Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-16 05:04:45
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 15:21:21 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
no takie pk bylo nudne bo tylko rzucaliscie novkami i nic wiecej , ja tez niewidze w takim pk nic fajnego , siurexy mieli z nami jechac 8 vs 8 jak jeszcze byl klan amaze ale cos zrezygnowali nie wiem czemu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 16:13:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-02-08 10:34:21
Posty: 148
Płeć: Mężczyzna
Bo 4 soby byly ? i reszta poszla do was ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 16:26:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-04-01 23:33:11
Posty: 30
Płeć: Mężczyzna
baraspl napisał(a):
Ja, siurek aka MrSiureX aka Sazabi, Maestro aka Zender, Sadok, Ravson i inna ekipa ustawilismy sie na MaxKO. Tak zownilismy ten server magami w jakies 2 tyg, ze musieli obnizyc sile novek bo ludzie sie skarzyli ze padaja... Te servery naprawde sa nudne, lepiej sie pkuje na usko, na sexy gralem to sie czulem jak na starych serverach gdzie pelno turasow i jakichs debili, ktorzy pmuja cie jakbys byl krolem ze slynnym powitaniem "s.a". Skoro uwazasz ze to nic to naprawde nie wiem juz jak ci to przetlumaczyc, ze jestes tylko kolejnym bambo na tym forum i skonczysz tak jak on... (Pozdrawiam Cie Bambo :*)


Hahah wlasnie udowodniles ze jestes nic nieznaczacym graczem ktory nie rozni sie niczym od turkow;) Teraz juz kojarze, jestes z tej pedalskiej ekipy siurka;D hahah o losie MaxKO kolejny fenomen dla takich muminkow jak ty, spell 500 resistow, milion novek i jazda;D Do tego r-chak zeby wybijac itemy i jest fajnie, prawda?:) Nie siedze na sexyko zeby sobie pogadac z turkami tylko zeby popeczyc i tyle. To tez nie usko, tutaj na vsie niewejdzie ci raz hell blade i juz masz pozamiatane ale oczywiscie kazdy wie lepiej:) chociaz nigdy nie gral. Na koniec chyba tylko tyle ze rozbawiles mnie , taka gnida w ogole ma czelnosc sie tutaj wypowiadac;D


Jakos tu chwile na sexy pograliscie, ale dostaliscie po dupie od turkow i tak szybko znikliscie jak sie pojawiliscie;) nie wasz poziom, niestety.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 16:55:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-12 23:19:18
Posty: 220
Lokalizacja: Swarzędz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Sluchaj, nie wiem kim ty jestes ale nie masz prawa nazywac mnie gnida. Mam tez ci ublizyc? Tak jestem z tej ekipy siurka ktora ownila kazdego na servie, nie bylo takich ktorzy nas zabili, bylismy najlepsi (Disho mode on). Nigdy na tamtym servie nie uzywalem r-hacka. Nie wiem czy inni uzywali ale ja osobiscie nie. Na sexy to gral chyba tylko sadok i siurek. Ja tam postac kiedys mialem i gralem jak byla starsza wersja. I czemu pedalska ekipa odrazu? Bo was ownilismy i to ze bylismy lepsi to odrazu pedalska ekipa? A gdzie masz swoje plecy cwaniaku? Gdzie twoj clan? Jeszcze nie przyszedl podpisywac sie pod twoimi postami? Ha ja juz wiem. To wy jestescie tymi "obroncami krzyza". Tak samo nasrane w glowie jak oni lol -.- Wracajac do tematu; nie zamierzam isc na jakies sexyko, poki co mam jeszcze co do roboty na c-w, np. niszczenie takich turkow twojego pokroju ;) pozdrowienia od "pedalskiej" ekipy siurka, pozdrow swoich gejow :*


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 16:59:27 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
ze niby gdzie nas ownowaliscie ?:o


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 17:02:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-12 23:19:18
Posty: 220
Lokalizacja: Swarzędz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Ownilismy wszystkich i to bez wyjatkow, nawet jesli tam nie graliscie to i tak zostaliscie zownieni lol proste chyba. Sadzac po odpowiedzi najlepszego warka na sexy to skoro nas znacie jest rownoznaczne z tym ze zostaliscie przez nas zownieni ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 17:05:38 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
baraspl napisał(a):
Ownilismy wszystkich i to bez wyjatkow, nawet jesli tam nie graliscie to i tak zostaliscie zownieni lol proste chyba


pisze na disha a sam pisze jak on :rotfl: omg co za ludzie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 17:11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-12 23:19:18
Posty: 220
Lokalizacja: Swarzędz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
LOOOOOOOOOOOOOOOL... Napisalem to ironicznie, nie czaisz czlowieku? Jak wy macie taki szybki zaplon to nie chcialbym z wami byc w party i czekac na tp xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 17:13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
kupa śmiechu

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 17:17:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-10-09 22:33:57
Posty: 543
Lokalizacja: Gdansk
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
emo noob


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 20:53:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
GoNNa napisał(a):
i tak bym was wszystkich rozjebal


a zupa była słona.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 21:04:12 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
tego noba ignorujcie , dopiero dojrzewa i jest nadpobudliwy :lol2:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 21:34:29 
Offline

Dołączył(a): 2009-12-30 13:27:01
Posty: 10
Płeć: Nieokreślona
zjedz jaja emo!
baras koksie z bickiem 20 po ... sie udzielasz kazdy ma prawo sadzic o sobie co chce wazne jakim jestes kozakiem w real life musisz oddzielac to od knighta czasem a nie denerwowac sie za kazdym razem jak Ci ktos powie ze jest najlepszy ( i w przypadku disha pociera zmijke )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 22:23:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Disho napisał(a):
Patrze wielki fan paru graczy z ciebie haha . Szkoda mi takich ludzi którzy żyją ''legendą" paru graczy , jednak jest w tym lekkie ALE. Wogle te forum podneica sie starsznie grą klanu Valzurów itd . a nie mówiąc już jaką legendą byli deusi i inferno .


Niechce mi się czytać dalej tych bezsensownych wywodów

Zwłaszcza to

Cytuj:
Widac ze grales tylko na lamerskim USKO, gdzie osoby ktore maja pokupywany sprzet i lataja w dwa razy lepszych itemach, niszcza duzo slabszych graczy.

ze zwykłym sprzętem +8/0 unique szło zabijać +9/3 NO ALE NIEWAÅ»NE

Niestety nie zrobił na mnie wrażenia ten filmik ponieważ KAÅ»DY filmik mojego klanowicza(Astaroth&Araqe) bije go na głowe (ale w sumie ciężko porównać bo to IntBp i asek który niszczy nie jednokrotnie podobne party jak z filmika tego tematu)

Z jednym sie zgodzę, asek może robić za dobrego suporta zwłaszcza jak nie ma cooldown minora(tu wrócę znów do Araqe który z cooldownem niszczył total )

Obejrzyj filmiki Daxa aka Deimona z Xiga, Maklera lub MachineGuna z Pathosa czy Pacana z Olympi to może nauczysz sie lepiej combo warkiem.

Co do prista, nieważne co go bije a ilu, bo jak za duża ilość tego jest to wiadomo, że musi siebie leczyć a ogarnięty mag musi go uratować.

PS. właśnie dlatego nie lubie privów(zraziłem się po RisingKO) bo tam są lamy które żerują na donacji i po każdym łupniu lecą do GMa i wyzywają od cheaterów, a na USKO ogarnięte party z normalnymi itemami ubije zbabashopowane party.

PS.2 jeden plus filmu jak już mówiłem to ten asek co umie uratować tyłek.

No teraz sie zacznie, przynajmniej starałem się kulturalnie...

aha jeszcze coś tam wspominasz o Aresie i deusach, a nie wiesz kto to nawet Nealia ? ... wysoki sądzie to wszystko...

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 2010-08-08 22:58:25 przez Cat^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-08 22:31:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-08-20 09:00:49
Posty: 882
Lokalizacja: Zduńska Wola
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 10
Cat^ napisał(a):
PS. właśnie dlatego nie lubie privów(zraziłem się po RisingKO) bo tam są lamy które żerują na donacji i po każdym łupniu lecą do GMa i wyzywają od cheaterów, a na USKO ogarnięte party z normalnymi itemami ubije zbabashopowane party.


Nie chciałem się włączać do flame, ale chyba trzeba xD

Wiadomo, że nie na każdym privie są jakieś super ogarnięte klany, ale to nie znaczy, że każdy kto gra na priv jest newbie, a po za tym na dowolnym serverze USKO na palcach u jednej ręki (góra dwóch) można policzyć (rzeczywiście!) dobre klany.

Co do donate... a na USKO tak nie ma? Jak dostanie od kogoś to dokupi GB i leci dalej... albo inną postać kupi.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.030s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net