sie z tą grą i jeżeli uważasz się za pro gracza chodż na sexy i pokaz co potrafisz i nie rezygnuj tak jak " Pro" playery z Oblivionu , którzy mieli doczynienia z SexyKo jednak brakło skila więc trzeba było ten server opuścić ( no offense). Ponadto niewiem jakim wyznacznikiem skilla są osobe takie jak Nealia , Araque itd . Tu masz do czynienia chyba z najlpeszymi graczami naszego kraju więc pozdro dla ciebie . Dam tobie wygrać 40 euro czyli rownowartość 2 csów w grze jeżeli skompletujesz 4-osobową drużynę ( mag,preist,rogue i warrior) i wygrasz z klanem Untouchables. Nie masz nic do starcenia tylko swój honor ..( którego i tak brakuje ) .Pozdro ( klanowicz Untouchables ( nie disho)- poprstu neicchailo mi sie robic tutaj konta)..Tyle w temacie- Naspisane dla chłopaków z góry , którzy się wcześniej wypowiadali

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 21:20:01 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-02 19:11:10
Posty: 1957
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Kobieta
Pochwały: 11
Widze fajnie przyjmujecie krytykę, jeden pół-negatywny komentarz i kontratak na pół strony, gdzie co druga linijka tekstu to "come sexy ko,pokaż skilla" itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-07 21:34:58 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
tak samo jak co druga linijka "slabe combo wojem , zla gra sinem , nieogarniety priest"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.054s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net