Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 02:18:02
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Otineo.com, oglądasz reklamy=dostajesz doładowania do koma
PostNapisane: 2009-05-26 02:47:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-20 13:08:21
Posty: 907
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Cytuj:
Otineo.com to zarejestrowana firma z Wielkiej Brytanii z siedzibą w Londynie. Oferuje darmowe doładowania do telefonów, minuty do wykorzystania w telefonie stacjonarnym i komputerze. Otineo już po paru dniach zrobiło wielką furrorę wśród internautów, w godzinach szczytu bywa, że nie wytrzymuje serwer. Muszę się przyznać, że początkowo nie wierzyłem w otrzymanie telekodu. Całe szczęście myliłem się i z przyjemnością mogę poinformować blogowiczów o firmie Otineo, w której z 1 adresu ip możemy zarejestrować nawet całą rodzinkę ze swojego polecenia. Przypuśćmy, że: za rejestrację dostajesz 20 pkt(tzw otinek), polecasz kilka osób z rodzinki i już masz 100 otinek wymienne na doładowanie 5PLN lub darmowe minuty dla telefonów stacjonarnych. Dodatkowo do oglądania mamy reklamy takie jak w TV, dzięki którym również otrzymujemy dodatkowe otinki(1-2 za reklamę).
Zarabianie

* wynagrodzenie otrzymujemy w zamian za oglądanie reklam. Nie są to jednak zwykłe reklamy tak jak w programach mailingowych. Reklamy są identyczne jak w TV!
* 1-2 otinek za obejrzenie reklamy
* oglądamy reklamy największych marek np. Citroen, Calsberg, Euronet, Plusssz, Moov itd. Dostępnych jest także wiele recenzji filmów. Zatem oprócz tego, że otrzymamy doładowanie pre-paid to będziemy na bieżąco w świecie filmów.
* za rejestrację otrzymujemy 20 otinek(pkt) zupełnie za darmo
* za każdego poleconego, który aktywuje swoje konto otrzymamy 10 otinek(pkt). Za każdą osobę poleconą przez naszego poleconego dostaniemy 5 otinek(pkt).

Chcę dostać doładowanie w Otineo.com i otrzymać bonus 20 otinek za rejestrację

Może się zdarzyć, że połączenie ze stroną zostanie przerwane. Spowodowane to jest bardzo dużą ilością osób przebywających na stronie. W takim przypadku najlepszym sposobem będzie odświeżanie jej lub wejście na nią po godzinie 23, dzisiaj nie było żadnych problemów z wejściem o tej porze

Aktywacja konta polega na zadzwonieniu z numeru, który rejestrowaliśmy pod wskazany numer:
22 205 39 44 - dla telefonów komórkowych(opłata według operatora)
800 900 009 - dla telefonów stacjonarnych (numer bezpłatny)
Osobiście dzwoniłem na ten pierwszy numer z telefonu komórkowego. Całe połączenie trwało równe 5 sekund i zapłaciłem 3gr.
Wypłaty:

W Otineo.com zarobione otinki(pkt) możemy wymienić na karty doładowujące:

* telekod o wartości 10PLN w Cyfrowy Polsat - 200 otinek
* telekod 5PLN Era Tak Tak - 100 otinek
* telekod 5PLN Heyah - 100 otinek
* telekod 5PLN Orange - 100 otinek
* telekod 5PLN Play - 100 otinek
* telekod 5PLN Simplus - 100 otinek
* telekod 10PLN Sami Swoi - 200 otinek

Otinki możemy również wymienić na minuty do telefonów stacjonarnych(szczegółowy opis na stronie otineo.com) i telefonów internetowych, przelicznik 1 otinka = 1 minuta.

Źródło: http://www.zarabianie24.net/otineo-com- ... -za-darmo/

Pytanko moje: testował to ktoś? Bo by się przydały doładowania do fona, jak na koncie pustki ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-26 09:52:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-30 19:43:51
Posty: 817
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
no moj kolega z clasy cos mowil ze za jakies reklamy dowadowuje sobie konto z orange to moze to jest to ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-26 16:58:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 12:16:55
Posty: 1053
Lokalizacja: Miasto Boga
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Nie działa opcja poleć po zalogowaniu, wie ktoś jak można w inny sposób?
Widziałem, że są linki ale skąd go wziąć :twisted:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.042s | 15 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net