Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-16 17:37:49
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 22:38:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Laran napisał(a):
a po za tym na dowolnym serverze USKO na palcach u jednej ręki (góra dwóch) można policzyć (rzeczywiście!) dobre klany.


herezja

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 22:47:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Zwierz@K napisał(a):
Laran napisał(a):
a po za tym na dowolnym serverze USKO na palcach u jednej ręki (góra dwóch) można policzyć (rzeczywiście!) dobre klany.


herezja


właśnie

na Aresie było z 5-6
Beramusie 3-4
Xigenonie z 3-4
Cypherze 3-4
Olympi 3-4
Manesie 3-4
Pathosie 5
Girakon 4-5
CW 6-7

nazwy klanów i reszte serwów sobie dopiszcie(bo nie ma po co w sumie to wałkować bo kto ma wiedzieć to wie), bo tak na oko wyłapałem już 40+ klanów ?

No ale to nie o tym w sumie temat... ale jednak wkurza takie gadanie że USKO jest Be... potem taki wychowa sie na privie i zachce grać na USKO i zrezygnuje po tygodniu bo nawet reselować nmie bedzie umiał bo pomyśli że worm mu rzuci rapa+8...

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 22:50:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-08-20 09:00:49
Posty: 882
Lokalizacja: Zduńska Wola
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 10
Laran napisał(a):
a po za tym na dowolnym serverze USKO na palcach u jednej ręki (góra dwóch) można policzyć (rzeczywiście!) dobre klany.


Mówię o jednym serverze, a nie o wszystkich.

Cat^ napisał(a):
na Aresie było z 5-6
Beramusie 3-4
Xigenonie z 3-4
Cypherze 3-4
Olympi 3-4
Manesie 3-4
Pathosie 5
Girakon 4-5
CW 6-7


Dużo się nie myliłem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 22:51:42 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
disho i mroku grali w deusach , pozniej mroku gral na cw pod nickiem outofcontrol sprzedal chara juz dawno na 75 lvlu



ze niby disho nie umie combo warkiem ? haha dowciapny jestes widze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 22:56:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Laran napisał(a):
Dużo się nie myliłem

Bo jak wiadomo, na sexy ko WSZYSTKIE klany są wybitne

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 22:57:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
nie pisze, że nie umie ale mógłby lepiej :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 23:10:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-08-20 09:00:49
Posty: 882
Lokalizacja: Zduńska Wola
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 10
Zwierz@K napisał(a):
Laran napisał(a):
Dużo się nie myliłem

Bo jak wiadomo, na sexy ko WSZYSTKIE klany są wybitne


Tego nie powiedziałem. I nie bronię SexyKO... raczej ogólnie prywatów. Na wielu z nich (tych nadal online i tych upadłych) był wyższy poziom niż na US...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 23:24:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Zacznijmy od tego, że porównywanie privów z globalem do głupota w najczystszej postaci, gdyż panują na nich skrajnie odmienne warunki. Więc jak można to porównywać? Nie oszukujmy się, czasy świetności USKO minęły, jednak te 3-5 lat temu privy nie miały startu do globala pod jakimkolwiek względem (poza tym, że były darmowe). Jednak dziś ówcześni gracze to już mocno dorośli ludzie, którzy nie mają już czasu maniaczyć tyle co kiedyś, z drugiej strony USKO mocno podupadło, więc ludzie się przenieśli z globala na privy podnosząc ich poziom. Nie ma sensu się tu teraz spierać, że na US to same boty grały, ale na sexy to wstęp mają jedynie pr0 masta blasta uber pwnerzy, bo do nie dawna na privach grali ludzie, dla których US było za trudne, więc szli tacy nieudacznicy na server, gdzie wszystko mieli od reki, odpalali czity i myśleli, że są fajni. Bardzo fajnie, jeśli na waszym privie grają dobrzy gracze, wtedy zabawa ma dużo ciekawsze oblicze, ale śmieszy mnie, gdy jakieś dzieciaczki, które w czasach, gdy polska scena świeciła triumfy, mieli jakieś 12-14 lat (a wtedy na Aresie, w Deusach i Inferno średnia wieku to było ponad 20 lat), teraz gdy koszą na privie, chcą dyskredytować osiągnięcia swoich starszych i jak by nie było, bardziej doświadczonych kolegów. Wrzućcie na luz troszkę z tym spinaniem dupy, to ma być w końcu zabawa.

P.S. Jeśli coś się wrzuca do galerii, to należy się liczyć z tym, że społeczność forum ów twór skomentuje. Jeśli chciałeś samych pozytywnych komentarzy, to trzeba było to udostępnić na swoim klanowym forum, wtedy pewnie miałbyś same pozytywy i mógłbyś być dumny jak paw ze swego wiekopomnego dzieła. Na nas, którzy już niejedno widzieli, wrażenia to nie robi, w dodatku część użytkowników wychwyciła błędy u niektórych graczy, ale nie po to o nich mówią, żeby się pośmiać, a wskazać wam uchybienia, żebyście mogli je poprawić. Nie zgadzasz się z krytyką? To ją olej jeśli jest niesłuszna, ale wyzywanie wszystkich na arene, żeby im udowodnić, że gówno wiedzą, bo ty i tak jesteś najlepszy, to dziecinada...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 23:32:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Boli mnie serce... umieram ... ale muszę to napisać... popieram Zwierza <ble> xD

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 23:36:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-08-20 09:00:49
Posty: 882
Lokalizacja: Zduńska Wola
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 10
Ja popieram 2 część posta.
Pierwsza część posta była do mnie kierowana? Bo nie wiem czy mam na to odpisać czy nie ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 23:42:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Laran napisał(a):
Ja popieram 2 część posta.
Pierwsza część posta była do mnie kierowana? Bo nie wiem czy mam na to odpisać czy nie ;D


Moja wypowiedź jest skierowana do ogółu, jedynie post scriptum konkretnie do wstawiającego i do osób oburzonych faktem, że ktoś może mieć zdanie odmienne niż autorzy owego filmu.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-09 09:37:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-04-01 23:33:11
Posty: 30
Płeć: Mężczyzna
Zwierz@K napisał(a):
P.S. Jeśli coś się wrzuca do galerii, to należy się liczyć z tym, że społeczność forum ów twór skomentuje. Jeśli chciałeś samych pozytywnych komentarzy, to trzeba było to udostępnić na swoim klanowym forum, wtedy pewnie miałbyś same pozytywy i mógłbyś być dumny jak paw ze swego wiekopomnego dzieła. Na nas, którzy już niejedno widzieli, wrażenia to nie robi, w dodatku część użytkowników wychwyciła błędy u niektórych graczy, ale nie po to o nich mówią, żeby się pośmiać, a wskazać wam uchybienia, żebyście mogli je poprawić. Nie zgadzasz się z krytyką? To ją olej jeśli jest niesłuszna, ale wyzywanie wszystkich na arene, żeby im udowodnić, że gówno wiedzą, bo ty i tak jesteś najlepszy, to dziecinada...


Spoko, przeciez to oczywiste ze nie kazdemu sie spodoba, bo nawet jezus nie stworzyl wiary ktora kazdy wyznaje;D Nie wiem jak ty, ale mnie ciut bawi jesli ktos pisze tekst w stylu " slabe kombo" "przypadkowe cury" a sam nic nie umie, i w odpowiedzi "gralem z najlepszym wojem" badz "taki i taki filmik tutaj wymiatali, tu tam" co w wiekszosci przypadkow mija sie z prawda, wiec najzwyczajniej w swiecie, zamiast gadac rzeczy w stylu "ja to tu tam wymiatalem, nikt nam nie podskoczy" i swiecic jajami, wole zaprosic na server i niech mi udowodni ze jestem slaby, a minor jest kiepski:) Slowa to tylko puste przechwalki, wiec jesli ktos ma jaja to niech udowodni, a jak nie ma no to chyba tylko pozostaje w ich ograniczonych główkach dalszy flame.

Tak czy siak, j*bac hejtersów:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-09 10:15:11 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
tak czy siak jebać takich ludzi jak ty :) Myślących , że są uber elo najlepsi , a było/jest wiele lepszych klanów , ludzi od was ;p Zaraz pewnie na mnie najedziesz żebym wbijał na serva i na vs , ale nawet szkoda mi czasu tam wchodzić -.- pograłem chwilę i widać jaki to jest zerowy server ... bug na bugu ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-09 10:56:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-12 23:19:18
Posty: 220
Lokalizacja: Swarzędz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Powiem tak; nie sztuka jest rozwalic kogos na rownych itemach, sztuka jest wygrac z mocniejszym... Wy widac tego nie rozumiecie, ty i ten twoj uber clan myslicie ze jestescie wszechmogacy i rozwalicie kazdego, chodzcie na c-w skoro tak latwo wam idzie na sexy, pokazcie ze umiecie grac, moze wtedy beda mowic na was "legenda" jak ty to mowiles o 0 czy innych...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-09 11:11:10 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
dokładnie ... Jeśli byłbyś " najlepszy " to cisnąłbyś ludzi z 2x lepszymi itemami -.- A taki priv jak to to jest syf ... Zabiłeś tureckiego maga na full syfie i już jesteś najlepszy? bleh ;/ szkoda gadać ;d Pomimo różnych opinii na temat cw to poziom tam jest wysoki jak na tą chwilę , spowodowane jest to tym , że dużo ludzi ma uniqaty +3 bronie +9 itd. Wtedy walka jest bardziej zacięta i tym trudniej kogoś zabić -.-


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.032s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net