Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-25 13:54:24
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: dot IK forum
PostNapisane: 2007-12-14 22:29:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-17 10:40:19
Posty: 173
Lokalizacja: Mikolow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
jak nie to nie tamten mozna delate

sor ze tu ale koniecznosc wyzsza


wiesz rob nie wiedzialem ze ja taki grozny jestem i az tak sie mnie boisz, ze pod moję nieobecnosc zasadziles mi kopa z klanu. O dostępie na forum nie wspomne zawsze ze mnie taki spamer i krzykacz byl.

dlaczego wylecialem? bo mialem swoje zdanie? bo okradlem brata ? bo mialm przyjaciol Yosha i Dwayna? Jakos nie widze by cokolwiek wskazywalo na twoje argumenty by byli zlodziejami / pomagali w WIELKIM COME BACKU ANcOw. A co do twojej tezy z jakim przystajesz takim się stajesz hmm pewno wiesz, ze kazdy kij ma dwa konce zobaczymy jak zakonczy sie sprawa seby bo jesli okaze sie ze to on .. to wiesz co to bedzie oznaczac?


wiesz rowniez ze tym samym pokazales ze juz dawno popelnilem blad majac cie i pare innych person za warte wspolnej gry kosztem innych znajomych?


Teraz najwazniejsze jesli komus czegos nie oddalem <choc szczerze watpie> pisac, nie mam zamiaru sie pograzac jak moze by niektorzy chcieli.

ano i na sam koncu jak juz sie wywnetrznilem
Chcialem sie pozegnac z chlopakami ktozy nie widza we mnie zlodzieja Dzieks za FUn all time reszta moze kiedys zrozumie
ale to juz ina HISTORIA



<a bym zapomnial jestem kolejnym dzieciakem w mniemaniu roba, dzieciakiem majacym 21 lat 2 lata pracy wojsko @djebane studia w trakcie a sceny ktore widzialem 80% polakow nie zobaczy do konca zycia 10% ktore zobaczy zaliczy po nich sesje u psychiatry pozastale 10 jakos z tym zyje mowa o zwłokach spieczonych na frytke czy tym co zostaje po czlowieku w momencie rozszarrpania przez pociag >

OK el finito i tak juz przegialem

(te topic nie ma sluzyc rozpętaniu klutni)

_________________
http://img503.imageshack.us/img503/3413/opsby8.jpg ;) nothýng more too say:D
http://www.kingofknight.com/signatures/ ... nature.png


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 13:48:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Przecie on nas zawsze traktował jak rase nie-aryjskę lul, juz dawno (na dziale anców mozna znaleĽć jeszcze tematy) kłuciliśmy sie o to czemu zakazuje swoim klanowiczom grać z nami... Teraz już każdy anc wie ze Robie Loda PE-EL, to imbecyl ;) i nie doczekałem sie vssa z nim ;( a z takę przyjemnościę skopałbym mu dupe...

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 16:15:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
przeciesz to k... trzeba byc .................. zeby zakazywac komus z kim ma grac lol albo banowac lol zamiast sobie pomuc to k....a utrudniaja se zycie !!!


wez rob klan i idz na isi dorobic sie dropow itp zeby dawac klanowicza za zaslugi i tp. nie zrobisz tego a wiesz czemu bo jestes ............ zerem kturemu zaden klan nie pomoze zato kim jestes i jakie zachowanie reprezentujesz! i jak ludzi LUDZI traktujesz!!!!!!!!!! czy ty jestes bogiem??????????? nie ku......ća NIE jestes takim jak kazdy znas a ze masz zielona kreske pod nikiem to nie swiadczy o niczym!!!!!!!!!!!!!!!!

miej troszke oleju w glowie i traktuj ludzi jak powinien każdy lider!!!!! wez przyklad z GANDZI czy ktos mu cos zarzucil????nie bo bylk czlowiekiem i mial podejscie do ludzi sytuacji itp.


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 16:23:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Ze mna jako przykladem to troche przesadziles :D Ale poza tym sie zgadzam. Rob chcesz z siebie zrobic guru, a poki co to jestes kupa .... ktora powinno sie omijac [; Szacunek trzeba zdobyc a nie probowac zastraszyc w celu jego zdobycia


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 16:31:21 
Offline

Dołączył(a): 2006-11-05 11:30:06
Posty: 87
Płeć: Mężczyzna
wyzywacie go sobie a i tak wszyscy wiemy ze on sie tutaj nie wypowie :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 16:36:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-20 14:29:12
Posty: 198
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Nie wypowiadajęc sie tutaj potwierdza wyżej napisane posty. Brak odpowiedzi, świadczy o tym jaki jest odważny, tutaj nie ma za sobę stadal ludzi którzy mu ślepo wieżę(do czasu)..
a najlepszym sposobem pozbycia sie osoby o własnym zdaniu, jest jego likwidacja.

Czyli stęd snuje sie jedna teza medy wypadl z klanu bo ma przyjaciuł i własne zanie

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2007-12-15 16:41:11 przez OzzY, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 16:38:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
znajac Roba i jego sklonnosci do pisania 4x A4 elaboratow musimy poczekac az skonczy pisac :P a i tak to co napisze mozna ujac w 2 zdaniach ( ja sem Rob ty ses glab :P ) Przerost formy nad trescia FTW :lol2:

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 16:41:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Gandzjalf napisał(a):
znajac Roba i jego sklonnosci do pisania 4x A4 elaboratow musimy poczekac az skonczy pisac
:D :D

XuioX napisał(a):
wyzywacie go sobie a i tak wszyscy wiemy ze on sie tutaj nie wypowie
taka prawda:)

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 17:13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-15 00:06:25
Posty: 306
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Gandzjalf napisał(a):
Przerost formy nad trescia FTW :lol2:


widze ze Ci sie spodobalo xD

_________________
Those who watch their back, meet deth from the front.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: dot IK forum
PostNapisane: 2007-12-15 18:07:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-02 16:59:27
Posty: 459
Lokalizacja: ja jestem?
Płeć: Mężczyzna
tomknet napisał(a):

zobaczymy jak zakonczy sie sprawa seby bo jesli okaze sie ze to on .. to wiesz co to bedzie oznaczac?



Ojjjj jakie to smutne : :< Może rozpiszesz się na ten temat niech się ludzie pośmieję z ciebie :> bo przecież jestem tak jak to nazwałeś "Złodziejem własnych itemów" hahah ! o to człowiek z bardzo dużym IQ | a tym tekstem "wież co będzie oznaczać ?" to próbujesz mu grozić ? .. :rotfl: :rotfl: Czekam >>>>>>> Pozdrawiam :****

EdiT@@
A co do anców sami chcieliście tak macie i nie że rob se coś wymyślił tylko jest jak jest buaha! Ile razy jak coś chciałem się zapytać ancow coś na pm to były takie odpowiedzi jak 10 letniego dziecka czyli rzut tekstów obrażajęcych mnie jak i zarazem cały nasz klan :>
i i ja o was zdania nie zmienię chociaż nie powiem ze w ancach było kilka fajnych osóbek :>

_________________
Ar1se1337 napisał(a):
Elavator to twoja reka na tej sygnaturce? Biedny Emo zyletka za mocno poszla? :S
^_& N1
El Jesteś pedałem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: dot IK forum
PostNapisane: 2007-12-15 18:19:02 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-05 11:49:56
Posty: 558
Lokalizacja: ze wsi ^_^
Płeć: Mężczyzna
**TeenSpirIT** napisał(a):
tomknet napisał(a):

zobaczymy jak zakonczy sie sprawa seby bo jesli okaze sie ze to on .. to wiesz co to bedzie oznaczac?



Ojjjj jakie to smutne : :< Może rozpiszesz się na ten temat niech się ludzie pośmieję z ciebie :> bo przecież jestem tak jak to nazwałeś "Złodziejem własnych itemów" hahah ! o to człowiek z bardzo dużym IQ | a tym tekstem "wież co będzie oznaczać ?" to próbujesz mu grozić ? .. :rotfl: :rotfl: Czekam >>>>>>> Pozdrawiam :****

EdiT@@
A co do anców sami chcieliście tak macie i nie że rob se coś wymyślił tylko jest jak jest buaha! Ile razy jak coś chciałem się zapytać ancow coś na pm to były takie odpowiedzi jak 10 letniego dziecka czyli rzut tekstów obrażajęcych mnie jak i zarazem cały nasz klan :>
i i ja o was zdania nie zmienię chociaż nie powiem ze w ancach było kilka fajnych osóbek :>

Ja jak grałem z Toba na logr3sie to jakos nie miałem takich problemów... mianowicie normalnie sie gadało z ancami czy muchomorkami... nikt po mnie nie jechał jak miałem IK nad nickiem ani nic... wiem tylko ze jeden assek za to z klanu wyleciał.. teraz nicku nie pamietam... ale własnie wyleciał za to ze był w pt z Ancami na pk... raz...

_________________
http://img.userbars.pl/24/4775.jpg
http://img.userbars.pl/53/10569.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 18:24:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 20:42:39
Posty: 697
Lokalizacja: Gniezno
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
tom_v ?

kurde kto skasował tamten temat ;/ teraz nie pamietam co o 5 rano pisalem / elav...../ :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 18:26:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-20 14:29:12
Posty: 198
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
"Złodziejem własnych itemów"


Co seba tak to ciężko było powiedzieć że odchodzisz idziesz na swoje ?
zrozumiał bym znudziło ci się granie na prichu wzięłeś co swoje i nara..

a powiedz mi jednę żecz po jakiego ... spaliłeś tarcze ?? żeby mi odebrać chęci do gry ?? pierdole już te ce, wse, ep i 3GB , ale żal ci było że mam fajnę tarcze a ty takiej w życiu nie będziesz miał co ?? wytłumacz mi to...


a nad IQ zastanów sie ty 15letni cieciu :S
żal...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 18:28:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-17 10:40:19
Posty: 173
Lokalizacja: Mikolow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
seba nie bede sie rozpisywal bo szkoda czasu
primo te itemy nie nalezalytylko do ciebie bynajmiej nie wszystkie

po 2 primo pas maily 3 osoby i nie mam zamaru udowadniac co robilem tego dnia bo moge powiedziec byle jaka bajke wkazdym bac razie bylem z bratem caly dzien rowniez w momencie twojego telefonu <sie>

buahaha a te grozenie to dobre czas pokaze swoje
jedno jest pewne jesli wyjdzie na moje to rob wpadnie sam w swoje sidla
a sam siebie chyba nie da rady kiknac

_________________
http://img503.imageshack.us/img503/3413/opsby8.jpg ;) nothýng more too say:D
http://www.kingofknight.com/signatures/ ... nature.png


Ostatnio edytowano 2007-12-15 18:31:37 przez tomknet, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 18:30:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-02 21:55:47
Posty: 314
Lokalizacja: Miloslaw
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
najsmieszniejsze jest to ze rob zawsze mial do mnie problem (do Dw z tego co wiem tez cos mial) ale NIGDY nie odwazyl mi sie tego powiedziec "w twarz"... dlaczego?

rozjebuje mnie tez to, ze oskarzal nas o "pomaganie Ancom" - eee o co chodzi? :| wie ktos? ja nie.. :|

ale oczywiscie TO ON WIE NAJWIECEJ.
a kazdy kto sie z tym nie zgadza - pieroli jak maly kaziu po duzym piwie XDDDDD mwhahahha

Rob powiem ci jedno - zyj godnie czlowieku - zmien swoje zachowanie - czas oprzytomniec :| to co robisz w pale sie nie miesci. pomysl nad soba i zwoim zachowaniem moze wtedy cie olsni!!

ogolnie dobrze ze to jest flame forum :P
Rob - zeby sie znizyc do twojego poziomu musialbym sie zapasc pod ziemie...

:]


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.042s | 15 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net