Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-19 13:42:20
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 18:38:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Hmmm... Elaviart nie wiem czy zauwazyles ale ja do tego klanu nie naleze...

Elaviart napisał(a):
to sobie w dupe wsadz...


naprawde kulturalne i inteligentne jak na moderatora...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 19:04:26 
Vito po dziesiejszej popoludniowej zadymie w cz powinienes sie juz wyciszyc...
Padles kilkanascie razy, a potem sam zaczales bohatersko townowac...
Wiec prosze cie skoncz juz pisac te swoje wypociny bo to nie ma sensu.
W naszych oczach jestes pipa a nie warek skoro z fulldebufferem na plecach gowno zdzialales.
Z drugiej jednak strony z cala pewnoscia zaraz odbijesz pileczke i napiszesz ze to my sie zblaznilismy i znow cala dyskusja zacznie sie od nowa.
Skonczmy juz te wymiane ciosow bo jak widzisz ona do niczego nie prowadzi (raz ty obrazasz nas, raz my ciebie).

P.S. Specjalnie dla Ciebie nie ganialismy po spotach tylko tankowalismy OB (jak to sie skonczylo sam wiesz najlepiej). Snickers_ ma naprawde ladnego deffa i cholernie ciezko go zabic Gtz, KolektoR zas ma dosyc przecietne AP/DEF (on we mnie po okolo 400, a ja w niego miejscami grubo ponad 500).

Ja temat uwazam za wyczerpany, prowadzacu do nikad i nie mam zamiaru pisac kolejnego postu niezaleznie od tego jakie bzdury wypiszesz nastepnym razem.

See U soon in CZ.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 19:18:26 
o kurde hellsiury
moze ja przedstawie swoja wersje bo twoja jest jednak spaczona
A zatem piersze spotkanie bowl 6h biegnie hellfury ze swoja gromada i dwa party kolo niego
no wiec ladnie sie cofamy bo nas tylko dwoch, poszlismy w strone harpi, obliviony zdazyly zginac my zreszta tez. Po chwili wychodzmy z town znow oblivion biegna na tyly ob, no wiec idziemy na nich. Po chwili walki my nadal zyjemy, po stronie oblivionow 8 zgonow ;]. Podkreslam 2v8. Nastepne akcje byly bardzo podobne ok. 4 razy , tylko Panowie zmienili taktyke tj. odrazu rzucaja sie na kolka co nawet moj spam heal nie jest wstanie przebic dmg. No coz nie zalamujemy sie idziemy dalej.
Dobiegamy do HB i znow biegna obliviony, zgubili tylko kolegow z Equalibrum czy cos takiego( tam biegal z nimi jakis wojek dupa i sin, jeszcze wieksza dupa ale nvm ) Pierwszy zginal mag pozniej sin pozniej tygrysek pozniej hellfury a helmans oczywiscie dal towna ;]
Wiec tak sie podniecasz hell ze zabiles kolka X razy ale was bylo 8, Teraz powinnienes sie zastanowic czemu az dwa razy dostales w dupe od 2 kolesi 62 lvl zaznaczajac ze my wcale nie mamy lepszych itemsow od was. I chcialbym powiedziec ze w sklad party oblivionow wchodza :
2x woj 63+lvl + 61+sin + priest + mag icowy i do tego jakis dwoch murzynow z innego klanu.
No ale co by nie mowic podobalo mi sie takie cos :D Dobra beka jest obojetnie czy przegrywamy czy wygrywamy.

PS. podajcie nam swoj TS moze kiedys se wejdziemy ;]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 19:29:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
hmm...niech zyje kultura.... milo ci sie obraza innych?>? Fajna masz z tyego zabawe?? moze ja tez sie pobawie tak, co??

Murzyny to se mozesz do rodziny gadac, bo cala rodzinke masz murzynow :/

Ten temat jest ogolnie niemialy, ale te ostatnie posty sa coraz bardziej chamskie!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 19:33:12 
To juz naprawde ostatnie sprostowanie:D
- w party bylo 5osob (chyba ze warka na 50lvl i rangera, ktory gra pierwszy raz jako asek uznajesz za godnych rywalo)
- nie mielismy debuffera (nie bylo nawet malice)
- nie jechalismy tak jak wy na scrollach (daja one naprawde ogromna przewage)
- w 90% sytuacji bylismy sami bez obstawy turkow
- po entym zgonie wybiegliscie z OB ze stadem orkow na plecach i wtedy udalo sie wam nas wyciac Gtz...
- jedyne co wam sie udalo to bodajze drugie starcie (nasza wina, ale jak zauwazyles uczymy sie na bledach i szybko zmienilismy taktyke nie dajac wam potem zadnych szans)
- Heallmena z nami nie bylo (...ale ty wiesz lepiej)

A TS byc moze wam podam, ale to musze obgadac z reszta osob, gdyz nie wiem czy zycza sobie uslyszec was na naszym TSie..


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 19:38:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
Helmans townowa? na Sraka sra?a i sie po?orzy?a na ziemi... gdybym wogule by? onilne to mozna by by?o sie k?ucic ale cuz sraka ma zwidy^^ :rotfl: :lol2:

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 19:45:16 
Tak sie sklada, ze dzis nic nie gralem ;] (mialem pare sprawa do zalatwienia) Na mojej postaci gral dosu... :D

Z twojej i Freda wypowiedzi widze, ze cos dal ten temat (jednak :] ) Zmieniliscie taktyke i chwala wam za to - oby tak dalej.

Na temat dziesiejszego pk sie nie wypowiem, bo nie bralem w tym udzialu, ale mam nadzieje, ze taktyke zmieniliscie na stale. :cool:

Cytuj:
- nie jechalismy tak jak wy na scrollach (daja one naprawde ogromna przewage)


To prawda, pk na buffach sux ( we 2 raczej ta opcja nie wypali :] )

Ogolnie temat uwazam ze skonczony, przyniosl oczekiwane skutki (jak dla mnie), choc po burzliwej dyskusji :lol2:

Pozdro dla hum side :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 19:50:49 
Co do prista moglem sie pomylic bo w trakcie walki nie skupiam sie na nicku tylko na pasku hp kolektora ;p. Byl jakis prist w shelowej klacie nie wiem kto to ;p Sry Healmen jezeli cie urazilem ;p. Co do waszego debuffera, moze nie mieliscie ale czasami Dosu dostawal debuffy, pewnie od jakiegos random prista z innego party. W sprawie mojego defa, nie jest on wcale taki zachwycajacy, chityny +7 2 uniqi i tyle. Tarcza na spear wszystko robi ;]
Moze gdybym nie stracil itemsow z konta co mi shackowali, to by lepiej to wygladalo.

Podsumowujac dzisiejsze akcje bardzo mi sie podobaly, byle tak dalej ;]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 19:59:34 
Vito jak zobaczycie Oblivionow w cz to PM me XD bo oni ze mna nie chca grac, a sam jakos ich znalezc w CZ nie moge :roll:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 20:10:26 
jeszcze raz mowie ze ja tego nie pisa?em... tylko smerfetce sie pojeba?o.. ja pierdole ale ty jeste? **** nie mia?em zamiaru tu nic pisa? do puki mi smerf nie powiedzia? ze napisa? co? i pospisa? Tobol...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 20:18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
naprawde kulturalne i inteligentne jak na moderatora...

na szczescie na tym forum jakos tak wyszlo ze mam rowne prawo wyrazac poglady w ten sam sposob co inni uzytkownicy. o ile kogos nie obrazam, jesli strasznie cie tym obrazilem to wybacz

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 20:31:48 
Juz na zakonczenie...
Po przeczytaniu ostatnich postow chyba juz wiecie dlaczego tak niechetnie rozmawiamy o starciu na arenie. Taka walka niczego nie zmieni i nie rozwiaze, gdyz tak jak to juz Cizia napisal, przegrana strona zaraz sie bedzie tlumaczyc, ze akurat prad wylaczyli, byl lag, ewentualnie ze to zupelnie kto inny gral na ich postaciach. To jest zwyczajna strata czasu.
Wrecz przeciwnie sadze, ze znow bedzie to powod kolejnych klotni.

A co do naszej taktyki...
No coz, prawda jest ze "od czasu do czasu" lubimy odwiedzic exp spoty (a ktoz tego nie robi?), ale nie tylko w ten sposob zdobywamy np, a teksty ze "nie wiemy co to bowl" sa nie na miejscu. No i to wasze przekonanie o tym, ze gdy gania sie po spotach to idzie sie na latwizne tez nie zawsze jest wlasciwe. Wyciecie kilku party orkowskich na trolach, dmach czy rozprawienie sie z klanem _Legenda_ na czele z gromada jego magow wcale nie nalezy do akcji typu "zabicie n00ba na BloodSeekerach". Gdy znajdziemy sie na bowlu naprawde trudno nas przepedzic, a tankowanie OB jest niby efektowne, ale bardzo malo efektywne (KS na olbrzymia skale) no chyba, ze idzie sie "mniej ruchliwa" prawa strona. Ok, znow sie za bardzo rozpisalem, koncze...

Wiec apeluje, dajcie sobie juz spokoj z czepianiem sie naszej "n00boskiej" taktyki, bo jak widzicie my waszej wcale nie komentujemy (zwlaszcza w tak chamski sposob).


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 22:23:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
dokladnie. na przyszlosc prosimy o film aby udowodnic swoje racje a nie tylko slowa, na ktore zaraz odpowie 2 strona.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-17 22:43:57 
swoja droga czytalem ze teraz xtrap blokuje ko jak masz wlaczonego frapsa albo gamecam.
prawda to ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-18 03:24:19 
Hell napisał(a):
Juz na zakonczenie...
Po przeczytaniu ostatnich postow chyba juz wiecie dlaczego tak niechetnie rozmawiamy o starciu na arenie. Taka walka niczego nie zmieni i nie rozwiaze, gdyz tak jak to juz Cizia napisal, przegrana strona zaraz sie bedzie tlumaczyc, ze akurat prad wylaczyli, byl lag, ewentualnie ze to zupelnie kto inny gral na ich postaciach. To jest zwyczajna strata czasu.
Wrecz przeciwnie sadze, ze znow bedzie to powod kolejnych klotni.


zalosne tlumaczenie..

Cytuj:
A co do naszej taktyki...
No coz, prawda jest ze "od czasu do czasu" lubimy odwiedzic exp spoty


xD

Cytuj:
Wiec apeluje, dajcie sobie juz spokoj z czepianiem sie naszej "n00boskiej" taktyki, bo jak widzicie my waszej wcale nie komentujemy (zwlaszcza w tak chamski sposob).


no wiec moze przypomnijmy sobie jak to sie zaczelo, wpadlem na forum wytknalem Wam pare bledow, dalem kilka rad i chwile pozniej dostalem odpowiedz HellFurego "Ssijjjjj", nie odwracaj kota ogona zatem


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.020s | 14 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net