Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-16 12:39:35
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-29 15:16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
No nie wiem...

80tke wbijasz w 2 miechy z sharerami, a wątpie, że jak będzie 70 cap, to nie kupią prem - z premą szybciej wbijesz niż spokojnie, każdy kto chce mieć max lvl bez względu na lvl cap będzie brał preme.
A załóżmy, że stracisz preme na 1 okres, to potem z 70 na 80 nie wyrobisz się w 1msc, więc już są 3 premy, a nie dwie ^_^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-29 15:23:03 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Masz teraz Valkyrie, każdy będzie pewnie miał dwa sety (Do expa i do ac/hp), pathosy, skrzydła i odpisania itemów. Do tego może będzie w PUSie ten potek, który masz jeden i za każde użycie zabiera jakąś tam ilość golda.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-29 15:36:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-06-17 10:15:42
Posty: 47
Płeć: Mężczyzna
Biorąc pod uwagę ze 50% expa jest teraz na 80 a nie na 61, do tego na Bronz Premie + valki do expa i ewentualne skrzydła jest więcej expa niż na Paramunach 1.5 roku temu z platką, to nie wydaje mi się żeby premki były głównym przychodem kasy. Może spadnie liczba ludzi kupujących exp premy na początku, ale za te pół roku wyjdzie na to samo. Poza tym premka to fajny bonus do np, golda, rpr itp itd, więc te tańsze i tak ludzie będą kupować - może nawet w większych ilościach. Tak czy siak kto ma kasę i zależy mu na czasie i tak kupi, a inni tak jak ktoś pisał na górze kupią KC.

Aha no i moje pytanie czy na lvlach 60 - 83 jest jakiś nowy quest do expa?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-29 15:41:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-10-21 18:57:46
Posty: 14
Lokalizacja: Sosnowiec/DG
Płeć: Mężczyzna
Czy drop rzeczy do questów z mobów będzie większy niż na becie?

_________________
Po długiej nieobecności:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-29 16:13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Możecie zapewnić, że nie będzie koxpa itd? wiem, że to niemożliwe :D heh mam nadzieje, że wszyscy będą równo traktowani, oraz że nie będzie GM friendów/shopów etc... ;P oraz jak będziecie banować to, żeby to był słuszny ban, a nie jak taki scar na USKo pare lat temu dostał za free bana, albo mój koleś na warku też za free

Jak widzicie sharowanie postaci ?(nie czytam topicu wiec nie wiem czy ktos zadał to pytanie), bo jak widzisz tu jest pełno topiców odnośnie sharowania, ktoś kiedyś powiedział z USKO adminów, że to tak jakby bratu pożyczać auto i że to jest złe... a ja bym auto pożyczył bratu :P Sharowanie było/jest/będzie i wydaje mi się, że walczenie z tym jest bezsensu, przynajmniej postać nie jest pasywna, a nie jest to aż tak ine uczciwe jak koxpy/cheaty etc

To bardziej brzmi jak koncert życzeń niż pytania, ale w sumie można na to też odpowiedzieć :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-29 17:56:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Bedą aktywni Gmi? Czy tak jak na usko po kilku miesiacach żadnego gma w grze?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-29 18:00:36 
Offline

Dołączył(a): 2011-10-28 18:15:32
Posty: 24
Płeć: Nieokreślona
@Cat Nie możemy, ale postaramy się temu zapobiec. Według zasad dzieleni się postacią jest chyba zabronione. Natomiast, raczej nikt nie będzie za to ścigany.

Co do pytania Szaraczka. Są to bardzo indywidualne sprawy, więc nie ma na to żadnej reguły.

@up Niewiele mogę powiedzieć o tym co będzie za kilka miesięcy. Szczególnie, że nie wiadomo czy do tego czasu nie skończy się świat. Natomiast mogę powiedzieć, że chcemy wyciągać wnioski z błędów Gamersfirst.


Prosiłbym o pisanie opinii itp w innych tematach :), bo utrudnia mi to odcedzanie pytań :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-29 20:10:13 
Offline

Dołączył(a): 2009-11-27 21:34:56
Posty: 1480
Lokalizacja: Kłodawa/Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
Czy da rade może do tego okienka w klanie dodać, kto ile ma np ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-30 02:08:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
Sebo napisał(a):
Czy da rade może do tego okienka w klanie dodać, kto ile ma np ?


Ja ci odpowiem na twoje pytanie, nie nie zostanie takie coś dodane, bo mgame nie wydało nic takiego, a wszystkie firmy typu nttgame czy gamefirst nie mają prawa edytować tych plików lub dodać czegoś co jest niezgodne z ich updatami.

Ponadto mam pytana, czy visual bugi zostaną w minimalnym stopniu skasowane? (przykładem jest przechodzenie przez ściany w kącie ostrym)
Spawn deruvish foundera w eslant, który za czasem potrafi wejść na górkę i się zaciąć przez co bosa nie da się zbić
Czy rental dla graczy zostanie naprawione? np. mam sharda +7 kupuje scrola, wkładam go do rentala i inna osoba za opłatę jaką ja będę chciał, może sobie wypożyczyć ten item. Pamiętam, że ładne parę lat do tyłu na usko to było, ale później to zablokowali z nieznanego mi powodu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-30 13:04:55 
Offline

Dołączył(a): 2011-10-26 06:13:00
Posty: 4
Płeć: Nieokreślona
Pytanie kieruje do Cauchy bo widzialem taki samo pytanie w innym temacie i wolabym sie upewnić na 100% :)

Czy jest możliwość wprowadzenia takiej opcji jak "dom aukcyjny" aby nie siedzieć na merchu po kilka/kilkanaście godzin tylko wystawić item na aukcje i spokojnie wyłączyć kompa? Oraz jak bedzie wyglądał resp bosów, czy jak na usko? Jak wygląda sprawa z bosami w CZ. Będą boski typu duke back czy bishop ? Czy bedzie trzeba zabic " gruche", co nie bedzie złe jak bosy będą słabsze na poczatku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-30 13:10:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-05-03 17:19:02
Posty: 1214
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
fredmen napisał(a):
Pytanie kieruje do Cauchy bo widzialem taki samo pytanie w innym temacie i wolabym sie upewnić na 100% :)

Czy jest możliwość wprowadzenia takiej opcji jak "dom aukcyjny" aby nie siedzieć na merchu po kilka/kilkanaście godzin tylko wystawić item na aukcje i spokojnie wyłączyć kompa? Oraz jak bedzie wyglądał resp bosów, czy jak na usko? Jak wygląda sprawa z bosami w CZ. Będą boski typu duke back czy bishop ? Czy bedzie trzeba zabic " gruche", co nie bedzie złe jak bosy będą słabsze na poczatku


Choli napisał(a):
Ja ci odpowiem na twoje pytanie, nie nie zostanie takie coś dodane, bo mgame nie wydało nic takiego, a wszystkie firmy typu nttgame czy gamefirst nie mają prawa edytować tych plików lub dodać czegoś co jest niezgodne z ich updatami.

_________________
aVe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-30 14:09:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 16:47:44
Posty: 2208
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
to samo chcialme zrobic,ale pomyslem,ze sobie podaruje...

Jak bedzie wygladal support, czy bedzie tylko wjezyku angielskim,czy tez planujecie zrobic polski support, jesli tak to ilu bedzie ludzi za to odpowiedzialnych mniej wiecej ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-10-30 16:02:49 
Offline

Dołączył(a): 2011-10-28 18:15:32
Posty: 24
Płeć: Nieokreślona
Na dodanie zupełnie nowych rzeczy do gry są bardzo małe szanse.

Polski support będzie dostępny na dniach. Myślę, że zostanie to ogłoszone na stronie głównej EUKO, a jeśli nie to na pewno napiszę o tym tutaj. Ile osób? Adekwatnie do potrzeb :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-11-02 23:48:43 
Offline

Dołączył(a): 2010-05-22 00:52:45
Posty: 28
Lokalizacja: z kraju
Płeć: Mężczyzna
Cześć,
czy będzie można gdzieś znaleźć aktualny czas na serwerze (być może został gdzieś przeniesiony, tylko nie mogłem znaleźć) ?
Czy czas serwera przy pracach/backup'ach itp będzie zatrzymywany czy będzie integrowany do jakiegoś serwera NTP?
Czy relogowanie na 2gi serwer będzie podobne jak miało to miejsce w becie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pytania dotyczące EUKO- oficialnie
PostNapisane: 2011-11-03 07:51:07 
Offline

Dołączył(a): 2010-11-05 23:05:10
Posty: 271
Lokalizacja: Jasło
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Norteam napisał(a):
Cześć,
czy będzie można gdzieś znaleźć aktualny czas na serwerze (być może został gdzieś przeniesiony, tylko nie mogłem znaleźć) ?
Czy czas serwera przy pracach/backup'ach itp będzie zatrzymywany czy będzie integrowany do jakiegoś serwera NTP?
Czy relogowanie na 2gi serwer będzie podobne jak miało to miejsce w becie?


odpowiem ci na to pytanie...

relogowanie będzie miało taki sam wygląd jak w becie. Europejska wersja KO jest zbudowana na Tajwańskiej wersji, a tam relog wyglądał właśnie tak jak na becie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.034s | 15 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net