Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-04 08:33:13
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 14:30:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
yyy no wlasnie to jest bezsensu jak piszecie, ?e ca?y klan dupuje itp; nawet je?li s? jednostki, kt??e czituj?, to na pewno s? to jednostki a nie caly klan i pewno jest kupa dobrych graczy tam tez; dlatego przy takich oskar?eniach piszcie nickami, bo to sie na was te? kiedy? zem?ci, jak ktos przez 1 czarna owce napisze ze jestescie duperami, czitami itp

pozdro all


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 15:01:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
khem widziales ile tego jest to nie jest tylko jedna osoba a po drugie juz to widze zrobilem shella na +8 dam ci go za free bo dla clanu jasne

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 15:04:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
nawet jak 5 osob ma takie itemy, to nieznaczy ze caly klan jest beee


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 15:06:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Ale to chyba zalezy od lidera i innych zeby klan pozostawal czysty. Istnienie takich osob w klanie naraza wlasnei dobre imie na szwank i powoduje klotnie oraz gadki w stylu "uuaa jak ja nielubie tych turasow czituja, dupuja. Mogli by im zbanowac ip, wywalic itp" a sam ma w klanie podobnych gosci i ich nie wyrzuci.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 15:08:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
nommm lieder powinien sie wzi??? za nich - chyba ze on tez taki sprzet ma :P:P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 15:09:53 
Offline

Dołączył(a): 2005-03-23 21:46:50
Posty: 169
Lokalizacja: Wrocek
Płeć: Mężczyzna
o kuffffććaaa, ile tego jest lol , big lol.......ehh, teraz ju? przestaje sie dziwi? ?e owned by? w top5 klan??w....ehhh, precz cziterom !!!!!!!!!!!!!!!! 4 ever ;)\\

a tak wracaj?c do tematu, to bardzo mo?liwe ?e HauntedHouse zrobi w weekend 2 grade ;)
:D:D:D

_________________
Retired "KO" and "L2 officjaln" player :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 16:38:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-05 20:03:09
Posty: 208
Lokalizacja: Bia?obrzegi
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Dlatego wlasnie od poczatku nie rozumialem tego polaczenia :] No coz... nie ode mnie zalezala ta decyzja :ble:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 17:31:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-25 14:15:51
Posty: 288
Płeć: Mężczyzna
siedzia?em se na wszym TSie dzisiaj ;]...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 17:53:42 
Offline

Dołączył(a): 2005-09-12 00:26:04
Posty: 127
Płeć: Mężczyzna
a kogo obchodzi czy ca?y dupuje i cheatuje?? A co to reszta kt??ra gada z nimi na chacie i ts pewnie ca?y czas o niczym nie wie?I kogo obchodzi z jakiego klanu wcze?niej pochodzi?y itemy przed po?aczeniem.Co to reszta to s? smarki z mlekiem pod nosem co dopiero z przedszkola wyszli i nie widz? nic dziwnego w tym jakie itemy maj? ich klanowicze?Jak jaki? nie ma w tym klanie dupowanych item??w to albo czeka na swoj? kolejke albo toleruje ich czyli jest tak? sam? lam? jak ci duperzy.I nie ma ?adnego usprawiedliwienia to nie ja to on jak mu nie przeszkadza taki kto? to niech nie m??wi ?e on sam jest w porz?tku bo moim zdaniem nie lepszy od dupera.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 18:00:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Lobo napisał(a):
a kogo obchodzi czy ca?y dupuje i cheatuje?? A co to reszta kt??ra gada z nimi na chacie i ts pewnie ca?y czas o niczym nie wie?I kogo obchodzi z jakiego klanu wcze?niej pochodzi?y itemy przed po?aczeniem.Co to reszta to s? smarki z mlekiem pod nosem co dopiero z przedszkola wyszli i nie widz? nic dziwnego w tym jakie itemy maj? ich klanowicze?Jak jaki? nie ma w tym klanie dupowanych item??w to albo czeka na swoj? kolejke albo toleruje ich czyli jest tak? sam? lam? jak ci duperzy.I nie ma ?adnego usprawiedliwienia to nie ja to on jak mu nie przeszkadza taki kto? to niech nie m??wi ?e on sam jest w porz?tku bo moim zdaniem nie lepszy od dupera.


swiete slowa sam bym tego lepiej nie ujol dokladnie postacie bierne tez sa winne i hasla typu on ma dupy a ja nie i co z tego jak ja jestem spox koles w sytuacji gdy klan albo sporo osob w nim dupuje powinniscie postapic jak Mor kiedys na jednym ss czyli wyszedl z klanu byl ten ss w galeria noobkow i kretynow jesli dobrze pamietam jak nie to Mor popraw mnie bo bylo to dawno :P

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 18:02:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-05 20:03:09
Posty: 208
Lokalizacja: Bia?obrzegi
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Nie do konca rozumiem o co Ci chodzi -.- chodzi Ci o to ze ja tez nie jestem czysty? Hmm sam do konca nie wiem bo raptora ktorego dostalem mogl byc dupowany i temu nie zaprzeczam... Aha jak do tego zmierzasz, ze ja grajac z kims kto dupowal i przechodzil ft na bugu staje sie taki sam jak oni? Ze ja o niczym nie wiedzialem? Ze niby nie wiedzialem ze oni dupowali i przechodzili ft? lol zastanow sie :o Tu raczej byla taka sytuacja, ze po prostu polakow na wysokich lvlach na c jest malo i chcieli stworzyc klan na wysokim poziomie, a wiekszosc ktora dupowala przestala juz grac bo najczesciej ich shackowali :] A nie, ze ja o niczym nie wiedzialem :S

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 18:07:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
khem nam chodzi o to ze robisz tak jak GM czyli jestes bierny przymykasz oko to jest nie mozliwe zeby nie wiedziec o tych sprawach jesli tego byla taka ilosc a gdzies musieli sie obgadac odnosnie FT kto idze itp...

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-28 18:24:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-05 20:03:09
Posty: 208
Lokalizacja: Bia?obrzegi
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Jeszcze raz powtarzam, ze jak bylo zlaczenie klanow nikt juz nie dupowal bo jakis gm sie wzial do roboty i banowali ludzi za to i jeszcze raz mowie, ze wiedzialem o tym ze dupowali i przechodzili ft na bugu omg... Nie wiem o co chodzi z ta biernoscia ale co mialem napisac: "Pierdolcie sie cheaterzy!" ? Eheheh to nie moja wina, ze wiekszosc ludzi z owned to ludzie, ktorzy chcieli byc the best etc. etc. I ze tak powiem natura ich zmusila do takich krokow, bo nie oszukujmy sie, ze na tym zafajdanym serverze naprawde malo osob bylo, ktore nie przechodzili ft i na bugu i nie dupowali ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-29 11:09:11 
Offline

Dołączył(a): 2005-09-12 00:26:04
Posty: 127
Płeć: Mężczyzna
tak wida? strasznie sie gm zaj? nie zbanowa? ich bo by nie mogli do??czy? do nowego klanu a wiadomo ?e nazwa sie zmieni?a i ka?dy by? przyjmowany od nowa.Je?li nawet im usuno? itemy to wida? ?e zrobili sobie nowe.Pozatym to na cypherze wogule jest gm ? Bo patrz?c na itemy innych klan??w to nie zauwa?y?em

Cytuj:
ze wiedzialem o tym ze dupowali i przechodzili ft na bugu omg... Nie wiem o co chodzi z ta biernoscia ale co mialem napisac: "Pierdolcie sie cheaterzy!"


raczej jak ??czyli?cie klany to "Wypierdalajcie z klanu cheaterzy"

Cytuj:
Jeszcze raz powtarzam, ze jak bylo zlaczenie klanow nikt juz nie dupowal bo jakis gm sie wzial do roboty i banowali ludzi za to


popatrz sie na liste i przestan k?ama?



Cytuj:
Eheheh to nie moja wina, ze wiekszosc ludzi z owned to ludzie, ktorzy chcieli byc the best etc. etc


jak sie ??czyli?cie z tymi duperami dla np i item??w pewnie te? to nie wiem kto chcia? by? de best nawet kosztem gry z cheaterami i duperami kt??rzy s? teraz w twoim klanie a nie w jakim? owned.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-29 11:33:25 
Offline

Dołączył(a): 2005-10-23 21:29:41
Posty: 55
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Duper here duper there dupers evrywhere....wi?c ju? oszcz?dzi nam tych dziwnych komentarzy....a tak btw chodzisz do moradon po itemy lub cokolwiek stamt?d kupi?e? bo jak tak to wiesz...legit to ty mo?esz si? nazywa? ale na tym forum TYLKO, to si? tyczy te? reszty..."legit??w"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.019s | 14 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net